40

Zupełnie jak Pan redaktor Lis narzekający na reklamy ukraińskich prostytutek. XD. Lewaki się nigdy nie zmienią ;)

9

Zaczyna mi się podobać ta drużyna pomimo niepełnego okna transferowego. Semedo podchodzi pomału pod zadowolenie ala Umtiti ;)

1

Ludzie zniszczyli ten świat :( Będzie coraz gorzej. W Polsce też zaczynają się trąby powietrzne. Kto u nas słyszał żeby ludzie od takiego zjawiska zgineli na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu l.at ?

3

Kurcze Delo mnie coraz bardziej przekonuje. Fajny dylemat się tworzy na tej pozycji ;) Dembele jednak prawdopodobnie odpali w niedługim czasie niezłym ogniem. Miło się oglądało jak wchodził gdy padł hat - trick Messiego. Marzenie się spełnia ;) .....

1

Bardzo fajna historia :) Ładnie napisane.

3

Kolego Messi ma nieprzeciętny talent. Z tym trzeba się urodzić. Można wymieniać po kolei jakie atuty ma i że niby je wyćwiczył i pewnie fakt trochę je tam doszlifował. Ale podejrzewam że nie musiał aż tak się poświęcać - po prostu przychodziło mu wszystko łatwo bo ... ma talent ;) Nie przekonasz mnie że każdy może pracą dojść do takiego poziomu. Jeśli by tak było to CR7 byłby o 5 poziomów wyżej od Leo.

2

Gdyby tak było to takich kolesi jak Messi na świecie było by dość sporo ;). Talent to talent nie ważne od kogo czy od boga czy innego tam buddy

2

"Prawdziwym szaleństwem był jego sposób prowadzenia piłki, miał ją przyklejoną do stopy, nie dało się jej odzyskać" Pamiętam go z tamtego okresu. Teraz wciąż jest najlepszy ale wtedy to była czysta magia kopara opadała co kilka sekund. Te kilka jego lat kiedy jako młodzieniaszek wystrzelił w Barcelonie to jest okres gdy grał mistrz w najlepszej formie swojego życia. Już tego nigdy raczej nie doświadczymy niestety z nikim i w żadnej drużynie na świecie :(. Szacun dla tego Pana że pomimo że jest z obozu największego przeciwnika potrafi tak pięknie docenić Messiego.

0

Nie wiem czy wina Realu (wątpię). Na pewno jednak wina sędziów że ukradli nam sporo punktów w tym sezonie a wam podarowali. Barcelona nie grała dobrego sezonu ale nawet w tej formie Barcelony gdyby sędziowie nie nawalili na naszą niekorzyść wąchalibyście nasze plecy w tabeli.

0

A pchany był jak bramka dla Barcy przekroczyła linie brakowało o metr lub jak obrońca rzucal się jak bramkarz i parowal piłkę łapami na rzut różny kilka metrów od sędziego. To najjbardziej drastyczne przykłady i tylko one dały by nam mistrza. A takowych było jeszcze kilkanaście w tym sezonie.

0

Jak Real przegra ligę przez błędy sędziów to będzie VAR

0

Dobrze ze napisałeś w Arsenalu a nie Barcelonie ;)

6

widzieli ?



;)

2

Wystarczyło, ale w tym momencie to jest chyba oczywiste że sam zainteresowany na to się nie zgodził.

4

Ma racje ale cóż ... byliśmy pod ścianą dzięki gwiazdeczce która zapewniała że jest u nas szczęśliwa i nigdzie się nie wybiera. My przynajmniej naprawdę go potrzebowaliśmy, ale taki PSG kupuje pana Mbappe za jeszcze większą kwotę który jest jeszcze większą niewiadomą i wcale nie mają jakiejś kosy na gardle na jego pozycji tak że ten .... ;)

0

Ale to chyba jest coś innego. To jakieś fale elektromagnetyczne czy cus.

0

Ciekawe kiedy to dole i do ziemi. Podobno oddzialywuje na elektryczność dość mocno.

1

W domu ich zapędy są gnojone to wzywają się w gościach ;]

0

Rok temu był Neymar....

1

Nie no chłopak ma to coś teraz obejrzałem na YT następny film. Dobry jest.


2

Niepokoi trochę to zdjęcie z Bartrą w tle ;). I mina Andresa coś niepewna -> "Sorry Winnetou"

0

Hah młody gra z 9wiątką ciekawe czy jest tak dobry czy koneksje tatusia ;)

0

Może bym nawet agentem został ;)

0

Hah mój syn ma lat pięć co ja bym dał żeby w takiej Barcelonie trenował .... ;)

0

Nie wiem co by mnie bardziej zirytowało jakby wygrał Real czy PSG z Neymarem ;) Myślę że jednak Real 3 raz z rzędu by mnie dobił XD

0

Jakiego mamy ? Bo Patrika pamiętam ale tego to mieliśmy ;)

0

On to nawet za kopniaki w 4 litery powinien zapłacić z własnej kieszeni.

0

Niech wraca ale nie za 160 baniek.

0

Człowieku jaki ty masz problem? Obecnie Messi - tak to jest legenda klubu dla mnie - tak go oceniam NA CHWILĘ OBECNĄ. Ale żyjemy tu i teraz i Messi jutro może zachować się tak że zamaże wszystkie swoje dokonania jakimś bardzo głupim ruchem obrażającym ten klub i jego kibiców prawda? Oczywiście że może - to nie ulega wątpliwości bo każdy ma wolną wolę. Daruj też sobie teksty insynuujące mi jakieś głupkowate historie czemu to nie podpisał jeszcze kontraktu. Ani ty tego nie wiesz ani ja więc pobaw się w Sherlocka gdzieś gdzie ma to sens. No chyba że znasz go osobiście i gadałeś z nim na ten temat - jeśli tak to zwracam honor. Na siłę próbujesz mi wcisnąć jak to niesprawiedliwie traktuje Neymara i że jestem hipokrytą bo nie widzę możliwości że Messi może się zachować identycznie (a wtedy będzie mi głupio - ojej). Otóż widzę doskonale lecz oceniam stan rzeczy na chwilę obecną co chyba jest dość logiczne prawda ? Neymara możemy już ocenić, już tu był, pograł trochę, pościemniał nam pół okienka bo walczył o lepszy hajs za plecami kibiców u PSG kilka miesięcy po tym jak przedłużył kontrakt i wypowiadał się publicznie że jest tu szczęśliwy XD. Messi natomiast jeszcze tu jest i daje z siebie to czego od niego wymagamy. Coś jeszcze w tej kwestii mam wyjaśnić czy wymyślisz jakąś nową szpilę ?

0

Jak to wyłączyć ? ... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?