0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pique i Ramos tiaaa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wczoraj na naszym meczu zasnąłem ... ale nie z nudów. Jakiś ból mi wlazł w plecy i po uporczywej walce z nim w końcu mnie zmogło. Do dzisiaj ledwo co oddycham :(

2

Bez przesady kolego Griezmann to były finalista złotej pilki. Kalafiorów tam nie biorą ... no pomijając tego białego ;)

0

Racja to a przewaga wynosiła bodaj 12 punkt i to pod koniec sezonu. To było bardzo niedawno więc .... ;) Cieszymy się z sytuacji na razie i tak.

4

"obaj są inteligentni" ha ha ha. Ale jaja se tam robią ;)

0

dasz radę :)

0

Tym bardziej że Verma w kadrze daje rade bez kontuzji ;)

5

Po 8 godzinach (albo nawet mniej) i tak jest przymusowa przerwa dla kierowcy.

1

To zdjęcie jest z konferencji kadrowej Brazylii. Neymar popłakał się jak trener Canarinhios powiedział żeby media się od niego odwaliły bo to dobry chłopak jest. ;)

0

Daj spokój kolego nie chce mi się dłużej dyskutować o polityce. Nie zmienisz mojego zdania a i ja zapewne nie zmienie twojego. Pozdrawiam,

0

To co robi teraz PO w UE to jest ta błazenada - dot pytania: jaka błazenada ;) Ja też nie jestem za PIS'em więc stoje w dokładnej opozycji do ciebie. Niby nie jesteśmy za partiami których bronimy a jednak to robimy. Dla mnie PO to dno i metr mułu wyrobiłem sobie to zdanie przez 8 lat teraz potwierdzają to jeszcze bardziej jak stracili władzę. PIS jeszcze w mojej ocenie nie doszedł to takiego poziomu żenady. Nie będę się z tobą o to kłócił lub wymieniał argumentami na to kto ma rację bo robiłem to już zbyt długo i mam dość tych rozmów. Mam nadzieję że Kukizy wszystkim utrą nosa i będzie lepiej w końcu.

1

No proszę Cię :)



https://www.google.pl/search?q=lista+afer+PO&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjik_vxscPXAhWGEVAKHc2eBI8Q_AUICigB&biw=1920&bih=947#imgrc=e2TzlwK-A_OIvM:

PO sika po gaciach bo pis ich chce za to dojechaći baaaardzo dobrze. Mam nadzieje że Pis też dojadąich następcy chociaż wolałbym odbudowe kraju tak dla odmiany ;)

2

Skoro wyborca PO widzi ich błędy to jakim cudem oni mają jeszcze 19% poparcia ? :P. TO co oni naodpierdzielali przez 8 lat plus teraz błazenada po stracie władzy to się w głowie nie mieści.

3

Hejterzy PIS'u szydzą z tego 500+ na dzieci ale wychwalają socjal 5* większy (oraz geniusz tego rozwiązania) w co niektórych krajach wspaniałej UE. Szkoda strzępić ryja na głupotę. Dla hejterów mojego wpisu - PIS mnie wkurza ostro ale za inne zachowania. Dla przykładu służba zdrowia która leży i kwiczy i nic z tym nie robią. PO za to dla mnie to dno przebijające muł za sprzedawanie kraju na salonach UE. Najbliżej mi chyba da byłego muzyka Kukiza i jego ugrupowania.

5

No no chirurg własną krwią leczy ;)

0

Arda już grał w Atletico i był tam bardzo ważnym graczem. Taka propozycja może paść

0

A czy finansowo przypadkiem nie wyklucza ? ;)

7

Lepiej kupić Griezmanna za 100 baniek niż Coutinho za 150.

8

Powoli ? To odporny jesteś ;)

0

A do tego wieku to Neymar z nie jednej dyskoteki będzie już chleb jadł ;). Sportowo może się ciutke zatracić.

0

chodziło mi o tą właśnie akcję zaczyna się od 1:07

1

a hahaha. luknijcie na to na minute 1:07







XD ... i dziwić się że odszedł ;P

0

A graliście w Dominations? Według mnie lepsze. Ten sam typ gry.

0

Nie chce się czepiać ale Daniego to jakoś specjalnie nie żegnali ;)

2

Klauzuli a nie klauzury.

2

Omg. Przeczytało mi się "spektakularna prasa ... " XD

0

Ja spadku formy jakoś nie zauważam. Może i sporo kiwal i miał trochę strat ale każdy piłkarz aspirujący do wyższej firmy musi ryzykować. Była sytuacja że okiwał chyba z 6 przeciwników w ich polu karnym. Miał piłkę przy nodze przez dobre kilkadziesiąt sekund przy ich autobusie. Bardzo mi się to podobało.

4

Ramosowi to może nawet łeb odgryźć. Wybaczyłbym ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?