sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale przecierz nikt Rakiety nie sprzedaje.
1
Zdecydowanie powinni zaczac od 100 baniek tak postepuje dobry negocjator przecierz ;)
1
I Saul na pewno ich zostawi w okresie bana transferowego ...
9
jeszcze raz :)
0
Coś jak Adriano
0
he he he he Pierwsze w sam raz na ścianę :P
2
Arda w kasynie rzuca dla odmiany kościami a nie butem a Rafinia leczy kolano ... z dystansem proszę ;)
1
Rakitic jak Rakitic ale zasugerowal tez Busquetsa :P
1
Dobrze że ucichło z Verattim - moim zdaniem to oznacza że wzieli się za ten transfer i teraz już nie bedzie plotek tylko powiadomienie a Paulinho się przyda.
3
Paulihno to typ gracza który ostro za.... cza w środku boiska. Do tej pory mieliśmy tylko jednego takiego gracza - Rakitica ale jego forma ostro poszybowała w dół w tym sezonie - myślę że to jest powód. Trochę dystansu - wątpię by Paulihno był opcją zastępczą za Verattiego. Ktoś musi pracować na nasze gwiazdy ;) 25 baniek to w sumie dobra cena za takiego gracza. 40 to oczywiście była ostra przesada.
0
Nie dziwię mu się. To trochę jak z Realem i Barceloną jest.
0
Przecierz on grzeje lawe przez kontuzje. Myslisz ze w angli by go oszczedzili ? Zaloze sie ze sam Andres woli lawke bordowa od blekitnej ;) Jak Iniesta gra to caly czas widac roznice klas miedzy nim a reszta.
0
Na kakiej platformie bys nie siedzial. Zapewne za doplata 10-15 zeta dokupisz to czego beakuje
0
Bije po oczach co za tekst :)
0
Oby Valverde zaczął mądrze rotować grajkami chociażby po to aby nei tracili na wartości.
4
Czemu ? Jako piłkarz Figo był genialny (czego nie można powiedzieć o Sandro). Jako człowiek ... wiadomo. Ale skąd mamy wiedzieć jakim człowiekiem jest Sandro ? Zapewnienia o miłości to i jeden i drugi sypał.
0
Niech się teraz pomartwią o Krystynę bo może pójść siedzieć jeśli nie ucieknie z kraju co już zapowiedziała XD
4
Lubie de podkłady pod tego gościa. Jego smiech rozwala system. A tutaj ktoś naprawdę ładnie to sklecił ;)
0
Nawet to za dużo co powiedziałeś.
0
Jeśli go będą wpuszczać w ogóle. Bo jeśli nie to jego cena spadnie tak że na tym stracimy. Teraz można go opchnąć za niezłą kwotę. Pytanie jak do tego podejdzie nowy trener.
0
No wiesz jeśli na tej ulicy byloby olbrzymie wysypisko śmieci to sam rozumiesz ... ;)
1
"Paulinho fichado" i wszyscy na Larambli dostają zawału ;)
0
Kolego nie gram w tą gre więc nie mam pojęcia o jego umiejętnościach w niej. Chce ci tylko uświadomić że twoja wiedza na temat tego zawodnika jest żadna (moja zresztą też). Skauci naszego klubu jeśli się nim zainteresowali to coś to musi znaczyć. Ufam bardziej zawodowcom niż dzieciakom zakrzykującym swymi mądrościami to forum. I to wcale nie jest jakoś bezpośrednio do Ciebie napisane tylko ogólnie. I to tyle.
0
Paulinho jest podstawowym graczem najsilniejszej reprezentacji na świecie i stanowi o jej sile.
0
Czyli chcesz mnie przekonać że wiesz lepiej kogo powinniśmy kupić niż nasz zarząd? Nie przejmuj się jak go kupią to skille w fifie też mu podskoczą ;)
1
Przecierz walcza o wlocha. Ludzie przestancie plakac co chwila jak doowiadujecie sie o pilkarzu troszke gorszym niz macie w skladach fify.
3
Boze ja to mam wrazenie ze zarzad robi to specjalnie aby miec beke z placzacych dzieci ;). Osobiscie trzymam kciuki za dobre transfery. Paulinho obecnie naprawde jest mocny i bardzo dobrze ze biora go pod uwage.
0
Co za różnica :(
0
niecha walczy ! walczących potrzebujemy :)
3
100 % racji kolego