0

Boże ależ mnie irytuje ten koleś (zarząd też). Zdziwiony że mamy problem że zerwał umowę kilka miesięcy po podpisaniu. Szkoda że tydzień po przedłużeniu od razu nas nie olał co by żeby była jasność że to był tylko skok na kase. W tym wypadku jestem za naszym zarządem (pomimo wszystko)

0

COutinio nie przyjdzie do nas Liv nawet nie robi nadziei - to jest strata czasu - nawet jak dadzą 180 baniek to go nie puszcza. Czego tu nie rozumieć Niemcy przynajmniej zostawili nam furtke. Obudzimy się ostatniego dnia i bedziemy faks na szybko naprawiać i łapać Eriksena lub Seriego właśnie

1

Kurde skoro nie chcą go sprzedać to nie sprzedadzą. Po co oni tracą czas. Inaczej jest z Dembele gdzie Niemcy chcą nas wydoić i przynajmniej podają kwoty za które Francuz może odejść. Po co walczyć o Cou skoro oni mówią że za żadną kwotę go nie puszczą - bez sensu. My po tym okienku jeśli jakimś cudem wyjmiemy Dembele i Coutinhio to przez 5 lat będziemy z długów wyłazić.

0

Twoja prawda - jakby go w tym momencie sprzedali to zauważyłbyś (może) co dawał drużynie.

0

Ludovic był extra grajkiem :)

0

Udaję - specjalnie dla ciebie ;). Jak Messi nie przedłuży kontraktu to pozamiatane - napisane to jest w złym kontekście - wtedy to już może sobie wywierać co tam chce ale na nowym klubie. Co za sens ma wywieranie presji na Cules jak go już tu nie będzie. Odejdzie dla dobra Barcelony ? :)

10

Nie rozumiem troche hejtu na Rakitica - nawet już na redakcje się rzuciło. gadają coś o niecelnych podaniach a w statach ma 2 pozycję w tej materii jeśli chodzi o celność - 93% tylko Semedo miał 94% (nie licze oczywiście zmienników). Dodając do tego że chorwat cały czas jest "w grze" mając największą ilość podań - 98 + pięć przerzutów i dwa podania kluczowe wychodzi że to jeden z najlepszych pomocników w tym meczu był. Większość go sprzedaje a nie widzą że bez niego to pudełeczko słabych kart w pomocy by się kompletnie posypało.

0

Bortolomeu

1

Jeśli nie przedłuży kontraktu to odejdzie - co to za presja?

0

Ja akurat słyszałem o tym na innych portalach (na La-Rambli też się przewineło)

8

Ale macie zapłon z tym newsem. Wszyscy już nadają od przynajmniej 2 dni o Lucasie ;)

1

19 lat ;).

0

Może być tak jak piszesz oczywiście ale mi się wydaję że jednak już tak różowo w BVB z nim nie będzie.

0

No niestety masz rację - też uważam że nie powinniśmy się ugiąć - lecz uważam też że w tym momencie Borussia powinna już sprzedać Dembele - dla nich on chyba jest już zgniłym jajem i każdy następny sezon obniży jego wartość już nawet nie ze 150 baniek (bo tyle on nie jest po prostu wart) ale ze 120 do jakiś 80 i myślę że mają to "z tyłu głowy".

0

Teraz to uważam że powinni ich olać. Taka pewność siebie nie zawsze przekłada się na plus i cepa nie ma co do tego mieszać ;)

0

Nie wiem jak na razie jego postawa jest raczej słaba więc nie wiem co mu odwali jeśli zostanie w BVB (niemcy też powinni mieć te obawy). Jeśli chodzi o to zachowanie to raczej mnie gościu odpycha niż przekonuje (swoją miłością do Barcelony).

0

Ok - to faktycznie jest zbyt potocznie używane lecz naprawdę nie masz wrażenia że inny klub by spokojnie kupiłby Francuza max za 120 baniek ? Nieważne czy to nasz zarząd daje ciała czy BVB wykorzystuje sytuacje (podejrzewam że i jedno i drugie) - dla mnie jako kibica jest to frustrujące dla ciebie też powinno być.

