0

Ile tych kartek złapał? Pooglądaj go troszkę odcinając się od hejtu i całej tej otoczki - powinieneś zobaczyć coś więcej niż tylko jego błędy. Moim zdaniem nie popełnia ich wcale więcej niż reszta zespołu. Jest po prostu typowym kozłem ofiarnym i ofiarą nagonki sfrustrowanych kibiców - postaraj się proszę nie należeć do tego kręgu ;) Pozdrawiam Cie serdecznie.

0

Absurdalnym pomyslem to byl by Franciszek Smuda to akurat jest pomysl majacy jakies uzasadnienie.

4

Zamrozili - odmroza jak bedzie lek na starosc ;)

5

Gomes może i nie gra na miare oczekiwań ale między nim a Douglasem są lata świetlne. Zobacz jak on grał w Valencii - ja wiem to nie argument ale on tam był chyba najlepszym zawodnikiem. Trafił w Barcelonie na okres gdzie wszyscy w pomocy grają fatalnie. Oczywiście można oczekiwać że nowy i wszystko poukłada w linii pomocy bo drogi itd. ale daj spokój. To jest Barcelona a on gra tu pierwszy sezon. Staram się obiektywnie go oceniać - naprawdę się staram i wiesz co widzę pomiędzy falą hejtu? Że bardzo często gra najlepiej w pomocy ale i tak po nim wszyscy jadą. Koleś ma talent potrafi pociągnąć potrafi też genialnie zagrać. Bardzo dobrze gra ciałem i się zastawia. Często też piłka go szuka w polu karnym. Ja nie wiem jak można aż tak iść z tłumem i nie starać się kogoś ocenić według własnych spostrzeżeń.

2

ZAWSZE ja marnował powiadasz :) ok kontynuuj :). Kolego Gomes to kozioł ofiarny katastrofalnej gry całego zespołu. W szczególności linii pomocy. Najłatwiej mieć pretensje do nowego gracza za którego się zapłaciło kupę niż do starych gwiazd które grają ... kupę właśnie.

3

Gorzej niz z Douglasem ? Ooo ciekawe. :)

38

Jedyne gdzie mieli jakas przewage. Mogli sprobowac ostatecznie Messiego z Mascherano ;)

0

Nie się martwi czy Juve czasami nie będzie zmuszone do zrobienia remontady.

0

Buffon na te okazje specjalnie nie konczy kariery jeszcze XP

0

Jak ja go kurde lubiłem jako piłkarza ... niesamowity był :). Taki grajek to by nam się przydał w środku pola - dym robił zawsze jak ta lala.

0

Nasz człowiek :P

1

Dobra argumentacja ;)

1

To juz nie jest to Atletico co dwa sezony temu. Poziom podobny. Ja liczylem z mocnych wkip na Real

0

Później trafiamy na zwycięzcę Monaco - Leicester ;)

0

Jedna schłodzona wystarczy - po prostu jej nie wylosują pierwszej bo ... będzie schłodzona XD

0

Ognisty pędzel w PhotoShopie nie jest trudny do ogarnięcia szczególnie na czarnym tle ;). Ale fakt to zawsze ładnie wygląda :)

0

Nie ich tylko Leicester ;)

0

Dzięki kolego za poparcie bo ciężko się samemu tłumaczy takim ludziom prawdę. Jakby Suarezowi ten koleś nawet nogę złamał to Flashiiie7 by udowadniał że nic się kurde nie stało bo Luis pajacował - jakby to miało zamazać fakty :)

0

BO dodawał od siebie pajacował ? Czego nei rozumiesz człowieku ? Kilka razy to napisałem już w tej dyskusji. Poczuł ręke na gardle i odruchowo przypajacował uderzenie w szyje. Na filmie natomiast widać że koleś go ściął a ręką go tylko przejechał po twarzy. Faul był i tyle. Daj mi te statystyki 90 % proszę :). BO piszesz jakbyś kórde miał jakieś sztywne dane. Poza tym poczytaj komentarze pod MOIM filmem chłopaku :) Ciekawe ile będziesz miał na swoją korzyść XD. Wiadomo przecież że na transmisji to wyglądało tak że nie było widać faulu tylko symulke Luisito stąd takie komentarze. Po to podesłąłem Ci film gdzie ten faul widać jak na dłoni ale na ślepego to i oczy nie pomogą.

0

TO nie szarpanie tylko wycięcie w sytuacji sam na sam z bramkarzem i to od tyłu gdzie "pracowała" nie tylko noga ale i rączka obrońcy. Przestań bredzić i porównywać do rzutu rożnego gdzie wszyscy się szarpią. 90 % ludzi dobre. Nawet na waszej stronie obiektywni kibice realu przyznają że był karny :) Ale ok pogrążaj się dalej znawco piłki. Porównywać sam na sam do rzutu rożnego dobre :). W sumie to polewe mam z twoich "mądrości". I to JEST DOWÓD.100% dowód ale musisz być zagorzałym hala dzieciakiem skoro nie potrafisz przyznać się do pomyłki. TO że Suarez przyaktorzył nie zmienia FAKTU - karny się należał a obrońca powinien czerwo nawet dostać. I przestań się podpierać tekstem że 90 % ludzi tak twierdzi, lub podaj mi na to dowód- jakieś statystyki. BO według mnie to 99% ludzi twierdzi że karny był. Możemy se tak wrzucać jeśli to dla ciebie dowody na swoją racje.

