sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Faktem można nazwać coś co już miało miejsce.
5
jeden - dwa sezony w Paryżu bez LM i Neymar wraz z ojczulkiem zaczną się uśmiechać do Pereza.
0
PSG teoretycznie zawsze miało dobrą pakę to samo z Man City. W tych zespołach brakuje jedności. Kasa to nie wszystko w sporcie. Neymar tworzył najlepsze trio w historii piłki u nas i zrezygnował z tego ... w sumie trudno powiedzieć dlaczego. Mi się wydaję że ego nie pozwoliło mu grać z Messim i tyle. mam mieszane uczucia co do tego gościa. Wydaje mi się że jakby był bardziej cierpliwy to zyskał by więcej niż zyska w Paryżu po przenosinach. Dalej uważam że w LM PSG i Man City będą grać to co zwykle niezależnie od gwiazd jakie u nich będą. Za rok Verratti znowu będzie płakał - szejk będzie wydawał jeszcze więcej hajsu na nowy projekt a za dwa lata Neymar będzie flirtował z Realem - i to będzie podsumowanie jego podejścia do Bluagrany.
0
Gdzie ty takie opinie o nim czytałes ?
0
Gralismy intensywnie ... Byl presing.
0
Mysle ze Nymar jeszcze zaplacze za MSN. Tworzyl najlepsz ofensywne trio w historii i to olał. Ta mysl w koncu go dpopadnie.
2
Trzeba przyznac kolego ze wyobraźni ci nie brakuje ;)
0
U nas kibole nie podkładają bomb bo kochają nasz kraj to spora różnica. Ba podejrzewam że jakby było trochę ostrzej to oni by stanęli w pierwszym rzędzie a ci którzy teraz głośno krzyczą o integracji schowali by się za ich plecami.
0
Dokładnie tak - są sprawy ważniejsze niż piłka nożna.
0
Dobrze ze go wzieli ale jak Marlon to niewiadoma ???? Jak gral to gral bardzo dobrze. Znowu boja sie zaufac mlodzemu chlopakowi noz kur ...
3
Po prostu w zwiazku z zamachami na tle religijno/rasowym kazde europejskie panstwo powinno wydac dekret o deportacji islamistow do kilku pokolen wstecz. Doputy nas to nie dotknie osobiscie to wiekszosc ustawi sobie flagi na fcb i bedzie bredzic ze pokonamy ich miloscia. Zalosne. Zaczac od burmistrza londynu aby byla jasnosc. Europa powinna sie wtym temacie rownierz zradykalizowac.
0
Nawet jeśli to byłby Messi to nie zmienię na ten temat poglądu. Uważam że innym sposobem tego się nie opanuje - będzie tylko gorzej.
0
A żebyś wiedział że tak. Chyba że wolisz zobaczyć swoje dzieci w kawałkach w przyszłości.
0
Wszystkich muslimów deportować z Europy - to jest wojna religijna tylko Europa jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy. Dopóki nie dotknie to najbliższych każdy ma to w 4 literach. Większość muzułmanów pochodzi z Afryki i Azji sprawdzić do 5 pokolenia i do widzenia do swoich korzennych krajów - nawet takie szychy jak burmistrz Londynu. Zaraz by się siatka posypała i by zaczeli sypać radykałów jak zaczeli by wpadać do mieszkań i całe rodziny upychać na statki z wilczym biletem.
0
Draxler to też jest niezły kocur.
0
Ja bym zamuast kubali dal kubice ... Szybki jest ;)
0
Slabo to sie w naszym budzecie wtedy zrobi.
0
Pomijając kwotę ja się bardzo cieszę z tego transferu :)
1
W ŁKS'ie takiego nie dostał X]
1
Żonglerką to przyćmił Theo Hernandeza :P
8
Gościu obiciął sobie zarobki o połowę by u nas grać. Chociażby za to szacun mu się należy
1
Mi to sie wydaje ze ból 4 liter o Paulinhio maja w większości tylko polscy kibice przez pryzmat jego epizodu w ŁKS'ie
1
Kwestia minut ?
