1

Dobry mecz. Szacun dla przeciwnika. Myślę że mogliśmy ich pyknąć ale się ładnie postawili

1

Godin zrobił rulete ma Messim. Szacun :)


0

Na jakiej podstawie wysnułeś takie wnioski ?

0

Nie odbiegam - napisałem tylko że zdenerwowało mnie w twojej wypowiedzi nie tyle to że pojechałeś po Polskiej policji (chociaż osobiście uważam że nie są tacy źli) a to że zgloryfikowałeś angielską - z czym się nie zgadzam kompletnie - reszta to już przykłady.

0

Nie nie dostałem. Za to cieszy mnie fakt że w Poslce w razie problemów gliniarz nie ucieknie do komisariatu i się nie zamuruje tylko zrobi to co do niego należy.

0

Opisaną powyżej sytuację z piwem w parku z ziomami przerabiałem w Polsce kilkanaście razy - chyba tylko raz dostało nam się po mandacie bo już byliśmy wstawieni i pyskowaliśmy, ale nie pić w miejscu publicznym oczywiście kazali. Degeneracja natomiast praw pisanych w Anglii (czym się tak podniecasz i co opisujesz że nie przejmują się że piliście tam gdzie nie wolno) powoduje np jazdy z emigrantami z Afryki którzy mają ich za nic robią co chcą a wspaniali angielscy stróże prawa boją się do nich odezwać. ;)

0

Nie zrozumiałeś co mnie wkurza. Ja też potrafię narzekać na Policję w Polsce ale wiesz .. nie gloryfikuje z tego powodu Policji w innych krajach. To jest takie gadanie jakbyśmy jeszcze byli przed 79 rokiem. "A bo na zachodzie Panie to Policja taka dobra i uczciwa a u nas taka zła".

1

Trza zdjąć Messiego bo Denis zasłużył :)

1

Ale nie ma to przecież jak policja w UK ;]. Wkurzają mnie takie gadki. Było nie wracać kolego.

0

Sraty - pierdaty. Ja mówię o prawdziwych klasykach a nie nowoczesnej technologii ;)

0

To są takie trochę torby :)

0

He he jakoś nie chce mi się wierzyć w taką zagrywkę "psychologiczną" w jego wykonaniu :)

17

Kurde ten Sampaoli trochę by się drużyną zajął (atmosferą, zgraniem, obroną) a nie non stop gada o Messim. Jak będzie ciągnął taką retorykę to reszta zespołu położy lachę na grę "bo i tak jest Messi". Niedługo zacznie się do niego modlić. Jeśli tak ma wyglądać praca trenera w Argentynie to sukcesu raczej nie będzie. Dla niego chyba ważniejsze jest że "tranuje" Argentyńczyka niż to że jest selekcjonerem reprezentacji! Żałosny typ się z niego zrobił. Ciesze się że jednak przyszedł do nas Valverde.

0

Bo Messi nie zawodzi ;]

0

Fajnie że weszli ale Messi sam tego mundialu nie wygra, chociaż..... ;]

7

Przypomnę to ten Pan którego wszyscy tu wychwalali jako genialnego trenera idealnie krojonego pod nas ;)

16

Kolego - LA Rambla. Kogo to obchodzi pod tym artykułem?

1

myślę że zasługują.

4

Po każdej jest niedosyt - zaj ... y film :)

0

A daj spokój czarnym myślom :). Może powalczymy na rynku transferowym lub Valverde coś zacznie wprowadzać ze szkółki. Ale fakt to jest - że ten skład Barcelony który wymieniłeś to coś niesamowitego co nas spotkało. Patrze na PSG i tak myślę - szkoda że nie połasiliśmy się na tego Mbappe. Coś mi się wydaje że to jest właśnie przyszły król piłki nożnej, nie żaden Neymar czy Dembele. Ktoś go porównywał niedawno do Pelego i te porównania nie były wcale takie głupie. Sam myślałem że gość to tylko przebłysk, ale jak patrze teraz na PSG to mój wzrok przyciąga właśnie ten Pan a nie np. Neymar.

3

To jest nasz Totti. Vamos wodzu :)

0

Zobaczymy czy szejka z PSG stać na posadzenie rozkapryszonej gwiazdy za 222 mln na ławie ;) Bo jak brazylijczyk będzie uparty to raczej nie będzie bawił sie w podchody jak Verratti. Pojedzie na miesięczne urodziny do siostry i zatrudni brazyliskich pismaków co by prasę zrobili. Ma za co spełniać swoje zachcianki ... miedzy innymi dzięki obecnemu pracodawcy ;)

4

Tak a zdanie Neymara nie bedzie miało tu zapewne znaczenia. Jak zobaczy że nic u niech nie wygra bo nie mają "ducha" zespołu to poszuka pucharów tam gdzie można je znaleźć. To nie jest Verratti. Wypnie się na nich jak na nas jak będzie tego chciał.

5

Jakoś nie wszyscy nasi byli gracze wypisują się z klubu.

2

To taki prezent dla swoich mega przyjaciół Luisa i Leo. Sk .... yn

3

Ciekawe co na to jego przyjaciele z szatni Barcelony którzy tak zaciekle go bronili...;] Ciekawe czy dla nich to coś znaczy.

1

widać po oczach że jeszcze nie dotarło ale to jest ta chwila przed XD

0

Pytanie czy część trybun będzie pustych czy stadion zapełni się do pełna ;)

0

Jesteś kibicem Barcelony ? To się nie pojawisz ... ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?