sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie stali się wygodni ... aż nadto wygodni. W tym momencie brak zasilania zabiłby połowę populacji.Przed odkryciem elektryczności byli jeszcze ociupine twardsi. Żarcie jeszcze można było zdobyć w lesie a nie w supermarkecie. Trudne warunki tak powodują u ludzi walke o zasoby ale EWOLUCYJNIE. w tym momencie jesteśmy w czterech literach ... przynajmniej ci z miasta.
20
Zejście z treningu z powodu focha ? Trening to jego psi obowiązek podług klubu. Focha to se może strzelić na urodzinach u siostry z "otoczeniem Neymara".
1
Szczerze to ludziom by się to przydało - może by przestali zabijać się na wzajem a zajęli współpracą i dbaniem o istoty żywe na tej ziemi. Prosty przykład polskiej polityki. Jeszcze troche i najlepszy przyjaciel do ciebie strzeli bo jesteś za "pisem", "po" lub "kukizem". Ludzie na łby poupadali już dawno, teraz już tylko patologia się szerzy, widząc jednak poziom patologi wśród naszego gatunku optowałbym raczej że było by gorzej - walka o przeżycie a'la MAD MAX.
7
Media robia nam sieczke z dyni. To samo w polityce. Tvn i tvp. Media to syf.
0
Przestał o tym mówić bo jego klub zwrócił mu uwagę że to nie w porządku i jest większym profesjonalistą niż np. Neymar którego klub prosi o ustosunkowanie się do sprawy PSG a on ma na to wyje .... e. A na pewno to ani Ty ani ja nie wiemy czy Verratti odejdzie z PSG. Nie ma co generalizować. Ja liczę na włączenie transferu włocha w ten deal jeśli do niego dojdzie.
0
Po prostu przestał o tym mówić (tak powinien zachowywać się profesjonalista, wcześniej to była telenowela jak teraz z Neymarem) - nie wiadomo czy che tam dalej grać.
0
Mogą nie mieć wyjścia. Verratti chciał odejść a oni zaczynają płakać że jednak to za dużo za Neymara. Chcą mieć 3 najlepszego grajka na świecie ? Jak bardzo chcą ? Oto jest pytanie.
0
W takim razie w ogóle powinien wrócić do Brazylii tam by go uświęcili ;)
0
Ale biorąc pod uwagę to że Neymar już raczej nie chce u nas grać to aż się boje zostawiaś go na następny sezon.
1
Już nie przesadzaj - Verratti jest warto około stówy. Lepsze 120 + Verratti niż 222 samej gotówki. Ze 120 spokojnie opłacimy klauzule za Dembele i jest ogarnięte. Jeszcze jak dadzą rade kupić Coutinhio to już w ogóle bajka.
12
I to zaczyna mnie się podobać XD
1
Dembele w FCB za 10 mln ? chyba za 100 kolego ;)
1
Też to czytałem.
http://www.fangol.pl/view/219773/neymar-odwolal-akcje
Wiem że to fangol ale oni nie wymyślają historii tylko je powielają.
0
Kolego nic nie wiesz o tym który z nich lepiej się bije ale wyobraźnia widzę pracuje pełną parą ;)
0
Obejrzyjcie sobie jakieś KSW bo jaracie się piłkarzami jakby byli jakimiś wojownikami.
0
charakteru nie zmienisz - ja nie popieram jego zachowania. Bardziej obawiam się teraz o charakter Nelsona oby nie okazał się jakimś furiatem.
0
http://www.fangol.pl/view/219773/neymar-odwolal-akcje
2
Ale Semedo naprawdę ostro tam mu naskoczył z nogami i łapami na plecy. Tak czy inaczej foch i zejście z treningu to jakaś farsa młodocianego gwiazdorka.
1
Luknij jak to wyglądało. Nie bronie Neymara - jemu już dawno palma odbija. Mówię tylko że być może tym razem miał ku temu powody.
0
Dokładnie tak, teraz nie ma u nas zawodników którzy by wprowadzili pewien rygor ;)
0
Obejrzyjcie sobie dokładnie ten film. Tam na początku faktycznie Semedo mu od tylca sprzedał kopa i zasunął w łeb. Sam dołączyłem do fali hejtu na Neymara ale może poczekajmy jak to zostanie wyjaśnione. Oby Semedo nie okazał się czarną owcą.
0
Szczerze poniosłem się trochę falą krytyki na Neymara ale na filmie faktycznie widać jak Semedo od tylca próbuje go zdzielić w łeb i naskakuje na niego. Oby Semedo nie okazał się czarną owcą.
12
Neymarkowi puszczaja nerwy bo Barca jeszcze nie zaczeła z nim rozmów o podwyżce. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
40 baniek za niego to z pocałowaniem ręki - jeszcze Dauglasa im można dorzucić gratis w pakiecie. W końcu ktoś chce od nas kogoś kupić to już sukces.
1
Za rok dostaniemy wiecej ;)
0
Nie przesadzaj. Talent ma nieziemski. Jak nie wBarcelonie to e innum gogancie by byl wiodącą postacią. A to ze lasi sie na szkło to inna sprawa.
1
Poza tym Dembele chyba lepszy od Hazarda - na pewno bardziej perspektywiczny.
0
O jakich graczach mówisz ? Podaj kwoty.
0
Apropo faworyta. Cieszy mnie ze tak myslisz ale wytlumacz mi czemu Barcrlona jest twoim zdaniem faworytem ? Real ma jakies problemy czy jak ?