0

No ok ale ile mozna byc tylko tlem dla innych. Jego wybor wolna wola ale juz i tak bedzie mial co opowiadac dzieciakom ze znal Messiegi itd. Czas najwyzszy samemu odniesc sukces. Ja tak to widze. To ze nie mam jego dochodów i perspektyw (to akurat jest smieszne slowo w jego przypadku) nie oznacza ze niemoge ocenic jego sytuacji. Nilt nie robi tego porownujac jego los do swojego tylko do losu pilkarza z wysokiej polki.

1

Zwiekzy sie budzet na place. 1 pensja mniej

2

Pomysleli za niego. Byc moze jeszcze mu troszke kariery uratowali. Rozumiem ze to bylo dla niego wygodne ale kurcze az taki bral ambicji ? :(

0

Rozpil by tridente :)

0

Wtedy my odpuscimy. Ups ;)

0

Ty na pewno nienawidzisz Gutiego :)

0

Ale aby tak się stało musimy sprowadzić tego grajka wcześniej i dać sobie przynajmniej sezon na ocenienie sytuacji. Ogólnie oprócz tego o czym napisałeś to Roberto jest o wiele słabszy od Daniego (na jego pozycji oczywiście). Zbyt wcześnie to wszystko zostało zrobione.

0

Twoją drugą prawdą się zgodzę. Głupotą jest sprzedawanie tak klasowych zawodników nie mając nikogo porównywalnego na ich miejsce. Trzeba też zauważyć że doświadczenie które niosą ze sobą starsi gracze jest nieocenione i niedocenione.

PS Masherano nie jest jeszcze stary ;)

24

Szanować Szefa bo będziemy płakać jak za Danim. Stara kadra pokazuje jak ważna była dopiero jak już widać ich brak. Dani pięknie gra w Juve i ma szanse na tryplet. Byłby jedynym piłkarzem w historii piłki który miałby na koncie 3 takie osiągniecia. Alvesowi tego oczywiście życzę ale widać w tym sezonie jak bardzo był nam potrzebny. Oby nie zadziało się podobnie z Mashe.

1

Dobra widzę że uraziłem wasze uczucia wyższe :) Też uwielbiam Messiego :) Już uspokoili się ? :P

0

Na pewno przejął by środek pola i uwolnił Messiego od trzymania wszystkiego w kupie. Wtedy Messi mógłby grać bardziej ofensywnie. Messiemu zdarzają się poza tym mecze bez historii - przechodzone. De Bruyne wtedy byłby też na pewno lekarstwem

0

Ale jak obronią LM to już będzie coś wielkiego niestety :(

5

Spoko przebarwiam trochę. Bez spiny ;)

0

Stary ten koleś to miazga. On by u nas rządził lepiej niż Messi a na pewno odciążył by go w środku pola.

9

Wzgardził Barcą na rzecz białych i jeszcze skasował nam brutalnie Vidala na pół roku. Chłopak se u nas nagrabił w sumie. Mam nadzieje że Neymar się nim zajmie elegancko. Jakieś rulety, sombrera tak aby jeszcze jakiś miesiąc płakał w mediach że "nie można ośmieszać przeciwnika" ;P

8

Może Neymara opchną do Man Untd. i wtedy kupimy pół świata ;)

0

Liverpool to niezłą kasę od nas ciągnie ;). Ale transfery przynajmniej trafione.

0

Mi się wydaje że takie zapisy są w kontraktach ale oczywiście nikt nie sprawdza tego w taki sposób jak opisałeś. Ronaldinho z tego co pamiętam po prostu przeginał. Spóźniał się na treningi i zdarzały się momenty gdzie było po nim widać że jest "wczorajszy". Poza tym specjalnie się nie przejmował ani nie ukrywał ze swoim trybem życia i umiłowaniem do imprez. Nie chce go w żadnym wypadku moralnie oceniać bo go uwielbiam ale szkoda że nie wytrzymał w ryzach jeszcze parę lat. Oby tą samą drogą nie poszedł Neymar bo Brazylijczycy już tacy po prostu są ;) A Unzue bardzo dobrze że go upomniał - kariere ma się jedną a później imprezować można bez liku.

0

Jeśli w kontrakcie był zapis że ma nie pić i nie balować to był zobowiązany tak się zachowywać czy to dla kibiców czy dla klubu - nieistotne. To że pracuje dla siebie jest oczywiste ale umowa ma dwa końce i jeśli są zapisy to trzeba je przestrzegać i się wywiązywać - tyle. Można więc powiedzieć że był winny kibicom poprawnego prowadzenia się aby grał dobrze dla naszego klubu. Oczywiście jesli w jego kontrakcie był taki zapis ale wydaje mi się że to norma na tym poziomie zawodowstwa.

0

Nie no luz. W mojej ocenie Maurinho dużo dal niebieskim w latach 2004-2007. Niestety jego powrót w latach 2013-2015 to była porażka.

0

Ja tego tak nie postrzegam. Ostatni sezon Maurihno w Chelsea skończył się prawie ich spadkiem z ligi. Według mnie dopiero Conte zrobił z nich zespół.

0

To jego wybór. Lecz jeśli w kontrakcie miał wpisane że ma nie przeginać z imprezami i alkoholem a to robił to nie był fer dla nas jako kibiców i dla klubu - nikt mu też zapewne nie był w stanie powiedzieć "Magiku daj nam jeszcze trochę pocieszyć się twoim geniuszem" ;)

0

Bo uważam go za jednego z najlepszych trenerów obecnie na rynku. Juventus prowadził wyśmienicie Teraz w Anglii robi świetną robotę z Chelsea. Radzi sobie z gwiazdami i ma twardy charakter. Z Barceloną mógłby spokojnie sięgnąć po tryplet.

0

Conte

1

Jak dla mnie to ani Varverde ani Unzue mnie jakoś nie przekonują specjalnie jeśli już wchodzimy na temat innych trenerów.

1

A co ja wróżka jestem ? Nie wiem - oczywista sprawa. Poza tym nigdzie nie napisałem że Valverde nie ma charakteru.

0

Pytanie jak wyglądało zajście. Jeśli on zwrócił mu uwagę na boku a Naymar się wk ....wił i zaczął się z nim kłócić to raczej nie jego wina (Unzue). Wydaje mi się że tak mogło właśnie być (biorąc pod uwagę ich charaktery jakie możemy z transmisji zaobserwować). Nie chce mi się wierzyć że Unzue zaczął po nim jechać przy wszystkich.

10

Przyjacielu właśnie takie incydenty sprawiają że on się nadaje na to stanowisko. Charakter to podstawa w tym zawodzie.

14

Ja tak nie uważam - piłkarze zarabiają miliony i często nawet w kontraktach mają klauzule na temat życia prywatnego i jego ograniczenia niektórych sfer (alkohol, imprezy czy też sporty wyczynowe zagrażające zdrowiu). Trener ma prawo więc oczekiwać odpowiedniego prowadzenia się poza boiskiem. Gdyby ktoś w odpowiednim momencie wpłynął na Ronaldinho to on jeszcze długo by nas zachwycał swoim geniuszem.

50

Szacunek zdobywa się też twardym charakterem. Nie jestem jego zwolennikiem jako trenera ale podoba mi się że powiedział mu co myśli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?