0

No ale 3 lata temu dała rade i wciąż raczej nie zawodzi. Poza tym jest chyba najbardziej utytuowanym klubem ostatnich kilku lat. Wymienione przez ciebie drużyny kończą LM zawsze z niesmakiem zbyt wczesnego odpadnięcia. Dla mnie PSG i Man City to drużyny którym czegoś brakuje - trudno tu opisać czego. Jak widać sama kasa szejków nie wystarczy, potrzeba jeszcze ducha zespołu. Tam grają raczej najemnicy - tak bym to określił.

0

Wydaje mi się że czytałem że dostał 1600 minut w tym sezonie. To nie jest mało.

0

To czemu za Messiego nie dadza 1 mld. ? Jakis szejk widzac ze Asensio ma 350 policzy sobie ze dolozy tylko 50 i ma najlepszego pilkarza swiata ;)

15

350 baniek odstepnego za Asensio ? Messi ma miec podobno 400 a Neymar ma chyba okolo 200. Pogielo ?

2

Jedynego z tej trójki którą wymieniłeś to chciałbym Alene. Rafinhia daje ciała już chyba z 5 lat. Szans miał baaardzo dużo. Wciąż panuje przekonanie że on młody. Tyle że już w sumie nie. Jego brat pociągnął w Bayernie chociaż też łatwo nie miał. Musiał ich przekonać do siebie. Rafinhia miał u nas już dużo więcej czasu i nic nie zdziałał. Denis według mnie jest tak przereklamowany jak Munir. Wolę już trio Rakieta, Gomes i Busi niż ci dwaj młodzi królewicze. Rakieta walczy zawsze. Formy nie miał praktycznie cały sezon ale i tak strzelił najwięcej goli z pomocy. W poprzednim sezonie Lucho go zajechał i tyle. Gomes o 3 okrążenia jest lepszy od Denisa tylko że stres go zjada i hejt, jak na chwile się wyluzuje to widać że ma niesamowity przegląd pola. Genialnie gra ciałem i się zastawia. Umie uderzyć z daleka i pociągnąć środkiem boiska biorąc na siebie kilku przeciwników. Ja lubię młodzież w zespole ale nie przereklamowaną. Umtiti jest mega np. według mnie. Alena zasługuje na prawdziwą szanse przynajmniej taką jaką miał Denis. Wprowadził bym oczywiście Palencie i Marlona jeszcze.

3

Ja podzielam zupełnie mnie on nie przekonuje. Miał chyba ze 2 dobre występy w sezonie, poza tym nie widać po nim co niby miałby wnieść do zespołu. Denis nieźle odstaje pod każdym względem.

0

Tak ma być co roku od już przynajmniej 3 lat. Zobaczymy jak będzie.

0

Może ma większą swobodę niż inni ale tak jak mówisz nie może być, bo powodowało by to niemożliwość ustawienia taktyki w zespole.

0

Przeceniasz chyba jego wkład w ustawienie drużyny. Ja myślę że schodził do środka i rozgrywał bo tak mu kazał robić trener i tyle.

0

Prześledź historię tych zespołów w ostatnich latach w LM proszę ;)

Chelsea jest może troszkę czarnym koniem bo nie wiadomo czego się po nihc teraz spodziewać. Ale PSG i Man City zawsze gra tak samo czyli kiepsko w tych rozgrywkach. Może kiepsko to złe słowo bo zazwyczaj wychodzą z grup ale robi się z nich zawsze faworytów i zawsze zawodzą.

0

Ludzie nie sprzedawajcie jeszcze rakiety. Mial slaby sezon ale i tak strzelil najwiecej goli z pomocnikow. Pomyslcie co bedzie jak wroci mu forma.

0

Xaviemu tez nie pozwalal a Inieste to trzyma na krótkiej smyczy ;) tyran

0

Było chyba gdzieś że Juve też 100 zaproponował. To będzie licytacja już agent Verattiego się o to postara.

0

Oni (PSG) się nie zgodzą na 100 mln.

2

U nas mają MSN. Poza tym które niby zespoły mają podobne szanse na LM ? ja widzę tylko cztery w tym momencie. Real Bayern Juve i my. Z resztą co do cen i rynku się zgadzam ;). Jednak dalej uważam że Barca to jest wabik dla większości graczy.

0

Troche techniki i człowiek dziki ;)

7

Nie cierpie tego kolesia jest dobry i nienawidzi naszej barcelony. Jego słowa mnie nie przekonują widziałem nie raz jego zachowanie np jak pokazywał fucka w naszym kierunku. Jest sporo piłkarzy Realu których szanuje lecz ten buc sie do nich nie zalicza.

0

torrenty.to

1

Dużo prawdy napisałeś. Lubie gościa - sympatyczny się wydaję ale trochę go nosi czasami ;)

3

Arda nam sie zradykalizował :P

0

Bartolomeu.

0

Tylko chyba ty masz takie uczucie ;). Drugi koszyk jest słabszy i tyle ... no może oprócz Barcelony oczywiście ;)

1

Ha ha ha doooobre XD

0

Nas przepchnął ? Nie byłeś łaskawy się określić komu kibicujesz więc strzelam że albo PSG albo Real. no więc jeśli to 1-wsze to sorry chłopie ale zgraliście tak słabo że sędzia nie musiał nic robić. Ja wiem że tyłek piecze po historycznej remontadzie w kórym PSG grało tragiczną role ale ... cóż - bywa. Jeśli jesteś za Realem i mówisz że sędzia nas przepchnął to kolego .... weź jakieś leki proszę bo kupowaliście chyba co 2 mecz w tym sezonie i byliście przepychani przez sędziów. Z jednej strony rozumiem tyłek królewskiego Perezowskiego klubu który zdobył 2 mistrzostwa kraju na 8 lat musi boleć jak jasna cholera. Więc Perezik poruszył wszystko co możliwe aby w końcu zdobyć tytuł. Przekupione mecze, ataki medialne na naszych piłkarzy. Gratuluje metod zdobywania trofeów ;)

4

Ale co dokładnie. Mówi o czymś ale nie precyzuje .... Daliście ciała ot cała prawda. Jeszcze nie wyszedł z szoku i bredzi trochę według mnie.

0

Montoye ? Przeciez on u nas pol kariery spedzil nie kapiac sie do skladu

0

To moze jskies porownanie do Alby ktory co by nie mowic u nas sie sprawdza doskonale. Lepszy Baleron czy Alba ?

0

Ja mysle ze nawet 32 letni Ronaldo w tym momencie bylby drozszy niz te 135 baniek. Nie mowiac o Neyu czy Messim. Ceny ida w gore non stop. A placi sie nie tylko za umiejetnosci ale i wartosc marketongowa pilkarza.

1

Sportowcy dostaja zawalów czesto z braku elektrolitow. Powinno sie pic duzo wody z sola chociaz jest ochydna. Sama woda tylko uzupelnia plyny ale nie "laduje akumulatorków"

0

Jeśli by przyszedł dostał u nas kilkanaście meczy i wypalił to + zgarnelibyśmy jakieś trofea to za rok jego cena aktualna *2 przynajmniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?