sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde - koleś naprawdę zaczyna mi się podobać jako trener. Suareza zdjął (troszkę za późno); Pikeja posadził na ławie. Widać że u niego nikt za nazwisko nie będzie grał.
0
Pique ława - no i konkret :)
18
Jak na razie Mbappe pokazuje że jest świetnym grajkiem i bez problemu gra podstawowe skrzypce w PSG. Kurde obyśmy dobrze trafili z Dembele - sam byłem przeciwnikiem ściągnięcia Mbappe i jak na razie jak patrze na jego grę w PSG to im zazdroszczę.
1
Myślę że by się znalazły. Przynajmniej na jednego młodego grajka. Zawsze to więcej niż zero.
1
Zawsze tak będzie. Młodzi w Barcelonie się marnują albo odchodzą. Czas najwyższy to zmienić nie uważasz ?
0
Mam nadzieje że Valverde zacznie ich na poważnie wprowadzać do drużyny a nie tylko dlatego że wypada ich powołać (jeden raz w najłatwiejszym meczu sezonu) dla ogólnego kurażu jak jego poprzednicy. To by było coś i prawdziwa odmiana.
0
Myślę że wielu ludzi odczuwa niechęć nie tyle do psg co do Neymara.
2
lub na tym kończyć ;)
1
Przede wszystkim nie powinni kupować Cou za kasę jaką chcieli na niego wydać pod koniec poprzedniego okienka. Emocje opadły - Barcelona się stabilizuje, Paulinhio wyrasta na topowe wzmocnienie. Moim zdaniem teraz mamy kasę i transfery powinniśmy robić na chłodno. 100 baniek ze zmiennymi za Cou to maks co powinniśmy im dać. Przypomnę że Live odrzucił ofertę opiewającą na 150 baniek niedawno - to w ogóle nie powinno było być zaproponowane.
0
Grali cienko bo się bali postawić. To było widać. My zagraliśmy na dobrym poziomie ale bez przesady przegrywając i grając w przewadze ... co trzeba mieć w głowie by dalej stawiać autobus.
0
Ważne. Grecy zagrali tak cienko jak jakaś polska drużyna b-klasy. La Rambla by się zebrała i bardziej byśmy się postawili
0
Budżet musi się zgadzać.
1
To że dołożył to raczej odruch. W takim momencie nie masz czasu na myślenie. To że palił Niemca. No cóż... Nie sądzę że jest wielu graczy którzy po strzelaniu bramki poleca do sędziego przekonywać go ze nie strzelili. Za tą sytuację nie nam do niego żalu ale nad formą to mógłby popracować.
5
Wszyscy hejtują a myślę że 99% użytkowników którzy teraz z niego szydzą na jego miejscu ręki by nie cofnęło. Ja bym nie cofnął.
2
Dobrze że jest Umtiti.
0
To wyglądało jakby głowę miał na sznurku przywiązaną do nogi - bierze zamach to mu się odchyla XD
0
Ale on w City pierwszego składu od razu też chyba nie dostał
0
1 Gomes > Paco
2 Nie wszystkich można ciągnąć za uszy w takim klubie jak Barca.
0
Alba raczej jest ok. Nie ruszałbym go .. no jest biały :). Poza tym Gerard jak wróci mu forma to jest lepszy od Samuela więc nie ma co gdybać.
1
Ale powie jak będzie stary dopiero.
1
Myślisz że do tej pory brał ją poza domem ? XD
2
Weźmie do domu Antonelle ;P
0
MI tam się podobało. Messi nogę troszkę wystawił
1
Trener wczoraj dokonał bardzo dobre zmiany, które zaowocowały bramką i mocniejszym presingiem. Sorki że dwa razy ale ta strona przestałą mi pozwalać na edycje postów :(
6
Ha ha ha. Jasne Valverde miał obowiązek. Dopisz jeszcze że dlatego bo ty tak uważasz będzie bardziej komicznie.
0
Wczoraj Godin zrobił ruletę na Messim. Kurde bele.
0
To znaczy słabe? Według mnie prawie idealne.
1
Dokładnie tak. Uważam że cały zespół zagrał dobrze a Gomes był najsłabszy ;)
1
W pierwszej połowie go nie było. W drugiej ładnie się obudził.
1
Był najsłabszy ale w sumie dobrze zagrał. Cały zespół nie zagrał źle.