sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bo Luisito to niesamowicie zespołowy gracz. On naprawdę rozumie tą grę.
0
Messi po swojemu ogarnie to że Naymar zostanie - czyli troche odda mu pałęczkę lidera teraz - później już będzie sobą. Ile en człowiek robi dla tej drużyny .... ;D
0
150
0
To info już latało na samym początku tego tematu.
0
Być może ze względu na finansowe fer play oni naprawdę będą próbować dołączyć do tego dealu Marco.
0
Według mnie jeśłi już brać pod uwagę transakcję z Verrattim to żadnych bonusów od przyszłych złotych piłek. Tylko cała kasa do ręki. Za 2 lata PSG go może opchnąć do Realu dla przykładu i dopiero tam koleś np zdobędzie ZP. We Francji szanse na to raczej niewielkie by były.
13
To nie byłałby dobra transakcja dla nas.
0
PSG nie będzie czekać .. oni też się boją że zostaną z ręką w nocniku. To nie jest transfer z zaskórniaków.
1
truskawką na torcie byłoby sprowadzenie Verratiego i Cauthinio pomimo zostania Neya.
0
Oni tam coś ćpają w tej Francji. Uchodźcy chyba niezły towar przytargali tymi pontonami. A tak serio ... oby nie skończyło się wymianą na Verrattiego plus jakaś dopłata dla nas. Ja wiem że to kuszące dla wielu ale Neymar to Neymar - młody, medialny, genialny piłkarz. Tylko ta sodówa we łbie .... .Jednak sam jego pobyt to kasa z reklam dla kubu przeogromna, pomijając aspekty sportowe.
0
Ha ha a w brzuchu motylki ;)
0
Tak bo Liverpool to na bank bardzo ich chce ;)
0
Zawsze mozesz gwizdac przed telewizorem ;)
0
Wtedy zaatakujemy Verratiego i będzie pięknie :). Najlepiej wyjąć go wtedy ostatniego dnia okienka ... sprawdzając faks na kilka dni wcześniej oczywiście ;)
0
Za rok dostaniemy za niego większy hajs. Klauzula jest tak zrobiona że rośnie z roku na rok. Co za tym idzie chętny będzie miał coraz większy problem na dotrzymanie finansowego FP.
3
Troche racja. Mbappe przy zmianie klubu moze nie dac rady psychicznie. To spore ryzyko. Ney to jednak firma. On zawsze cos da druzynie. No i pilkarsko to jednak przepasc.
0
Albo "otoczene Neymara" - ten tekst rozwala mne juz.
0
Nie przesadzajmy troche prasa go ak rysuje. Pewnie kiedys palął ze chcialby grac z przyjaciółmi z brazylii i teraz wszyscy ciagna temat i robia z tego atuty przetargowe.
0
Za 222 banki to dobry interes. 2* najdrozszy transfer do tej pory swiata.
0
A może by tak przymknął cholewę - chyba że lubi podgrzewać atmosferę. Wiadomo jaka historia jest teraz z Neyem. Taka niewinna to ta wypowiedź nie była. Udawana kurtuazja. Oczywiste jest że Real skorzysta jeśli Neymar od nas odejdzie. nieważne do kogo. Nie zastąpimy go niestety graczem tej klasy, nawet jak kupimy kilku dobrych to rozbicie MSN ma swoje znaczenie. A zgrywanie teamu też trochę trwa.
1
No tak ale Neymar ze starym tego nie dementowali. To w sumie im na rękę z wielu powodów (szum medialny). Wiadomo nie ważne jak się mówi ważne by mówiono. Po 2 bramkach Neya w ostatnim meczu cały się wiat się nim teraz zachwyca. Bez tego szumu nikt aż tak by się nad tymi golami nie pochylał ;)
2
Żenua.
0
Cos w tym jest ale polskie korzenie to raczej do Chielliniego nie przemawiaią, i faktem jest ze Dybala to zawodnik z mocnego topu.
3
Jedno jest pewne o Verattim wszyscy zapomnieli dość szybko ;)
0
Przecierz Messi i tak gra w pomocy i strzela te bramki. On nam caly sezon robil pomoc bo reszta troszke nawalala.
3
Messi nie jest rozgrywającym .... Ile on pilek rozgrywa pomimo pozycji jaka teraz zajmuje ? Non stop cofa sie i i tak to robi. Zrozum to wreszcie.
0
Mnie ten koles nigdy do siebie nie przekonal jeszcze. Podobnie Rafinhia. Ale z wymieniona reszta przez ciebie grajkow sie zgadzam.
0
Denis kot ? ... ee no bez jaj
10
i to się nazywa rotowanie składem XD
1
Samper ładnie. Paco zajebiście