sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak. ;)
2
Sprowadza, sprowadzą byle trafili w punkt.
1
Teraz PSG bedzie musialo sciagnac Paulinho XD
0
Sorki za blad ale juz nie moge poprawic :(
1
Jedno pytanie. Czy ten gwiazdorek porzegnal sie jakos z nami ? Kibicami barcy ktorzy w niego wierzyli i go kochali ?
1
MSD.
2
Jesli to by byla prawda to Neymar to niezla blondyna. Juz sie z szatnia pozegnal.
0
Ciekawy jestem czy Brazylijczyk w ogóle porzegna sie jakoś oficjalnie z klubem a przede wdzystkim z kibicami.
1
Jaja beda jak uefa przyblokuje transfer lub klepnie im bana na lm na powiedzmy 3 sezony ;)
2
Jaki on obeznany w tych donosach ...
0
Verratti by sie tez poplakal.
1
Dostatecznie nas przekonał że jest wybitny jak jest zdrowy ale to raptem 2 mecze w roku. Sprzedać i się nie zastanawiać. Ten gość jest niesamowity. Myślę że jak by nie miał tej przypadłości to byłby w 1 trójce najlepszych obrońców świata. Ale niestety ją ma .... :(
0
Redakcja to zdjecie to chyba specjalnie takie wstawila co by kilka banów rozdac.
3
kurde niech sie gówniarz uczy
0
ściema. ale ściema
2
A dlaczego miałby go nie wystawić - gdyby miał zostać ?
2
Wiadomo - trzeba wykarmić jego "otoczenie" :P
2
Wszyscy nie mogli wiedzieć że ja nie wiedziałem że nikt nie wiedział :P
0
Tak bo Barca go na siłe sprzedala. Kolego ja rozumiem ludzi i nie widze tu zadnych choragiewek. Wszyscy go kochali pomimo jego slabego charakteru i wiazali z nim duze nadzieje a teraz wybral hajs co obrazuje jaki mial stosunek do naszego klubu i kibicow. Tyle w temacie. Mialbyc naszym drugim Messim a zabraklo troszeczke a zostalby drugim Figo.
0
Oooo panie to by bylo mega. Jedyny pilkarz który moglby dac wiecej od Neya w naszym ataku.
1
Zabieraj pan te cale swoje "otoczenie" od razu ze sobą do Paryżewa ;) Mnie to okreslenie zawsze irytowalo. Niezaleznie czy dotyczylo Neya.
2
Dokładnie tak ¡!!!!!!!
2
dzięki za info naprawdę nie wiedziałem że nikt nie wiedział.
1
Chyba uszy .....
0
Oby nie bylo tak ze nie pyknie mu transfer i na konferencji powie ze nie bylo tematu a wszystko to wymysly prasy a tak naprawde to kocha Barcelone. Wtedy juz by mnie wkorzyl do kwadratu
0
Odchodzi z Barcelony bo stchórzył mógł za 4 lata rządzić orkiestrą ... być najlepszy w najlepszym klubie. Teraz to ... sorry ale wybrał hajs. Miał warunki aby być u nas Tottim. Ale warunki to nie wszystko ... trzeba mieć honor i oddanie. Czy w Barcelonie nie miałby szansy być najlepszy piłkarzem za 2- 3 lata ? Oczywiście ze miałby - chodzi o kapustę misiu.
0
wszyscy o tym piszą to teraz gorący temat. W zasadzie wystarczy pisać.
0
Nie wiadomo. 222 banki to już jest pogranicze przekrętu. Jak już nawet Tabas chce go za to pozywać to jest gorący "deal". PSG może się cykać lecz Verratti rozwiązałby problem. A ja podejrzewam że szejkowi chodzi nie tyle o puchary co hajs z propagandy że mają Neymara. No i arabskie ego ... Neymar to medialna salamandra killer jest. Hajsu z samych reklam im przybędzie ze 2 tony.
3
Wiesz na ile on chciał wydoić PSG ? Lepiej nie .... bo ma spore wymagania.
0
Oby włączyli w to Verrattiego. Ja na to licze. PSG może mieć problem z zachowaniem finansowego Far Play.