0

Suarez dogadany z Realem ? Skad takie info ?

2

Twój idol o widzach jego programów (czyli tobie podobnych ludzi):





Dotrwaj do końca - zakończenie nie pozostawia złudzeń co do ewentualnych przejęzyczeń czy intencji. Gratuluje wyboru wzorców ;P


0

Przecierz on chce. Nie puszcza go i koniec. Umowa to umowa on tu ryzykuje cala kariere lamiac ja.

0

Polska jak Polska ale co robi Szwajcaria na 5 miejscu ? ;)

0

Jak by Ci dali kilkanaście milionów Euro za taką fruzyrę to też byś ponosił ;)

0

Swoją drogą ciekawe jaką mu teraz klauzulę założą przy nowym kontrakcie. Co by nie patrzeć Sergi Roberto nam wystrzelił w ostatnich sezonach sportowo i to dość mocno.

1

Do czarnej trumny ;)

0

Lecz to sie wiaze bo zidan rotuje skladem i ma to cos co trzyma te biale gwiazdeczki razem. Mam nadzieje ze perez go szybko zwolni po pierwszych niepowodzeniach ;)

0

Nie sądze by Zidan utrzymał taki poziom zdobywania trofeów w tej druzynie a wszyscy wiemy co robi Perez z trenerami którzy notują spadki w tej materii.

0

No coz kazdy widzi swiat po swojemu. Pozdrawiam.

0

Pozwolę sobie się z tobą nie zgodzić szczególnie z fragmentem "Kobieta, która rzuca się z łapami do kogokolwiek, przestaje być kobietą". Jednocześnie dodam od siebie że według mnie facet bijący kobietę za cokolwiek - przestaje być facetem. Bo trudno w tej relacji siłowej mówić o obronie mężczyzny. Facet zawsze ma przewagę fizyczną i tylko od niego zależy czy ją wykorzysta i zrobi kobiecie naprawdę dużą krzywdę czy użyje rozumu i załatwi sprawę inaczej ;)

0

Z tym akurat się zgadzam :)

0

Kobieta to kobieta. Facet zawsze ma więcej możliwości rozwiązania tego typu sprawy. Laska prała go równo po twarzy ale jego reakcja powinna być inna - moim zdaniem.

0

"to" ? XD

0

A widziałeś film ? Oceń i wyciągnij wnioski. Koleś mógł ją złapać i przytrzymać mocno 5 min ażby miała dość agresji lub po prostu odejść. Ale najpierw ją przytulał na siłę (co akurat dobrze chyba skutkowało i było dobre) później jednak przywalił tak że prawie straciła przytomność. Trzeba sobie zdawać sprawę z pewnych rzeczy. Kobieta głupia ale facet debil. Jakby jej się coś stało to obrona konieczna raczej by nie przeszła ;)

1

Dla mnie patologia to facet wyglądający jak niedźwiedź i nie umiejący sobie poradzić z drobniutką kobietą inaczej niż przywalenie gonga do omdlenia.

0

Juventus zlekceważyliśmy tylko raz a on to wykorzystał PSG niestety nie umiało tego wykorzystać.

0

Nie no kolego raczej jest tyle wart. Jeśli podważasz jego wartość to trzeba by podważyć cały rynek ale to akurat to sam bym zrobił z chęcią ;)

0

EE tam teraz już Barcelona nie popełni takiego błędu i ich nie zlekceważy.

1

Aby w LM w takim razie znów trafili na Barcelonę i MSN ;). Wtedy za rok Marco sam zapłaci za transfer do nas XD

1

Oni już kwotę targują a nikt jeszcze nie bierze transferu pod uwagę ... dobre ;)

14

On chyba uzależniony od tej Yerby jest.

0

Urazeni kurka czy co ? ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kłody pod nogi kurde i wiatr w oczy :(

0

Wyrobi sie jak zacznie zarabiac ;)

3

"tesz" ... a kysz ;)

0

Chłopie - komp do gier za 1800 ze zintegrowaną kartą ? Gratuluje wyboru informatyka ;P. Tak na serio to karta zewnętrzna mocna w tym przypadku jest chyba najistotniejsza - 8 GB ramu nic tu nie pomaga. Za samą kartę do tego typu sprzętu musisz wydać minimum 500-600 zł a żeby chulało dobrze to i z tysiaka.

0

Obecny klub może naciskać na zawodnika - ewentualnie odpalić mu coś extra z dodatkowych pieniędzy.

1

Veratti to moze i mazenie ale Ceballos ... ? Bez przesady jak przyjdzie to bedzie gral z lawki i pewnie bedzie sie " przelamywal" pol sezonu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?