0

Szkoda na ciebie rozmowy nawet. Tak jak pisalem wyzej. Pokazalam ci DOWOD czarno na bialym jak wszedl mu w nogi i go wybil z biegu. A ty ciagle ze lapal sie za szyje. Co to ma do rzeczy. Mogl sie nawet za krocze lapac. Fakt jest faktem. Hejtuj nurkowanie Suareza lecz nie decyzje arbitra ktora jest prawidlowa. Caly TWOJ swiat podwaza ta decyzje wyjzyj troche poza to a nie pograzasz sie nawet jak pokazuhe ci czarno na bialym jak go wycina. Ale sorki on tylko dotknol jego nogi ha ha ha

Obejrzyj prosze link 1 jeszcze raz i sie nie kompromituj. Zaklamywanie rzeczywisctosci podchodzi juz pod chorobe pdychiczna

27

Jak strzeli bramkę to może odejść ;)

0





Przyjrzyj się dokładnie chyba że nie potrafisz tego zrobić - wycioł go i tu to widać doskonale



Drugi link 10 sekunda ale to pewnie już widziałeś i się na siłe upierasz ze nie miało wpływu XD ale fakt w linku pierwszym widać to lepiej.







I przestań już bredzić. Koleś wpadł na niego od tylca i go wypierniczył gdyby tego nie zrobi Luis byłby sam na sam z bramkarzem a wiadomo co on robi w takich sytuacjach - to nie Benzena. Obrońca za to czerwo powinien dostać. (to by dopiero był płacz w waszych szeregach). Za takie wejście (link1) od tyłu gdy napastnik jest sam na sam 90% sędziów daje czerwo.To wszystko oczywiście nie znaczy że Luis nie zanurkował (niestety). Jeśli 1 link Cie nie przekonał to znaczy że jesteś jakimś porytym hala dzieciakiem. Jeśli chodzi o Mascherano to czytaj dokładnie na co odpisujesz (pierwsze moje zdanie w moim wpisie)

0

Tak byl. Jest powtorka ktora rozwiewa to w 100 % . Na tym forum byla juz wklejana ze 100 razy. To ze Suarez przyaktozyl to inna kwestia. Lecza fakt jest taki ze faul byl. A co jeszcze Cie boli historyczna remontada najlepszego klubu na swiecie XD ? Ronaldo nie musi wychodzic na boisko zeby sie ludzie z niego smiali wystarczy ze zrobi sweet fotke na basenie z "kolega" z maroka

0

Wie ktoś o co chodzi z tym gestem co Dybala z Danim robią na zdjęciu? Wczoraj fani Juventusu mieli też taki wielki banner z tym samym gestem Dybali.

0

Tylko faul Masherano byc moze byl. Reszta to bzdury juz dawno podwazone prze inne ujecia kamer niz te z transmisji. Boze co za buraki.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTBK-RAwKDJZxo9o1OelyjAAab_m8R1YyGTiU7ygZJulSrIzPUilA

0

To s wnioski ktore podpowiedzialy im hala dzieci na internetach. Niezle ze poszli ta droga XD

0

To tylko dyskusja. Czego ode mnie oczekujesz? Że przyznam Ci racje i powiem że się myliłem? Serio pytam jak moja odpowiedź byłaby dla Ciebie satysfakcjonująca ?

0

Moja reakcja na twoją wypowiedź jest spowodowana dokładnie tym wpisem: " Nie będę oceniał Ronaldo jako człowieka, bo go nie znam osobiście i wydaje mi się to nie na miejscu." w stosunku do tego: "Coraz bardziej prawdopodobne jest to, ze on jest naprawdę gejem i po prostu robi zasłonę dymna z tymi dziewczynami.
Szkoda tylko dzieci, ze nie bedą miały matki".

Odpisałeś mi sorki że się powtórzę ale jak ostatni bufon. Mogłeś olać mój żart, przemilczeć, mogłeś wszystko. Wolałeś być uszczypliwy i zarozumiały ("ja nikogo nie oceniam to nie na miejscu"). W sumie to by mi to nawet zwisało gdyby nie fakt że w tej bufonadzie sam się zaorałeś ponieważ pouczasz kogoś jak ma postępować - żeby nie oceniać innych (dokładnie to mi zarzuciłeś - pierwszy cytat) a sam to robisz (drugi twój cytat). Co więcej z mojej strony to był żart który myślę zrozumie 99% osób tej strony i przymknie na to oko. Ty natomiast postawiłeś się w roli ooo ja jestem ponad to - to ni było śmieszne - nie zniżę się do twojego poziomu. Twój następny tekst sugerujący że jesteś zarozumialcem: "Po pierwsze nie jesteśmy kolegami." - tutaj nic nie trzeba dodawać :). Naprawdę chłopie poluzuj trochę.

Sam prosiłeś się o taką ocenę twojej osoby. Następnym razem postaraj się oceniać obiektywnie a nie subiektywnie. I jeszcze jedno - nie muszę cie znać osobiście aby wyciągać wnioski z rozmowy. Rozmowa to też sposób poznawania siebie nawzajem. A ty swoją odpowiedzią na mój żart, w kontekście do wcześniejszego swojego wpisu (tutaj drugi cytat) dałeś mi sporo podstaw by Cię ocenić tak a nie inaczej.

0

Że tak pociągnę dalej swój żart ... jesteś tego pewien ? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?