0

Tak BVB ma swoje prawa a Dembele dał ciała jednak w tym momencie w pełni go rozumiem. To jego życiowa szansa na zapisanie się złotymi nićmi w historii futbolu - kto by nie walczył w jego sytuacji o wyrwanie się z Dortmundu ?

1

Bzdury piszesz. To dla niego zyciowa szansa. Moze juz drugiej nie byc. Jak Alonso olal liverpool bo chcial do Realu to bylo ok ? Tak juz jest ktos dostaje szanse to musi byc twardy (i czesto nieuczciwy) by trafic na szczyt. To jego kariera. Jak mu skille spadna to BVB sprzeda go bez mrugniecia okiem. Niech walczy o swoje mazenia - ja trzymam kciuki. I zeby nie bylo- pomimo zalu do Neymara mam o nim podobne zdanie. Chcial isc to poszedl pomimo smrodu jski u nas zostawil. Ale walczyl o swoje.

0

Teraz nasi powinni przycisnac. Widac ze jest zdeterminowany. Szkoda by bylo jakbysmy to zaprzepascili. BVB juz pomalu zapewne zdaje sobie sprawe ze to dla nich "zgnile jabłko" teraz jest. A czy w Niemieckiej lidze stnieje cos takiego jak transfer request ? Wie moze ktos ? Dembelemnie najbardziej sportowo przekonuje ze wszystkich propozycji tego okienka. Wiem ze to nie fer zachowanie z jego strony ale przezylismy Neymara to i Borrusia przezyje Dembele. Dla niego to zyciowa szansa wskoczylby do boku Messiego i Suareza. A to Duet najlepszy w tej chwili na rynku.

0

Licze na fantastyczny mecz naszych mlodych gwiazd np Sergego Roberto. To w koncu on ma nas w przyszlosci prowadzic do sukcesow. Czas wziasc na bark ciagniecie tego wozka.

0

Bo to jest Barcelona. A wiele kibicow tutaj juz szuka nowych zainteresowan jak juz nie ma Neynara.

0

A spoko nie skumalem. Nawzajem :)

0

O Neymarze - napisałem dość przejrzyście :)

3

Chcieliście Sergiergo Roberto - jest. Chcieliście Vidala - jest. Ernesto gra odważnie i dobrze. Kiedy oni mają się stać naszymi nowymi gwiazdami jak nie w takim meczu ? Prawda taka że brak Neymara powoduje u co niektórych okrojenie składu o 3/4. Proponuje o nim zapomnieć - kibicujemy klubowi nie piłkarzowi ;)

2

W rzyci się poprzewracało :P

1

Ale Naymar prawdopodobnie podpisujac ostatni kontrakt prawdopodobnie juz wiedzial ze nie skonczy kariery w barcelonie i nie pozwolil na taka klauzule. Zawodnicy to nie swinie które sie stempluje w stadzie jak sie chce.

1

Powinni zapamietac te kluby i jak beda probowac cos wyjac od nas tak samo ich traktowac. To samo z PSG.

0

Tu nie chodzi o ceny a o ilosc kasy w jefnym okienku - jest to niedozwolone.

1

Kurde o co chodzi z tym finansowym far play. Podobno PSG zlamalo go juz kwota 222 mln za Neymara. A teraz dokladaja 180 co daje ponad 400 baniek. Ich powinno sie zbsnowac na kilka sezonow lm to by skonczylo takie praktyki.

0

To znaczy ze Belg w ogóle lapie sie na ławe ??

0

Za Jamesa tez przeplacil.

0

Ustawienie bezvsensu suarez to gracz jednej pizycji - srodkowy napastnik.

4

Verratti 2

1

Ty tam znaczek funta dales ?

0

Nie wiecie moze czy na satelitarnej jest jakis kanal na ktorym leci nasz mecz?

0

Douglas Costa nie przekonuje. Reszta ok.

14

Mysle ze tu wlasnie tkwi roznica miedzy trenerami znajacymi swoj fach a dziecmi nie widzacymi nic poza dryblingiem i szybkoscia. Oczywiscie dzieci zawsze glosno krzycza ;)

0

Albo za duzo alku albo dieta niezbalansowana dobrze ;). Ja jak jadlem za duzo miecha bez weglowodanow mialem podobnie

2

Dobrze ze jednak nie przyszedl treniowac Barcy z nastawieniem na takich grajkow jak Verma .... No no

26

Opuszczac strefy komfortu ... O kurde co i braizole cpaja. Opuscil strefe komfortu za 15 baniek ... I pszeszedl do strefy komfortu za 30 baniek.

8

Zdjecie - Fabregas i jego niespelniona milosc do legii - saga transferowa trwa do dzis ;)

1

Spokojnie na bank w tym okienku pojawia se wielcy pilkarze u nas. Niech to robia z glową. A Real ... no coż faktycznie kepsi sa w tej materii.

0

Potrzebujemy i mlodych graczy i cracka max 1-2 takie moje zdanie. Couthinho jest crackiem a Dembele nie jest zadnym kotem w worku. Zainteresuj sie troche tym sportem zanim zaczniesz banialuki opowiadac. Po za tym juz ci napisalem ze tak myslac Neymara tez by nie kupili. Sa gracze molodzi ktorzy sa pewniakami i Dembele to taki gracz. Mbappe pod tym wzgledem mnie nie przekonuje.

1

"Klauzury" to napewno nie ma

3

Ale o.czym ty piszesz hajs mamy od srody. Jest sobota. Myslisz ze pilkarzy kupuje sie jak jajka w tesco ?

42

Kot w worku ? To drugi po MBappe najlepiej rokujacy mlodzian na rynku. Wedlug mnie o wiele pewniejszy od zawodnika Monaco i 2 * tanszy I jeszcze pozycja jakiej potrzebujemy po odejsciu Neymara. Z takim podejsciem Neymara tez by u nas nigdy nie bylo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?