sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
„przybywa Święty Antoine, bicz San Mamés” Dooobre :)
9
Delofeu robi dobrą robotę - jeśli tego nie widzisz to słabo kolego. Dzisiaj faktycznie jak jeździec bezgłowy ..... ale za to z pedałem gazu wciśniętym do oporu. Ja tekiego zachowania w Barcelonie za często nie widuje .... (tutaj chodzi mi o ten gaz) ;)
6
To wypożyczenie to bardzo dobry ruch z naszej strony.
0
2 poziomy to lekko powiedziałeś ;). Neymar jest w jego wieku i jest o 2 poziomy wyżej co najmniej więc co tu mówić o Messim w ogóle.
14
Nie róbcie krzywdy chłopakowi i nie porównujcie go ludzie z graczami lepszymi o kilka poziomów. Nawet CR7 jest dla niego nieosiągalny niestety. Leo w jego wieku był najlepszy w historii (teraz też jest ale wtedy to była miazga i brutalny gwałt na jakiejkolwiek konkurencji). W tamtym okresie Cristiano był kilka razy lepszy niż teraz a Messi zakrywał go czapką.
3
Może lubią w sumie na ostro cholera ich wie ... może kajdanki ;P
0
Cholera wie ale na boisku widać było że gwiazdorzy. Miał swoich wybrańców z którymi grał innych nie widział - to raczej nie pomagało w budowaniu atmosfery. Co by daleko nie szukać - ostatnia sytuacja z Semedo.
2
Kurde Griezmann to kozak chciałbym go u nas chyba najbardziej ze wszystkich nazwisk jakie się przewijały.
0
Wątpię by Neymar żebrał ... raczej żądał ;)
0
Z tym że nawet w takiej formie Suarez potrafi coś dać drużynie odegrać jakąś kluczową piłkę lub przystawić noge w odpowiednim czasie i strzelić bramę. Paco jak wchodzi to zazwyczaj nie daje kompletnie NIC.
7
Może dlatego że Neymar mu truł przed strzałem. Strzelec raczej nie powinien być w ten sposób rozkojarzany.
0
Chciałbym to zobaczyć ... uleczyło by to moje rany po jego fatalnym potraktowaniu Barcelony ;)
0
Najgorzej jak ktoś przychodzi do nowego klubu i od razu chce rozstawiać weteranów po kątach. I Dani i Neymar słabo się zachowali.
2
Deulofeu dostanie teraz prawdziwą szanse. Nic tylko kibicować. Coś czuje że chłopak może dać radę ;)
1
Dokładnie - nie za taką kase.
0
To Barca ta stratę roztrwonila a nie real odrobil
1
150 baniek na ławie przez kilka tygodni musi boleć. Ale przynajmniej Delo wydaje się bardziej zgrany z drużyną od Dembele na ten moment. Będą jaja jak go wygryzie ;)
0
Dzisiaj pięknie się od niego odbili w tym polu karnym. Cholercia jego pewne stanie na nogach w takiej sytuacji robi wrażenie. Inni by oddawali już ten strzał przewracając się lub leżąc a ten ... Jak słup.
7
Kto krytykował ten krytykował.
8
Ależ się ciesze ze to właśnie Paulina wbija tego mega ważnego gola i chociaż na chwile zamyka bzdurną gadkę pseudo fachowców od jego transferu :)
1
Widać że Paco Digne i Vidal nie podchodzą trenerowi. Może i ma racje.
0
Suarez lepiej współpracuje mimo wszystko.
1
Fajnie by było go wymienić na kogoś kto by się bardziej zgrał z Barceloną. Paco cały czas gra w kratkę. Nie ma Suareza i jest ból na tej pozycji.
2
ale już na pewno wszyscy zakumali ... jakby nie to za 2 tyg pewnie powtórzy ;)
0
W sumie coś w tym może być chłopak gra że aż miło się ogląda teraz.
1
lepiej mieć+7 niż -7 i powtarzać en sam slogan ;)
0
I Narcos i Synowie zaje .... ste seriale ... ale .... moze jestem dźwny ale Breaking bad i Better call soul też mi się baaardzo podobał. Poukładaj może lepiej sudoku jak masz takie ambicje. kino to po prosu kino - ma bawić i tyle. Nie ważne czy przez rozkminy czy też przez emocje.
1
Który to już raz Alba to mówi?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
... I to jeden z karnego XD.