0

Powinien zostać niekoniecznie będzie siedział - Odejdzie Mashe a podejrzewam że od Miny jest lepszy o kilka klas. Jak nie złapie kontuzji to trener będzie rotował 3 najlepszymi obrońcami do których teraz bez wątpienia aspiruje.

35

Już rynek azjatycki nie taki ważny ? Może Tebas boi się po raz kolejny kompromitować Real. W końcu kilkadziesiąt milionów nowych odbiorców zajara się Barceloną XD.

0

To wyrażaj kulturalnie - nie będzie razić po oczach.

0

Może sobie jęczeć ale już kor .... ić nie za bardzo ;P

2

Mają do tego tutaj prawo więc przestań jęczeć.

56

Jak ci się nie podoba to nie wchodz. Taka jest idea tej strony. Bardziej irytują furiaci którzy by chcieli by świat wyglądał akurat tak jak chcą.

0

Ma chlopak soro racji.

0

Przy okazji zawali nam kilka meczów. Zrobiliśmy to na Neymarze ;)

0

Widzi swój wybór w perspektywie tego co prezentuje Barca w ostatnich latach i jak dominuje. Niestety Panie Ronaldo odejście było błędem. Brazylijczycy to bardzo uzdolnieni piłkarze ale tez bardzo rzadko są inteligentni.

0

Zdanie o Deulo zmienił przede wszystkim trener. Czyżby też chorągiewa ? XD

0

Oczywiście wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach. Zgłoś się lepiej do lekarza bo to chyba jakiś rodzaj paranoi. Wszedzie hiporyci i głupi ludzie. Tylko ty taki mądry. Odebrałem twój komentarz nie tyle osobiście co z irytacja. Bo ja np nie cierpię wywyzszania się głupich osób w bezsensownych komentarzach. Prezentu nie było na gwiazdkę czy jak?

Ps. jesteś w mniejszości jeśli chodzi o wredne dopiski ujawniające twoja nienawiść do ludzi. To nie jest komplement ale w sumie cholera wie jak to odbierasz XD

5

Lubisz też wbić szpile ludziom zupełnie nie na miejscu w dyskusji która jest przyjemna. Przykra przypadłość. Na szczęście jesteś w mniejszości ;)

8

To nie zdjęcie jest powodem takiego odbioru osoby tylko jej charakter. Wrzucanie ludziom na kark hipokryzji bo widzą kto jest kim jest idiotyczne.

0

Trudno powiedzieć czy wszedłeś w rolę obrońcy Portugalczyka czy w rolę hejtera Roberto ;)

1

Ronaldo na taki obraz swojej osoby pracował latami. To nie ludzie są tu głupi tylko widzą kto jest kim.

18

Roberto nie pierniczy wszem i w obec że jest najlepszy na świecie ;) Więc taka fotka w zaciszu domowym nie robi z niego narcyza i jest czymś normalnym raczej.

2

Gdyby nie był szkłem to wygryzlby Pique ze skladu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten to potrafi ich wkó ....ć. Z koszulką też było pięknie ;)

0

TO fakt ale Real też wyszedł troszkę odmieniony i nie grali tego samego.

29

U białych tytuł "spiep ,,,, cie nam święta" a poniżej dyskusja gdzie lecą bany za wulgaryzmy XD. hehehe

1

Chwalić można dziś wielu z naszego zespołu. Ja pokłonie się naszemu Sergi Roberto. Co dziś zamiatał Mercelo to jego ;) Cieszy fakt że po erze Xaviego, Iniesty Messiego, Busquetsa rosną nam tacy kozacy.

0

Nie wiem czy twój komentarz nie bardziej kompromituje twoje emocje w takim momencie ;). Zamiast się cieszyć i odebrać szczere życzenia to ... nie ma co typowy Polski Janusz.

0

Dobra dobra - poprawiłem ;). Wesołych świąt sztywniaki.

1

Ja to chyba zaraz się na białej zaloguje i wesołych świąt im pożycze XD. Swoją drogą wesołych świąt kibice Barcelony ;)

2

No raczej ostatnio jednak nie (Semedo)

1

Przecież on co jest powoływany to wykorzystuje szanse - ten gościu powinien zostać włączony do pierwszej drużyny. Na moje oko to nosa do bramek ma lepszego niż Paco.

1

Ryj się cieszy jak się ogląda :)

0

Może nie jest katolikiem

0

Bo są. Nawalanie w słupki wbrew pozorom tylko to potwierdza ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?