sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trochę zawieszona w powietrzu jest ta twoja odpowiedź - sprecyzuj proszę bo nie czuje kontekstu.
1
No moze i nie ale miala wyzsze stanowisko niz oskarzajacy. Wiec wplyw na sprawa mogl byc olbrzymi biorac pod uwage kontrkst zarzylasci z Realem
0
Odpowiedz kolego. Przedmowcy kulturalnie cie wypunktowali wiec sie ustosunkuj do tego.
1
Idealne porównanie :)
18
Pique ma sporo racji lecz nikt sie nie chce wychylac przy takich ukladach. Twój bohater z profilowego rozliczyl o wiele wieksze sumy w rajach podatkowych lecz pani Silva nie jest juz tak drobiazgowa jak z Messim i Neymarem. No ale wiadomo jak co mecz siedzi obok pereza w lozy to czego sie sppdziewac.
0
Nie przesadzaj nie wszyscy go bronią.
1
Ależ my mamy ostrych tych grajków ... nie ma co. Pique co chwila kary i zawieszenia, teraz Messi zbluzgał pachołka, Neymar to już w ogóle Al Capone jest a do Suareza bez kaftanów to nie podchodź ;P
0
Suarez miał chyba dłuższą przerwę od reprezentacji za to ugryzienie ale nie pamiętam dokładnie.
0
Na bank się odwołają. Podejrzewam że kara zostanie zmniejszona i to sporo
0
Napisał że jest szczęśliwy a to najlepszy okres w jego życiu - można wysnuć odpowiednie wnioski samemu ;)
13
AS sprytnie pogrywa. Wiedzą że Barca ma problem z przedłużeniem kontraktu Messiego ze względów finansowych więc piszą teksty że CR7 zarabia najwięcej. Mają nadzieję na nieprzedłużenie kontraktu naszego cracka :). Powinni napisać najbardziej przepłacony gracz to CR7. Co za strategia :P
0
Mi nie chodzi o umiejetnosci a o charakter. Ibra to taki typ ktory mosi byc na podium lub jest kwas i tyle ;). A Mou go ceni i podejrzewam ze predzej by Neya utemperowal niz szweda.
0
Znawca PatrykW zanegowal no no no.
1
Dopóki będzie tam Ibra to Ney nie byłby liderem ;)
0
Ciekawe czy jakby wrócił Ferguson to czy odbudował by tą ekpię.
0
Może i się dogadał ale lider jest tylko jeden ;)
0
Już to widzę jak Ibra pozwoli by Ney był liderem w M. Untd.
2
Kolego ... może trochę dystansu ? Czy ja Cie obraziłem ?
0
A mieli go kajdankami do lawki rezerwowych przykuc ?
0
Oczywiscie ze nie. Moim zdaniem jego wartosc na ten moment to max 30 baniek.
0
Ja wiem ale klauzula jest po to aby nie sprzedac taniej chyba ze klub na to sie zgodzi ;)
1
OMG 75 baniek za niego? Nieźle jest przereklamowany. Isco też ma 24 lata a moim zdaniem wyprzedza go o dwa okrążenia. Fajnie by było jakby do nas dołączył.
0
A ja im kurde Modrica zazdroszcze .... ale z nas zazdrosnicy ;)
0
Moze powiadasz ... To nie on ustala tego typu reguly gry niestety.
1
wiekiem lepszy ;)
2
chyba Patrick w przeszłości ;)
1
Isco + Veratti i bylo by mega.
2
Pytanie czy "Realne" - to dobre pytanie ;)
0
Ile tych kartek złapał? Pooglądaj go troszkę odcinając się od hejtu i całej tej otoczki - powinieneś zobaczyć coś więcej niż tylko jego błędy. Moim zdaniem nie popełnia ich wcale więcej niż reszta zespołu. Jest po prostu typowym kozłem ofiarnym i ofiarą nagonki sfrustrowanych kibiców - postaraj się proszę nie należeć do tego kręgu ;) Pozdrawiam Cie serdecznie.
0
Absurdalnym pomyslem to byl by Franciszek Smuda to akurat jest pomysl majacy jakies uzasadnienie.