0

Rownie dobrze taki poglad na swoj temat moge wysnuc po twojej pierwszej odpowiedzi. I naprawde przypisywanie sobie takiego epitetu to skrajnie przerysowaniem moich slow ;)

0

jeśli napiszesz na przykład: "Ty wariacie ;)" to nie odbiorę tego źle. Poza tym mój wpis był o wiele luźniejszy niż twój skrajny przykład teraz. Po pierwsze jeśli już brać pod uwagę że kogoś obraziłem to jest to osoba dla Ciebie zupełnie obca w kontekście osobistym (Turan). A nasze oceny na jej temat są subiektywne.

0

Ale to ty jesteś indywidualistą w tym zakresie. Nie spotkałem jeszcze osoby która by nie uznawała emoikon jako podpowiedzi intencji piszącego. Właśnie o tym mówie: słowo "łaska" samo w sobie jest źle odbierane ale dopisanie do zdania przymrużenia oka nadeję mu zupełnie inne znaczenie. To tak jakbym napisał to do ciebie w zupełnie innym tonie.

0

Odpisałem Ci w twojej tonacji lecz znów z przymrużeniem oka. Kolego nie wiem jak długo korzystasz z tego typu stron ale zwracaj na to uwagę. Słowo pisane często jest źle odbierane i emoikony potrafią rozwiązywać intencje piszącego jeśli nie jesteśmy ich pewni. Rozmowa w 4 oczy a na forum to 2 różne kwestie. Nie widzisz emocji osoby z którą dyskutujesz i tu pomocne są emoikony aby nie popadać w skrajności w ocenie rozmówcy.

0

Już napisałem Ci wyżej że nic od Ciebie nie oczekuję. Moje odpowiedzi do Ciebie są luźne i nie pretensjonalne. Twoje natomiast wręcz odwrotnie. Po co w ogóle ciągniesz tą rozmowę? Zakończyłem ją nawet Cie pozdrawiając. Naprawdę nie stać Cie na ludzkie wyjaśnienie tematu ? Co chcesz uzyskać ? Jakąś rację w takiej głupocie jak zwykły wpis wśród miliarda innych ?

0

Kolego kończę to rozmowę.

0

po pierwsze nie czepiam się. po drugie jesteś pretensjonalny. Po tym co napisałeś nic od Ciebie nie oczekuję i pozdrawiam

0

Świadczy ... napisałem to z przymrużeniem oka. Poza tym piszesz że Turana wszyscy hejtują a Pique nie? No daj spokój nawet nie ma porównania. Pique jest o wiele bardziej "barwny" w tej kwestii. Ja bardzo lubię turka tak btw właśnie za charakter i nawet jak poszedł się zabawić to nie mam z tym najmniejszego problemu. To tylko żart sytuacyjny. trochę dystansu ;)

0

O widzę że ciebie zabolało ... jaka reakcją XD. Wiesz co sugeruje aby w aptece kupić ... zapewne tak bo widzę blisko ci do takiej retoryki.

0

Miło że odpowiadasz do mnie w 3ciej osobie ;). Ja po prostu za krótki jestem aby oceniać gościa bo nie trenuje z nim. To samo mogę powiedzieć o piłkarzach z pierwszego zespołu. Rozumiem oczywiście że każdy może oceniać ale umówmy się trenerzy widzą ich z bliska i ich decyzje zapewne są podparte ważnymi obserwacjami.

0

A czy dystansu wyczytać z mojej odpwiedzi to nie łaska ? Nie wyświetlają ci się emo ikony ;) ?

0

Dokladnie lament jak jasna cholera a prawda moze byc brutalna ze koles obnizyl ostro loty przez ostatnie wydazenia. Ale nie trzeba mu dac szanse na sile bo ze szkolki. ... czyim kosztem sie pytam. Alena sie przebil z tego sie cieszmy

1

Zerwać umowę za hazard ;). Powinni to zapisać w kontrakcie :P

0

Czy to że obok Liverpool'u jest jeszcze Celtic i Dortmund to znaczy że oni też używają tego hymnu ?

0

Ale dobrze że grają twardo. Verratti chce do nas iść więc naprawdę mamy szansę ugrać dobry deal. PSG swoją odmowną postawą mogą stracić wiele w oczach przyszłych graczy. Nawet Muslim musi zrozumieć że z niewolnika nie ma pracownika a jeśli zrobią niewolnika z Verrattiego to inni gracze mogą omijać ich klub szerokim łukiem. Jak Verratti będzie konsekwentny a PSG rozsądne to być może wyciągniemy go za 80 baniek

0

Bylby to swego rodzaju fajny tryplet ;)

0

Veratti to faktycznie kozak ale Deulofeu i Bellerin zapewne nas rozczaruja tak mi sie wydaje.

1

Już zawołała zdaje się ... 80

0

Dokładnie my się jaramy ale to nie najlepiej świadczy o Verattim. Poza tym on nie ma argumentów dla których miałby nie ukończyć swojego kontraktu który podpisał rok temu !!!!

2

Oczywiscie ze moga. Maja kase i w zasadzie moga posadzic go na trybunach do konca kontraktu jak beda mieli kaprys.

2

Dembele jest lepszy moim zdaniem

0

no właśnie. miło by było się dowiedzieć jakie to rodzi konsekwencje.

0

A kto oprócz Jamesa chce ? Tzn nie wiem wydawało mi się ze oni tam są szczęśliwi i każdy czuje swój wkład.

0

Odpowiedzia na twoje pytania jest obecna rotacja rezerwowych w realu jesli w ogóle mozna tam mowic o rezerowych bo zz zrobil z nich zespol ze wszystkich graczy. Malo kto narzeka bo wszyscy graja i maja duzy wklad. Mysle ze to jest kierunek idpowiedni.

1

No to Real tersz bedzie naprawde mocny :(

0

he he he .. jest podobienstwo nie powiem ;)

0

Mała pinta ..... ;)

2

Na el classico rozgrywane na camp nou musieli by klatke z tytanu dla przyjezdnej ekipy stawiac

0

O widzę że domorosły "wujek dobra rada" się trafił. Może określ się jaki masz problem zanim napiszesz złośliwości do osób których nie znasz ? Czy ja cię obraziłem kolego ? Nie wydaje mi się bym personalnie o tobie wspominał. Nie możesz się opanować by komuś nie wrzucić głupiego tekstu ? Może ty pomyśl nad ... nie to w sumie niemożliwe. Miast myślenia sypnij się brokatem będziesz lepiej błyszczał niż taką odpowiedzią siląc się na "fajnego gościa"

0

Teraz jest ich wiecej. I to nie szalency tylko fanatycy religijni. Szaleniec to w zakladzie psychiatrycznym zazwyczaj siedzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?