0
eeee a kiedy my mieliśmy taką broń ? TIKI TAKA raczej tak nie działał.
0
Ale ja nie trzymam strony Paulihnio. Ja po prostu go rozumiem. To ty bawisz się w trzymanie stron. Piszesz że on powinien w ogóle z Barcą nie rozmawiać i wiedzieć że jest słabym graczem. To jest totalna padaka takie myślenie. Nikt tak o sobie nie myśli no chyba że ktoś na chwilę przed samobójstwem. Co masz do niego ? Że dostał szanse swojego życia i chce się sprawdzić w jednym z najlepszych klubów świata ? Zazdrość ? Jestem za Barceloną przede wszystkim a ten transfer popieram w jakiś 80%. Uważam że Brazylijczyk się przyda w zespole bo wniesie coś czego Barcelonie brakuje. Napisałem o tym troszkę wyżej.
0
Tak brak wzmianki że nie jego pomysł ale była wzmianka że mu się przyda i cieszy się z przyjścia Brazylijczyka XD. Stary dostał propozycję od Barcelony i ją przyjął i tyle - napisze jeszcze raz tylko idiota by tego nie zrobił. Proszę Cie bo już ciężko mi lepiej to wyjaśnić. W przypadku Douglasa może i twoja argumentacją miała by jakiś nikły sens ale nie w przypadku podstawowego gracza repry Brazylii. A jeszcze jedno - "Dodatkowo dostał 4 lata świętego spokoju, bo przecież nikt go nie kupi, a sam nie odejdzie" w Chinach miał święty spokój przez podobny okres z 2 razy większą pensją. Jaki niby prestiż osiągnie siedząc unas na ławie (to twoja teoria).
0
Podaj linka do jakiegoś artykułu gdzie Varlverde mówi o zaskoczeniu. To że nie podoba Ci się ten grajek nie znaczy że możesz wymyślać niestworzone historię na temat tego transferu. Powiem tak. Według mnie Barcelona nie ma gracza tego profilu w swoim składzie a widać że twardej gry w środku pola brakuje - więc Paulinhio JEST POTRZEBNY. Niekoniecznie to bedzie gracz 1 jedenastki ale po tym co pokazują chłopaki ostatnio nie zdziwie się jak będzie grał w pomocy 1 skrzypce. Zarząd ma problem z wyjęciem pomocników bo inne kluby życzą sobie absurdalnych kwot od nas - to akurat nie jest wina zarządu. Jedyne o co mam do nich pretensje to o niedbanie o gwiazdy typu Neymar - on powinien był zostać coś zostało zaniedbane i to według mnie wina zarządu. 2 sprawa to brak jaj przy transferach młodych wilków typu Isco czy Asensio. Przejechali się bo myśleli że na luzie wyjmą takie gwiazdy jak Verratti Coutinhio czy Dembele a tu zonk. Dobrze ze chociaż Paulinhio będzie - zawsze jakaś świeża krew.
0
"Motywacją Paulinhio jest jego własny interes". Taaaaaak i dlatego zgodził się na mniejszą pensję o 5 mln ojro. czyli ponad połowę XD. Jego rodzina to na pewno się cieszy z tego powodu :P. Ale czekaj może nie są materialistami i mu dobrze życzą. Przestań już gadać głupoty kolego. To nie jest Douglas. To reprezentant Brazylii wychodzi w podstawie co mecz i odgrywa w reprezentacji bardzo ważną role. Bartomeu to słaby prezydent ale to nie jest jego przewał kolego.
0
Czy ty w ogóle myślisz nad swoimi argumentami? Dostał propozycje - tzn że ktoś go widzi w składzie i go w nim chce. On nikogo nie sterroryzował i nie przystawił nikomu pistoletu do głowy aby go chcieli. jakby przykładowo Alena tak myślał to uciekałby do jakiś podrzędnych zespołów bo teoretycznie można o nim to samo powiedzieć.
0
Ale on nic nie ukradł dostał propozycje swojego życia i niedziwne że ją przyjął - bzdury piszesz. W tym momencie to on będzie wzmocnieniem, a cała pomoc działa na szkodę naszego klubu (według twojej teorii).