0

Przybliżysz mi te detale z szeroko pojętego świata piłkarskiego? Naoglądałeś się czegoś czy tam naczytałeś - nie wiem może MEM'ów i liczysz że każdy rozmówca Cię zrozumie? W sumie nie dziwi twoje podejście skoro brak odpowiedzi lub zwrócenia uwagi traktujesz jako "myślę że zrozumiał". Pozostawię Cię z tą myślą w nadziei na wyciągnięcie mądrych wniosków "wisienko na torcie" :)

0

Obsyp się brokatem jeśli chcesz błyszczeć XD. później sięgnij po słownik wyrazów obcych i coś wybierz - sugeruje też od razu przeczytać znaczenie owego słowa. Życzę powodzenia w staraniach ;).

0

ooo pierwsze słyszę. Jakieś nowe słowo wymyśliłeś na tę okazję ? wytłumaczysz co oznacza ? Nie znalazłem takiego w słowniku wyrazów obcych.

0

Jakie detale ? Przybliżysz mi czym próbujesz zabłysnąć ?

1

Dla mnie to jest część dryblingu - balans ciałem. Lecz nawet jeśli by przypisać słowo technika do doskonałego prowadzenia piłki i zastawiania i innych przez was wymienionych atutów to wątpie by Paulinhio był w tym mistrzem ;). Ma inne atuty wejście w pole, siłe, nosa do bramek ogólnie wyczucie sytuacji. Inaczej odbieram słowo tachnika (nie zastanawiając się nad tym głębiej) lecz faktycznie macie racje raczej ;)

8

A gdzie tam. Jasno stwierdził przecież ;P

9

Ruuuuuuudy XD. Dobrze gada fajke mu dać.

1

Nie no ogólnie jest ok. Ten kanał to też jest mistrzowski przegląd pola ale .... najwyższa jakość? No ja tego nie kupuje niestety. Technika kojarzy mi się z dryblingiem ;)

1

Kolego nie odbieraj im tego co im się należy - ostatni ich okres był dla nas bolesny a dla nich baaaardzo udany. Jako pierwsi to osiągneli (obrona LM)

17

To że teraz się cieszymy oznacza że jak Barca przegra kilka meczy to wyjdziemy na durniów ? Czemu kolego ? Radocha z prowadzenia w lidze nie ma nic wspólnego z brakiem pokory.

3

A mnie to nie bawi tylko cieszy, proponuje mniej pesymistyczne podejście ;)

3

Tam była mowa o wielkich drużynach XD

0

ŁKS raczej trampoliną w jego karierze nie był XD

0

"Cechuje się najwyższej jakości siłą i techniką" z tą techniką to trochę chyba przesadził ;)

1

Takie kluby jak Real i Barcelona raczej w DNA mają wygrywnie wszystkiego, więc podtrzymam swoją tezę że to raczej Barcelona tą przewagę roztrwoniła niż Real odrobił. Real robił to co zwykle a zazwyczaj wygrywają. Barcelona natomiast ... no cóż - nie robiła tego co zwykle ;)

0

Umtiti nie taki niski nie przesadzaj

0

Ok - racja. Ale powiedz mi kto w ostatnimi czasy umiał robić w naszej Barcelonie to co robi ostatnio Brazylijczyk ? Ok nie sprowadziliśmy typowego "Xaviego" zarząd dał ciała ale Paulinhio to jak na razie baaardzo dobry transfer. Poza tym tak jak pisałem wcześniej widziałaś jaką on grał w drugiej połowie klepę z Messim ? oprócz gola ma typową asyste (po pięknej klepie) i i pół-asyste (ten kanał zrobił bramkę - co do tego raczej nie mamy chyba wątpliwości - jak dla mnie przegląd pola mistrzowski). Może i słaby Eibar ale prognostyk na przyszłość świetny. Jak Messi ogarnie kontuzję to może się okazać że mamy jednego gościa który umie coś strzelić zgadnij którego ;).

