0

A dla sprzedajacych? Liverpool?

0

kurde skoro ten Lemar taki kozak a Cou uzależniony od tego czy LFC go kupi i jednocześnie rezygnują z niego to może powinni wyłożyć 110 patoli za Lemara i pozamiatać temat.

0

#nie #znamy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jakie chłystki XP

2

W tych czasach Juve krzyknie minimum 180 baniek jak nie 200, jeśli w ogóle podejmą rozmowe.

0

Dobra ankieta - bardzo wyrównana.

0

Niby ok. Ale pensja by nas dojechala. Raczej nie da sobie urabac zarobków o połowę jak Paulino.

0

Nie uważam Deulofeu za dobrego grajka jednak ostatnie 2 mecze lepiej się zaprezentował niż Denis w całym poprzednim sezonie - takie moje zdanie.

1

Zasługuje grą ? Żartujesz sobie. On prawie nic nie daje drużynie.

2

Dobre... i banik na LM dla zabojadów z Neyem w składzie na 2 lata przez... zepsuty faks XD

0

Jaki tam Paulo Coelho. Mundo Deportivo XD

0

Jest jeszcze jeden gościu który sieje taką propagandę nijaki 'burza'.

4

Następny który karze mi się z czymś pogodzić. Jak nie przyjdzie to się pogodze. Ludzie którzy piszą w ten sposób bardzo często znikają później z tego forum w niewyjaśnionych okolicznościach ;)

0

Pozdrawiam również.

0

Tu chodzi o coś innego. O politykę jaką stosują kraje UE w stosunku do emigrantów. Co to jest kurna że w Malmo są dzielnice gdzie nawet policja boi się wejść. To nie jest ich kraj. Zrobiliśmy sobie struktury przestępcze w Europie i je tolerujemy a ofriary są uciszane. Ja nie wiem czemu Europa to toleruje. Wjechać w te getta czołgami - wszystkich do paki - przesłuchania i z powrotem do afryki. Tam nie mieszkają raczej "dobrzy" muzułmanie. Ale sorki zapomniałem - tolerancja ....

0

Kolego może zbyt emocjonalnie się rozpisuję ale proszę Cie nie masz pojęcia o czym ja mam pojęcie więc osobiste wrzutki zachowaj dla ludzi których znasz i w oczy im jesteś w stanie powiedzieć takie wrzutki.

0

No i tu jest sedno - dlaczego do europy przyjeżdża kto chce ? Bo jakbyśmy zrobili restrykcje to lewacka część europy krzyczała by do skutku we wszystkich mediach - RÓWNOUPRAWNIENIE !!! Niestety - to nie ma racji bytu - ludzie jeszcze nie są na to gotowi i czym prędzej to zrozumiemy tym szybciej uratujemy naszą cywilizację.

0

Tu nie chodzi o złość na wszystkich. Tu chodzi o podejście polityków i bronienie wszystkich emigrantów. Prawo dla nich powinno być bardzo surowe. Gwałty karane deportacją zabójstwa też. Chodzi o to że z jakiś powodów szwedzi i dzisiejsza UE chcą to tuszować plując tym samym ofiarom w twarz. A przecież ofiarami są ich rodacy - kim my jesteśmy ? Kim są rządzący ludzie. Kiedyś władcy zrobili by porządek w tydzień a ludzie by ich za to kochali. Bo kiedyś nie było mody że wszystko co z innej kultury jest lepsze od naszej. Nie można stawiać tego na równi z ofiarami wojny i grać na moralności ludzi - to jest podłe. Dajmy się zabijać i gwałcić swoje dzieci - ratujemy tym biednych (prawdziwych) emigrantów. Łatwo powiedzieć gdy nie dotyczy to twojego kraju twoich bliskich - tylko co trzeba mieć w głowie żeby tak w ogóle myśleć ? To nie ma nic wspólnego z wielkodusznością czy miłościa do bliźniego - NIC.

0

Eee no dajcie spokój przecież w Szwecji jest coraz bezpieczniej nie ma gwałtów a takie Frondy kłamią jak z nut. Jednym słowem kolego szkoda strzelić buzię - zwolennicy multi kulti uwierzyli by (być może) jakby spotkało to ich rodzinę. A ty na pewno z pisu jesteś ;)

3

Powinni go do celi wsadzić - na początku by bolało - później by się cieszył.

0

ekhm .. dzięki ale nie znam hiszpańskiego ? Możesz w skrócie napisać o co chodzi ?

0

Oby się nie skończyło że kupimy go za kolosalny hajs a okaże się że nie ściemniał i ma jakąś poważną przypadłość

0

Pierdoły wypisujesz. Po prostu dobrze brzmią w tej kolejności i tyle. Dorabianie do tego historyjek i klucze nie się która powinna pozostać no tak.... Pozostanie ten skrót który się przyjmie. Jak będzie LSD to też będzie fajnie ;).... I dobrze brzmi.

0

Ależ oni wtyki mają ;)

0

Jeszcze go nie sprzedali za te 105 baniek

9

Ośmieszył to się Theo z Realu teraz biali będą każdemu zawodnikowi Barcy robić takie jazdy wycinając 3 ostatnie sekundy zakończenia żonglerki jako osmieszenie ;)

0

Jak dla mnie to wydają już nasza Neymarową kasę ;)

0

To tak jak u ciebie: "Nie wiem, czy przypadkiem" - też kluczowe ;)

3

To była kopia akcji Bale - Bartra. Dobrze że bez gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?