0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Porównał sytuacje adekwatne. Notatnik padł ? Wejdź na biały przegląd prasy dowartościujesz się.

0

Dzisiejszy przegląd prasy na notatniku jest mocny :)

0

Piękna fota. Idealnie uchwycona emocje

6

W Madrycie proktologów zabraklo XD

0

To ty chyba troszke sie nie wyspales reka byla nabita nie mial szans jej cofnac - upadal przecierz.

0

He he he pieknie znam to. Mialem tak samo. kumplem ;) piekny ból dupy piekny .... XD

0

Ich porazka byla winą ich trenera. Tym razem Emery wybral tragiczna taktyke - autobus. Barca po kilku latach praktyk juz sie troszke nauczyla z tym walczyc. Gdyby zagrali wysoko presingiem przeszliby nas - bylaby wymiana ciosow.

5

To nie jest remontada przez duże R. To jest remontada przez duże R, E, M .... XD. Komentatory też dobre były ;)

0

Dokładnie raczej nie przebije wagi tego trafienia już nigdy. A jeśli byśmy jeszcze LM w tym roku wygrali to to uderzenie będzie miało wagę pucharu XD

0

Po takim meczu tryplet wydaje się być baaardzo możliwy :)

5

Jutrzejszy przegląd prasy będzie piękny :)

8

Disblaster jutro ŁYSYYYYYYYY !!!!! :)

3

Najgorszy wynik 5:1. Chyba by się tu ludzie pocięli ;)

0

Walentynki były w Paryżu. Dzień kobiet jest w Barcelonie. W sumie jakoś fajnie te nasze mecze się układają. Trzymam kciuki za dobre memy po dobrym meczu ;)

1

Nick odpowiedni do wypowiedzi ;)

1

Ja rozumiem. Ale on ma prawo wierzyc. To tylko indywidualne podejscie do sprawy. Ty natomiast nieladnie mu odpisales do czego moim zdaniem prawa nie masz. Oczywiscie mozesz wszystkich obrazac jesli maja inne zdanie niz twoje ale to raczej okresla ciebie niz jego. Tak czy inaczej trzymajmy kciuki za nasza barce w srode.

0

Nie chcę Cie obrazić ale jego wypowiedzi są o wiele bardziej stonowane i elokwentne niż twoje. To ty ironicznie go zaatakowałeś. Kolega może wierzyć w co mu się żywnie podoba - po lajkach widać że nie tylko on tak myśli. Odnoszenie się natomiast do gry i mamy (nawet w uszczypliwościach) kwestionuje raczej twój wiek ;)

0

Iniesta ma tragiczna forme ostatnio. To juz lepiej chyba Rafe dac

0

Z niku powinienes wywnioskowac ze koles ma 30 lat. Wątpie bys byl starszy ;) Pozdrawiam

0

Kazda bramka strzelona przez nas bedzie dzialac jak petla u szyi PSG. Podejzewam ze jak w pierwszych 30 min strzelimy 2 bramk to jest duza szansa na remontade. Oczywiscie bez straty z tylu ;)

0

To są gnojki są nie warci tego klubu. Wielcy kurna kibice. Ciekawe jak za kila lat jeden z drugim się rozmnoży i ich pierworodny powie o Messim " Głupi dziad" - czy mu przyklasną ;). Głupota wychodzi niestety w najmniej oczekiwanym momencie zazwyczaj.

0

Zarzadowi mogl powiedziec ... Bo to pracodawca z resztaogl sie wstrzymac.

1

Ile tu glupich Viscalebkow pokomentowalo. Zgroza. Szacunek dla tego pana sie nalezy. Bo w sercu ma nasz klub dluzej niz niejeden z was zyje i to o kilka okrazen gamonie.

0

Troche racji moze miec. Nie myslalem o tym w ten sposób. Moment wydawal sie dobry ale byc moze tylko dlatego ze wszyscy na to czekali i oglosil to w momencie gdy wrócilismy na fotel lidera. Dla zespolu faktycznie to moze nienajlepsze.

0

Kurde było by pięknie jakbyśmy odrobili z PSG. Szkoda poprzedniego meczu z nimi bo wszystko zaczyna się układać.

0

Piszesz o taktyce. Charakter jednak pokazali. Zaangazowania nie mozna im odmowic. Przynajmniej w koncowce

1

Nie wiązałbym z tym aż takich obaw. Neymar jako jedyny nieźle miesza i dużo asystuje. Jego wpływ na ostatnie dobre wyniki jest bardzo duży. Myślę że większy niż całej środkowej linii.

7

Jak Wenger przyjdzie to się go nie pozbędziemy kilkanaście lat ;)

2

Ale spójrz proszę jeszcze na Ramosa. ha ha. na 5 sekundach filmu tyle aktorstwa XD. Jednie Benzema nie zakumał że była komenda: "wymuszamy karnego" i się rozglądał jełop. Ramos tym padem to prawa fizyki połamał XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?