4

Wydaje się że Barcelona jest już ugadana z Liverpoolem tylko czekamy aż angole się wzmocnią.

0

Liverpool już szuka chyba wzmocnień za Cou.

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Francja/970961-liverpool-chce-dzi-kupi-pomocnika-monaco.html

Oby jak najszybciej to się potoczyło.

0

O co chodzi z tym Serim? Nie sprowadzili go w końcu z powodu zbyt wygórowanych rządań finansowych czy sztabowi szkoleniowemu nie pasował?

1

Może być tak że nie będą za bardzo aktywni na tych zakupach ;)

0

Byłoby dostatecznie. Teraz tylko wyrwe po Neyu trochę przykrylismy.

3

Sezon temu mieli tych samych grajków a jednak w dwu meczu my byliśmy górą więc nie przesadzajmy. Mają najlepsza pomoc to fakt ale atak dalej będzie nasza domeną. Nasza obrona też nie odstaje. Umtiti jest lepszy od każdego obrońcy białych. Suarez jest lepszy od Benzemy, Dembele też nie odstaje a Messi jest lepszy nawet od Keylora na bramce XD

0

Nieźle Cie tu pojechali "znafco". Dalej upierasz się przy swoim czy coś już dociera do łepetyny ? ;)

9

Szkoda ci odpisywać nawet. Skoro masz 18 lat to faktycznie możesz nie wiedzieć kto to jest Masherano i ile daje i dal druzynie.

3

Ja bym Delo zostawił dobrze gra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

'Podawają'? :)

0

Kurde co za jęki. Dobrze grają tylko tamci się umiejętnie bronią.

0

Alex ci za rozstrzal z obrony do ataku.

0

Co jest kurna znowu Roberto na obronie. Mamy Semedo przecież. Valverde mnie trochę rozczarowuje.

0

Jednego już ściągneli ;)

0

ŚWIĘTUJEMY!!!!!! Co za info i to przy piątku XD Będzie pite !!!!

0

Wacek nie potwierdza ;)

0

W fifie pewnie ma po 5 gwiazdek na obu ;)

0

Ile tych zmiennych i za co? Boją się podać?

1

Tym bardziej ze on jest pewniakiem do 1 składu. musiałby nieźle lamić żeby mu u nas nie wyszło.

1

Zjada to za duże słowo - bo Vidal zaprezentował się gorzej tylko w dwóch meczach (w zasadzie tylko w jednym to było bardzo widoczne). Ale faktem jest że Semedo powinien na dzień dzisiejsze dostać 1 skład.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

On zawsze miał z tym problem. Ogólnie to bardzo dziwny zawodnik ten Suarez. Ma problemy z prostymi zagraniami aby po chwili odegrać tan niekonwencjonalnie lub strzelić brame z tak trudnej pozycji że kopara opada na miesiąc.

0

gramy systemem 4:3:3 zazwyczaj - kto za Neymara miałby grać ? Seri byłby fajnym wzmocnieniem ale Dembele to był mus tego okienka - to był jedyny kozak ze wszystkich na rynku któremu brakuje najmniej do brazylijczyka.

0

W legii by się sprawdził.

36

Nie no jeszcze żyje ;)

3

Przecież oni nigdy nie mieli odpowiedniego poziomu. Zawsze irytowało mnie wynoszenie tych nabytków na gości którzy mają zbawić Barcelonę. Oni nawet na rezerwę się nie nadają. Rezerwowi powinni być w stanie nawiązać przynajmniej walkę o pierwszy skład jak w Realu. Mówię oczywiście przede wszystkim o Denisie. Delofeu moim zdaniem ta sama półka.

0

Dembele może być dla nas bardziej wartościowym graczem niż Neymar.

0

Watzke lubi wk.... ć.

0

Ale pensja razy jakiś mnożnik to nie glupi pomysl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?