2

Mnie ten gość jakoś bardziej przekonuje od Paco.

8



he he he Messi jak jakiś mistrz - niewzruszony :)

0

no prawie ;)

10

Może lubi gnębić czarnych ;P he he

5

Piekielna Barca była jak grali ze sobą Xavi, Iniesta i Messi za najlepszych lat. Tego raczej nic już nie przebije nawet jakbyśmy za Cautinhio dali pół miliarda.

0

Denis był kreowany na następce Iniesty - tyle się o tym mówiło że chłopak się przejął i zaczął trąbić że się nie podda i będzie tak pracować że padnie ale podoła. To bardzo ładnie z jego strony i naprawde szanuje - ale w końcu trzeba zejść na ziemie. Zmarnuje swoją karierę i pozycję którą może oddać lepszemu w Barcelonie. Wczoraj było przykro na niego patrzeć - marnował WSZYSTKO. a powinien zdobywać pole nieszablonowymi dryblingami i posyłać milimetrowe podania otwierające zdaje się ?

0

Akurat Gomes z Messim nie raz ładną wymianę zrobili nie przesadzaj ;) Co do pracodawcy - tu się z tobą zgadzam w 100%.

4

Buahahaha. No to ty się nie zbłaźniłeś teraz :) Coutinhio .... brak słów.

6

OMG wiedziałem że trafi się jakiś obrońca. Ręce opadają. Wszyscy dostają mało szans. Ale co po niektórzy je wykorzystują (patrz Arnaiz). Kolego Denis co nie wejdzie to gra padakę. A dostaje CAŁE mecze !! Co do współpracy z Messim - myślę że Peszko też by podołał. Gomesa ja na przykład od samego początku stawiałem wyżej od Denisa. Uważam że jest to gracz o kilka klas lepszy. (być może nei pasuje do naszego stylu). Zresztą przekonamy sięjak ich losy się potoczą. Co do Gomesa albo zostanie i się odbuduje albo odejdzie za hajs jakiego Denis nigdy nie osiągnie na rynku - to powinno dać Ci do myślenia. W Denisa wierzę mniej niż w Douglasa.

1

Może fifa manager ?

0

Z klauzurą na pewno nie prawda ale z klauzulą być może.

1

E tam. Ja go rozumiem. Barca dała mu wszystko ... ale czyżby Messi nie dał nic Barcelonie ? Najlepszy piłkarz wszech czasów. Dzięki niemu jeszcze dłuuuugo będzie głośno o tłustych latach w których on grał u nas więc nie napinaj się tak kolego. To działa w obie strony.

7

"Mamy niesamowity skład, nie widać różnicy niezależnie od tego, kto gra" eee ma chyba chłopak różowe okulary, chyba że nie mówił o sobie.

4

Jakby nie patrzeć to dziś środek pola najlepiej trzyma Gomes.

0

Suarez by to strzelił raboną

1

Masakra ten denis

1

najgorszy według mnie dziś Denis. Najlepszy Arnaiz (za skuteczność)

4

Denis jak zwykle masakryczne słabo. Vidal też poniżej oczekiwań. Cieszy skuteczność Arnaiza. Tego gościa piłka szuka sama w polu karnym

1

Oto jak prezentował 18 letni Messi na tle gwiazd "czasów Brazylijskiego Ronaldo". Już wtedy odstawaliście od niego praktycznie w każdym aspekcie.






Taki ZZ w zasadzie ratował się tylko faulami. Napisze jeszcze raz - 18 latek - Messi - w zasadzie dzieciak.

Tak że grający już w tamtym czasie Messi w zasadzie zakrywał czapką całą śmietankę piłkarską ówczesnego pokolenia.

0

3

Mi się marzy Ferrari. Za dużo tych fifek chyba ostatnio było ;)

1

Nie jest dziwne. Jest ryzykowne ale bardzo budujące w przypadku uzyskania pozytywnego wyniku. Zmiennicy dostaną skrzydeł i będą się czuli wartościowymi graczami co za tym idzie nie zawiodą nas gdy przyjdzie moment prawdziwego testu. Kolego przestań się wykłócać i zaufaj trenerowi - ma większe doświadczenie niż ty w zarządzaniu ludźmi na tym poziomie sportowym. Mamy mieć szeroką zrównoważoną kadrę a nie 3 cracków i reszta. Co z tego że ta reszta będzie wygrywać z Lavente skoro będą mieli w podświadomości że tylko na takie zespoły się nadają ??? Skoro Chelsea stoi i patrzy na dzisiejszy nasz mecz to odpowiedz sobie co zostanie w ich świadomości jak wyjmiemy pozytywny wynik z tego meczu tym składem ? Drużyna "jest w gazie" po wygraniu El Clasico na wyjeździe - to idealny moment na takie ryzyko.

23

A o to aby uzyskać dobry wynik bez cracków. To wpłynie mega pozytywnie na zespół oraz negatywnie na przyszłych rywali w LM i La Liga. Ernesto musi zrobić taki mecz aby zmiennicy zrobili krok do przodu. Trzymam kciuki za Władka i zespół.

2

troche ryzykuje skurczybyk

2

Ma trochę racji, ale teraz ten poziom na którym on wtedy był jest po prostu pod Messim i (być może też) Cr7 ;). No może lekko przesadzam ale ten Pan się prosi XD

0

Na pewno widział jak trenuje Messi ;)

4

Albo chaos.

5

Dziwne że na bezdomnego tak nie zareagowałes.

0

Pod koniec stycznia będzie grał całe 90 minutowe spotkania według mnie.

13

Liczę na dobre starcia Costy z Ramosem w derbach ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?