PS. Ta "troche ważniejsza" bramka z poprzedniego spotkania może być kluczowa w kontekście mistrza myślę że doskonale o tym wiesz ;)

0

Twoje podróż "w zaparte" też jest na miarę roku koleżanko ;)

1

Na razie wpływa a "tylko" 30 minut w pierwszym jego całym meczu w drużynie. To jest nadal "tylko" 30 minut a niektórzy dostawali na siłe i po 3000 tysiące minut bez takich efektów i było okej bo młody - bo perspektywiczny bo coś w nim musi być :) więc sorki ale to było słabe "tylko" 30 minut z Eibarem. Twoje wypowiedzi sugerują że masz nadzieje na takie słabe 30 minut z Realem tylko dla swojej racji :). Śmieszne koleś dostał pierwszy mecz od dechy do dechy w Barcelonie zagrał słabo 30 minut i FENOMENALNIE resztę ale nieee to te 30 minut jest ważne XD.

1

Ja bym postawił na duet Masherano - Umititi. Ale spoko mogą puścić Vermę za Szefuncia. Jeden mecz i będzie po mojemu ;P

0

Tu raczej nie chodzi o to że Ci co po nim NIE jechali od początku wierzyli ze zbawi drużynę ;). Śmieszne to są teraz reakcje hejterów jedni przepraszają inni idą w zaparte XD.

0

Nie wiesz jak to jest ? Jak ktoś sobie ubzdura to siedzi mu w głowie do śmierci. Przecież nawet teraz jak taki Ter Stegen zagra troche gorzej to jego "fani" od razu się tu zaczynają mądrzyć.

0

A "mądrowanie" przed faktem to niby nie żałosne ? XD

0

W artykule o nim napisałem o tym. Fatkycznie nie było go na boisku. Ale kurcze - to tylko było 30 minut. Ilu to nowych graczy u nas ogrywało się po 20-30 spotkań zanim zaczynali coś dawać drużynie. Wtedy latały tu utarte slogany "bo barcelona to ma trudny styl i trzeba się go nauczyć" i tak to było tłumaczone. Doceń jak ten pan się adaptuje i jak się zgrywa z Messim. Wczoraj klepali (w drugiej połowie) prawie jak Xavi z Iniestą za dobrych lat. Ja jestem baaaardzo pozytywnie nastawiony co do niego.

11

Już się sprawdził - 3 punkty nam ogarnął ostatnio w 15 minut. Ciężko uwierzyć że nie widzisz jak zmienia się linia pomocy na plus gdy Brazylijczyk jest na boisku. Nawet jakby miał nam wygrać tylko ten sezon w La lidze to można stwierdzić że się spłacił.

4

Tak Pique martwi troszeczkę. Ja na miejscu Valverde wypuszczałbym teraz do spóły Szefuncia i Umtitiego aż Shakira złapie formę.

3

I tak robi to lepiej na ten moment niż nadmieniony "wieżowiec" w tym momencie (zapewne brak formy u Pikeja jest kluczowy) - jedynie Umititi jest na podobnym poziomie w obronie ;). Ja akurat obserwowałem jak Semedo zachowuje się pod presją i nie mam takich spostrzeżeń jak ty. Wychodził obronną reką praktycznie ze wszystkich sytuacji.

1

Najważniejsze jest że Brazylijczyk gra dobrą klepę z Messim i ma nosa w polu karnym. Co więcej widać że gra kombinacyjna nie jest mu obca (Za ten kanał to Suarez będzie chyba zazdrosny dopóki mu nie wyjdzie podobny ;)). Wczoraj na początku pierwszej połowy myślałem że zachwyty były przedwczesne. Trochę nie ogarniał - był niewidoczny, lecz w drugiej jak już zaczął współpracować to ogarnął praktycznie całe boisko. Rządził i dzielił na spółę z Messim i Semedo. Oby wchodził jak najczęściej na całe mecze troszkę widać że musi się wkomponować w zespół a dać może baaaardzo dużo. Trzymam kciuki za tego sympatycznego pana ;)

0

Suarez to robi w co drugim meczu i często nie skutecznie. Paulinho zrobiło tylko raz.... ;]

4

Ile tu teraz na tej stronie biednych skruszonych misiów. Ojej.... nie wiedzieli. Zaraz popiołu zabraknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?