0

A co mialby robic poza tym ? :)

7

Regularnie to ich w tym sezonie sedziowie popychali.

1

Ale wiesz ze mowa o graczu Eibaru ? Przeczytales chociaz ?

4

Nie dziwne że odpowiedział - grali w przewadze dzięki tej decyzji. Ona nie pozostawiła złudzeń jak ten mecz musi się skończyć.

0

Ale tu niema nawet co podejmowac takoego tematu. To jest la rambla ludzie pisza w biegu na telefonach, w emocjach. Kazdy normalny czlowiek to rozumie !!!

2

Powinien byc wolny sprzed pola karnego. Kartka - sporna kwestia, lecz przyznaj ze z Aspasem to była kradziez w biały dzien. Ta decyzja przesadzila o wszystkim. Powinien byc karny. Celta by wyrównala i dalej grala w 11. Dostali by weny i mecz mógl zakonczyc sie inaczej - co za tym idzie cala liga. Jesli to nie jest skandal .... . Takie wlasnie decyzje w tym sezonie prokuruja rozmowy o tym ze kupiliscie tą ligę.

0

Jeśli juz kogos sprowadzac za Naya to myśle ze Griezmann powinien byc na czele listy. I tak zestalo by jeszcze na 2 super grajków.

2

Jak tacy ludzie irytują. Od dawna koleś nie może przełknąć że ktoś niie piszę ę. I to osoba która jest mu całkiem obca. Czy naprawdę ludzie nie macie prawdziwych problemów w życiu ? ZazdroszczĘ.

0

Chyba w rękach Sandro - a to może być odrobinke zbyt mało ;)

0

Kończ waść, wstydu oszczędź.

0

Sytuacja z Aspasem to juz patologia. Pilkarski poker.

0

Maja swoj sezon nie ma co.

0

sędzia już mógł sobie odpuścić drukowanie real i tak prowadzi

0

Myślę że w tych innych przypadkach wystarczy zrezygnować w szkole z nauki religii i tyle. dzieciak jak dojrzeje sam wybierze jeśli będzie czuł taką potrzebę. Szkoła nie jest w stanie rozbudzić w dziecku jakiejkolwiek wiary (to moja opinia) to zadanie dla najbliższego otoczenia. Zgadzam się też że religia (jakakolwiek) nie powinna mieć wpływu na politykę. Jednak na kraj postrzegany przez pryzmat historii jego wydarzeń oraz nacji jaka w nim zamieszkuje zawsze ma. Są kraje muzułmańskie, chrześcijańskie i inne. Jest to i powinno być luźne połączenie nacji ludzi w nim żyjących z tradycjami danego kraju i tyle. Co do drugiego akapitu ja raczej mówiłem o wierze w głębszym znaczeniu. Oczywistym jest że można wierzyć we wszystko nie o to mi się jednak rozchodziło ;)

1

Według mnie dobrze jest jak jest. Tak jak pisałem dorosły człowiek może zmienić religie (wiarę) jeśli poczuje że to nie dla niego. To dorośli (rodzice, rodzina) są odpowiedzialni za prowadzenie swojego dziecka w każdej sferze w tym też duchowej. Jeśli rodzina jest katolicka to chce wychować swoje dzieci na katolików - dla mnie to normalne i rozumiem to w 100%. Dawanie w tym miejscu wyboru dzieciom jest co najmniej kontrowersyjne (i bardzo lewicowe). Wybór religii wywodzi się z wiary więc to nie są 2 różne kwestie przyjacielu ;). Nie można być Katolikiem i wierzyć w allaha i dowrotnie - to się wyklucza. Zapewne mówię tak bo bliżej mi do myślenia prawicowego ale (tu być może Cię zaskoczę) nie jestem szczególnie wierzącym człowiekiem. Co do twojego PS - Żyjemy w kraju katolickim - Polska przyjęła chrzest (jako kraj) w 966 roku, ale oczywiście wiary narzucać nie można - mamy też wolność wyboru w tej kwestii jeśli się nie mylę to nawet zapisaną w konstytucji.

1

Ale jak dzieci mogą wybrać wiarę ? Do tego dorasta się latami. Kim chcą być zawodowo w życiu zazwyczaj wiedzą dopiero po skończeniu 20-stki a tu mowa o czymś głębszym. Żyjemy w kraju katolickim gdzie gdzie rodzice podejmują takie decyzję za dzieci bo taką mamy kulturę i tradycję w naszym kraju już ponad 1000 lat. Osoba dorosła zawsze może zejść z tej drogi. Wyobrażasz sobie 10latka przebierającego w religiach jak w ofertach marketingowych ? ;). Kończyło by się na wybieraniu Islamu "bo dziewczyny są głupie" :) Religia powinna być w szkołach nieobowiązkowa i to rodzić podejmuję tą decyzję ale .... czy tak właśnie teraz nie jest ? ;)

0

Dużo prawdy napisałeś :(

0

Torrenty.to

0

Ja juz dawno zauwazylem ze oni sa podobni ;).

0

dobrze

0

Luz. niestety mam problem - nie myślę czasami jak piszę ;)

0

Moze padlo gniazdo zasilania ? To by bylo nakmniej bolesne ;)

1

Klasa klasą ale ostatnio to forme zlapal kosmiczna. Mam nadzieje ze na final go ZZ nie wystawi i w koncu sie obrazi na bialych i bedzie sklonny odejsc.

0

Nie jestem zwolennikiem Unzue a sprawa rozbij się o to że nie wiemy w 100% co tam było gadane. Myślę że na treningu nie takie teksty latają a Neymar gwiazdorzy.

7

Tym bardziej 25 letni młokos któremu sodówa udeża chyba zbyt mocno. To jest Barcelona a nie jego prywatny folwark.

6

W jaki ? Miał go prosić ? To kurna jest sport a ona ma w kontrakcie zapisy że ma podchodzić do tego profesjonalnie. Wszyscy widzą że ma luźny charakter i lubi się bawić. Spoko ja nawet to u niego lubię. Ale jak trener mu mów zbastuj bo to się źle skończy to powinien posłuchać i tyle bo to była bardzo dobra rada. A ten wygaduje teraz że albo ona albo ja? słabe to na maksa.

2

Kurde jeśli Neymar tak powiedział to dla mnie to dno i dwa metry mułu. To bardzo źle rokuje na jakiemukolwiek przyszłemu trenerowi. Co to do jasnej ciasnej nie można zwrócić mu uwagi ? Tym bardziej że Unzue miał rację. I nie che bronić Unzue - nie jestem jego zwolennikiem bardziej z niesmaczeniem czytam o popisach naszej "gwiazdy". Może w sumie byłoby lepiej dla zespołu jakby go sprzedać. Za tą kasę Barca znowu zbudowała by silną pomoc. Zamienić go na Griezmanna i Verattiego i jeszcze hajsu zostanie.

0

Nic dodac nic ujac :)

1

Powybieraj z Realu. Tam pimoc jest mocna

3

A skad taka informacja ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?