1

Trochę zawieszona w powietrzu jest ta twoja odpowiedź - sprecyzuj proszę bo nie czuje kontekstu.

1

No moze i nie ale miala wyzsze stanowisko niz oskarzajacy. Wiec wplyw na sprawa mogl byc olbrzymi biorac pod uwage kontrkst zarzylasci z Realem

0

Odpowiedz kolego. Przedmowcy kulturalnie cie wypunktowali wiec sie ustosunkuj do tego.

1

Idealne porównanie :)

18

Pique ma sporo racji lecz nikt sie nie chce wychylac przy takich ukladach. Twój bohater z profilowego rozliczyl o wiele wieksze sumy w rajach podatkowych lecz pani Silva nie jest juz tak drobiazgowa jak z Messim i Neymarem. No ale wiadomo jak co mecz siedzi obok pereza w lozy to czego sie sppdziewac.

0

Nie przesadzaj nie wszyscy go bronią.

1

Ależ my mamy ostrych tych grajków ... nie ma co. Pique co chwila kary i zawieszenia, teraz Messi zbluzgał pachołka, Neymar to już w ogóle Al Capone jest a do Suareza bez kaftanów to nie podchodź ;P

0

Suarez miał chyba dłuższą przerwę od reprezentacji za to ugryzienie ale nie pamiętam dokładnie.

0

Na bank się odwołają. Podejrzewam że kara zostanie zmniejszona i to sporo

0

Napisał że jest szczęśliwy a to najlepszy okres w jego życiu - można wysnuć odpowiednie wnioski samemu ;)

13

AS sprytnie pogrywa. Wiedzą że Barca ma problem z przedłużeniem kontraktu Messiego ze względów finansowych więc piszą teksty że CR7 zarabia najwięcej. Mają nadzieję na nieprzedłużenie kontraktu naszego cracka :). Powinni napisać najbardziej przepłacony gracz to CR7. Co za strategia :P

0

Mi nie chodzi o umiejetnosci a o charakter. Ibra to taki typ ktory mosi byc na podium lub jest kwas i tyle ;). A Mou go ceni i podejrzewam ze predzej by Neya utemperowal niz szweda.

0

Znawca PatrykW zanegowal no no no.

1

Dopóki będzie tam Ibra to Ney nie byłby liderem ;)

0

Ciekawe czy jakby wrócił Ferguson to czy odbudował by tą ekpię.

0

Może i się dogadał ale lider jest tylko jeden ;)

0

Już to widzę jak Ibra pozwoli by Ney był liderem w M. Untd.

2

Kolego ... może trochę dystansu ? Czy ja Cie obraziłem ?

0

A mieli go kajdankami do lawki rezerwowych przykuc ?

0

Oczywiscie ze nie. Moim zdaniem jego wartosc na ten moment to max 30 baniek.

0

Ja wiem ale klauzula jest po to aby nie sprzedac taniej chyba ze klub na to sie zgodzi ;)

1

OMG 75 baniek za niego? Nieźle jest przereklamowany. Isco też ma 24 lata a moim zdaniem wyprzedza go o dwa okrążenia. Fajnie by było jakby do nas dołączył.

0

A ja im kurde Modrica zazdroszcze .... ale z nas zazdrosnicy ;)

0

Moze powiadasz ... To nie on ustala tego typu reguly gry niestety.

1

wiekiem lepszy ;)

2

chyba Patrick w przeszłości ;)

1

Isco + Veratti i bylo by mega.

2

Pytanie czy "Realne" - to dobre pytanie ;)

0

Ile tych kartek złapał? Pooglądaj go troszkę odcinając się od hejtu i całej tej otoczki - powinieneś zobaczyć coś więcej niż tylko jego błędy. Moim zdaniem nie popełnia ich wcale więcej niż reszta zespołu. Jest po prostu typowym kozłem ofiarnym i ofiarą nagonki sfrustrowanych kibiców - postaraj się proszę nie należeć do tego kręgu ;) Pozdrawiam Cie serdecznie.

0

Absurdalnym pomyslem to byl by Franciszek Smuda to akurat jest pomysl majacy jakies uzasadnienie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?