sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mnie ten gość jakoś bardziej przekonuje od Paco.
8
he he he Messi jak jakiś mistrz - niewzruszony :)
0
no prawie ;)
10
Może lubi gnębić czarnych ;P he he
5
Piekielna Barca była jak grali ze sobą Xavi, Iniesta i Messi za najlepszych lat. Tego raczej nic już nie przebije nawet jakbyśmy za Cautinhio dali pół miliarda.
0
Denis był kreowany na następce Iniesty - tyle się o tym mówiło że chłopak się przejął i zaczął trąbić że się nie podda i będzie tak pracować że padnie ale podoła. To bardzo ładnie z jego strony i naprawde szanuje - ale w końcu trzeba zejść na ziemie. Zmarnuje swoją karierę i pozycję którą może oddać lepszemu w Barcelonie. Wczoraj było przykro na niego patrzeć - marnował WSZYSTKO. a powinien zdobywać pole nieszablonowymi dryblingami i posyłać milimetrowe podania otwierające zdaje się ?
0
Akurat Gomes z Messim nie raz ładną wymianę zrobili nie przesadzaj ;) Co do pracodawcy - tu się z tobą zgadzam w 100%.
4
Buahahaha. No to ty się nie zbłaźniłeś teraz :) Coutinhio .... brak słów.
6
OMG wiedziałem że trafi się jakiś obrońca. Ręce opadają. Wszyscy dostają mało szans. Ale co po niektórzy je wykorzystują (patrz Arnaiz). Kolego Denis co nie wejdzie to gra padakę. A dostaje CAŁE mecze !! Co do współpracy z Messim - myślę że Peszko też by podołał. Gomesa ja na przykład od samego początku stawiałem wyżej od Denisa. Uważam że jest to gracz o kilka klas lepszy. (być może nei pasuje do naszego stylu). Zresztą przekonamy sięjak ich losy się potoczą. Co do Gomesa albo zostanie i się odbuduje albo odejdzie za hajs jakiego Denis nigdy nie osiągnie na rynku - to powinno dać Ci do myślenia. W Denisa wierzę mniej niż w Douglasa.
1
Może fifa manager ?
0
Z klauzurą na pewno nie prawda ale z klauzulą być może.
1
E tam. Ja go rozumiem. Barca dała mu wszystko ... ale czyżby Messi nie dał nic Barcelonie ? Najlepszy piłkarz wszech czasów. Dzięki niemu jeszcze dłuuuugo będzie głośno o tłustych latach w których on grał u nas więc nie napinaj się tak kolego. To działa w obie strony.
7
"Mamy niesamowity skład, nie widać różnicy niezależnie od tego, kto gra" eee ma chyba chłopak różowe okulary, chyba że nie mówił o sobie.
4
Jakby nie patrzeć to dziś środek pola najlepiej trzyma Gomes.
0
Suarez by to strzelił raboną
1
Masakra ten denis
1
najgorszy według mnie dziś Denis. Najlepszy Arnaiz (za skuteczność)
4
Denis jak zwykle masakryczne słabo. Vidal też poniżej oczekiwań. Cieszy skuteczność Arnaiza. Tego gościa piłka szuka sama w polu karnym
1
Oto jak prezentował 18 letni Messi na tle gwiazd "czasów Brazylijskiego Ronaldo". Już wtedy odstawaliście od niego praktycznie w każdym aspekcie.
Taki ZZ w zasadzie ratował się tylko faulami. Napisze jeszcze raz - 18 latek - Messi - w zasadzie dzieciak.
Tak że grający już w tamtym czasie Messi w zasadzie zakrywał czapką całą śmietankę piłkarską ówczesnego pokolenia.
0
3
Mi się marzy Ferrari. Za dużo tych fifek chyba ostatnio było ;)
1
Nie jest dziwne. Jest ryzykowne ale bardzo budujące w przypadku uzyskania pozytywnego wyniku. Zmiennicy dostaną skrzydeł i będą się czuli wartościowymi graczami co za tym idzie nie zawiodą nas gdy przyjdzie moment prawdziwego testu. Kolego przestań się wykłócać i zaufaj trenerowi - ma większe doświadczenie niż ty w zarządzaniu ludźmi na tym poziomie sportowym. Mamy mieć szeroką zrównoważoną kadrę a nie 3 cracków i reszta. Co z tego że ta reszta będzie wygrywać z Lavente skoro będą mieli w podświadomości że tylko na takie zespoły się nadają ??? Skoro Chelsea stoi i patrzy na dzisiejszy nasz mecz to odpowiedz sobie co zostanie w ich świadomości jak wyjmiemy pozytywny wynik z tego meczu tym składem ? Drużyna "jest w gazie" po wygraniu El Clasico na wyjeździe - to idealny moment na takie ryzyko.
23
A o to aby uzyskać dobry wynik bez cracków. To wpłynie mega pozytywnie na zespół oraz negatywnie na przyszłych rywali w LM i La Liga. Ernesto musi zrobić taki mecz aby zmiennicy zrobili krok do przodu. Trzymam kciuki za Władka i zespół.
2
troche ryzykuje skurczybyk
2
Ma trochę racji, ale teraz ten poziom na którym on wtedy był jest po prostu pod Messim i (być może też) Cr7 ;). No może lekko przesadzam ale ten Pan się prosi XD
0
Na pewno widział jak trenuje Messi ;)
4
Albo chaos.
5
Dziwne że na bezdomnego tak nie zareagowałes.
0
Pod koniec stycznia będzie grał całe 90 minutowe spotkania według mnie.
13
Liczę na dobre starcia Costy z Ramosem w derbach ;P