0

Tu się zgodzę - mamy kiszkę a nie zarząd.

0

Tylko że stracą sezon z obrażonym graczem w składzie co za tym idzie stracą też jakiś procent kasy którą otrzymali by za niego w tym okienku

0

Za rok Barcelona się wypnie zgłosi się Bayern i puszczą go za 60 po sezonie w którym naburmuszony Francuz będzie grał piach - tak może być a oni muszą zdawaćsobie z tego sprawę.

0

Nie zgodzę się z tobą - Oni robią zaporową kasę TYLKO DLA NAS bo wiedzą za ile poszedł Neymar i wiedzą w jakiej sytuacji jest nasz zarząd. Każdy inny klub dostałby Dembele za 100 baniek z pocałowaniem ręki po takim zachowaniu piłkarza - o tym mówię i to jest nie w porządku i za to powinniśmy podobnie postępować gdy przyjdzie odwrotna sytuacja.

0

Nie stać nas na robienie z siebie Ajaxu 2. kilka lat be sukcesów odbiło by się na wszystkim - odeszliby najlepsi + sponsorzy.

0

Może i poleciałem ale nie lubię jak ktoś chce wy ....ać w biały dzień klub któremu kibicuję.

1

Nie porównuj proszę 3 gracza świata z Dembele. Owszem Francuz jest dobry ale NIE JEST WART takiej kasy. To jest jawne naciąganie. Gdyby zgłosił się Bayern a Dembele robił te same cyrki co z nami to puścili by go za 80 baniek i o tym mówię. 120 baniek to dalej 2 najdroższy transfer w historii piłki i jest to 1000% zarobku na piłkarzu do jasnej .... .

16

BVB powinien mieć zakaz transferowy dożywotni Z Barcelony za to jak teraz pogrywają. Powinniśmy ich potraktować jak Real, czyli klauzule anty Borussia powinny zostać wprowadzone i do widzenia. Karma wróci do szwabów. Podejrzewam że jakby Barcelona jednak nie kupiła Dembele to Niemcy zdadzą sobie sprawę że przegieli i wypadł i m z rąk interes życia (drugi największy transfer na rynku - czy Dembele jest tego wart - wątpię i myśle że oni o tym wiedzą grają va-bank i mogą się przejechać)

0

Piszesz tak jakbym był obrońcą naszego zarządu :). Nie wiem po co te porównania. Ja uważam że Naymar będzie łakomym kąskiem dla każdej topowej drużyny jeszcze przez kilka ładnych lat - nie przekonasz mnie że jest inaczej ;)

0

Podniósł by kolego poziom ... medialny. To wystarczy aby Perez był zainteresowany. A sportowego poziomu też nie zaniży.

3

Problemem jest to w jakim stylu odszedł - to jakie ceny nam dyktują za grajków jest spowodowane nie tyle tym że zarząd jest słaby lecz tym że wszyscy wiedzą ile za niego dostaliśmy. Mógł dogadać się po ludzku i nie robić serialu medialnego dla świata.

0

A mi się jednak wydaje że odszedł bo miał przerośnięte ego. Co do zarządu masz rację.

6

Miałeś u nas wszystko kolego. Miałeś oddanych przyjaciół w ataku. Graliście najlepszą piłę w historii (jeśli chodzi o atak). Tylko dupka piekła bo Messi za każdym razem pokazywał Ci twoje miejsce w szeregu. Powodzenia w Paryżu - tam na spokojnie będziesz udawać żeś najlepszy. była tylko jedna opcja żeby ten Pan został u nas - Messi musiałby specjalnie zejść o 2 poziomy niżej. Niestety ale skromości się nie nabywa albo się ja ma albo nie. Bardzo dobrze ze odszedł jakby ta sytuacja trwałą dłużej to zacząłby się kabaret bo jego ego pchałoby go do frustrujących zachowań na boisku co już było widoczne przynajmniej od jednego sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?