sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez dogadany z Realem ? Skad takie info ?
2
Twój idol o widzach jego programów (czyli tobie podobnych ludzi):
Dotrwaj do końca - zakończenie nie pozostawia złudzeń co do ewentualnych przejęzyczeń czy intencji. Gratuluje wyboru wzorców ;P
0
Przecierz on chce. Nie puszcza go i koniec. Umowa to umowa on tu ryzykuje cala kariere lamiac ja.
0
Polska jak Polska ale co robi Szwajcaria na 5 miejscu ? ;)
0
Jak by Ci dali kilkanaście milionów Euro za taką fruzyrę to też byś ponosił ;)
0
Swoją drogą ciekawe jaką mu teraz klauzulę założą przy nowym kontrakcie. Co by nie patrzeć Sergi Roberto nam wystrzelił w ostatnich sezonach sportowo i to dość mocno.
1
Do czarnej trumny ;)
0
Lecz to sie wiaze bo zidan rotuje skladem i ma to cos co trzyma te biale gwiazdeczki razem. Mam nadzieje ze perez go szybko zwolni po pierwszych niepowodzeniach ;)
0
Nie sądze by Zidan utrzymał taki poziom zdobywania trofeów w tej druzynie a wszyscy wiemy co robi Perez z trenerami którzy notują spadki w tej materii.
0
No coz kazdy widzi swiat po swojemu. Pozdrawiam.
0
Pozwolę sobie się z tobą nie zgodzić szczególnie z fragmentem "Kobieta, która rzuca się z łapami do kogokolwiek, przestaje być kobietą". Jednocześnie dodam od siebie że według mnie facet bijący kobietę za cokolwiek - przestaje być facetem. Bo trudno w tej relacji siłowej mówić o obronie mężczyzny. Facet zawsze ma przewagę fizyczną i tylko od niego zależy czy ją wykorzysta i zrobi kobiecie naprawdę dużą krzywdę czy użyje rozumu i załatwi sprawę inaczej ;)
0
Z tym akurat się zgadzam :)
0
Kobieta to kobieta. Facet zawsze ma więcej możliwości rozwiązania tego typu sprawy. Laska prała go równo po twarzy ale jego reakcja powinna być inna - moim zdaniem.
0
"to" ? XD
0
A widziałeś film ? Oceń i wyciągnij wnioski. Koleś mógł ją złapać i przytrzymać mocno 5 min ażby miała dość agresji lub po prostu odejść. Ale najpierw ją przytulał na siłę (co akurat dobrze chyba skutkowało i było dobre) później jednak przywalił tak że prawie straciła przytomność. Trzeba sobie zdawać sprawę z pewnych rzeczy. Kobieta głupia ale facet debil. Jakby jej się coś stało to obrona konieczna raczej by nie przeszła ;)
1
Dla mnie patologia to facet wyglądający jak niedźwiedź i nie umiejący sobie poradzić z drobniutką kobietą inaczej niż przywalenie gonga do omdlenia.
0
Juventus zlekceważyliśmy tylko raz a on to wykorzystał PSG niestety nie umiało tego wykorzystać.
0
Nie no kolego raczej jest tyle wart. Jeśli podważasz jego wartość to trzeba by podważyć cały rynek ale to akurat to sam bym zrobił z chęcią ;)
0
EE tam teraz już Barcelona nie popełni takiego błędu i ich nie zlekceważy.
1
Aby w LM w takim razie znów trafili na Barcelonę i MSN ;). Wtedy za rok Marco sam zapłaci za transfer do nas XD
1
Oni już kwotę targują a nikt jeszcze nie bierze transferu pod uwagę ... dobre ;)
14
On chyba uzależniony od tej Yerby jest.
0
Urazeni kurka czy co ? ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kłody pod nogi kurde i wiatr w oczy :(
0
Wyrobi sie jak zacznie zarabiac ;)
3
"tesz" ... a kysz ;)
0
Chłopie - komp do gier za 1800 ze zintegrowaną kartą ? Gratuluje wyboru informatyka ;P. Tak na serio to karta zewnętrzna mocna w tym przypadku jest chyba najistotniejsza - 8 GB ramu nic tu nie pomaga. Za samą kartę do tego typu sprzętu musisz wydać minimum 500-600 zł a żeby chulało dobrze to i z tysiaka.
0
Obecny klub może naciskać na zawodnika - ewentualnie odpalić mu coś extra z dodatkowych pieniędzy.
1
Veratti to moze i mazenie ale Ceballos ... ? Bez przesady jak przyjdzie to bedzie gral z lawki i pewnie bedzie sie " przelamywal" pol sezonu ;)