sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może pilot ;).
0
Spoko każdy ma prawo do swojej opinii - po prostu się z tobą nie zgadzam - pozdrawiam :)
0
Ha ha za to Ty odpowiadasz mi teraz w tonie pouczenia per "Wy". ;) .... ale nie przecież Ty wcale tak nie postępujesz XD. Powiem Ci coś kolego ja się niczemu nie dziwię ;). Tak na marginesie ostatnio widziałem wrzutę na fejsie obrazującą ilości zgrupowań/koncertów i tego typu eventów neonazistów w Niemczech w ostatnim roku. Nie wiem jak jest w Polsce ale ilość tego u nich powala, no ale cóż tam nikomu nie przyjdzie do głowy to nagrywać, nagłaśniać i puszczać w świat taką reklamę niemieckiej kultury ;) ... no ale gdyby tam była jakaś Polska telewizja tak zakorzeniona jak tvn w obecnych czasach u nas to pewnie w odzewie zrobili by im podobną reklamę. To jest kolego coś więcej niż tylko "chleb" dla narodu aby miał się czym żywić. To są wpływy i walka o wpływy a to że jesteśmy w tym słabi wynika właśnie z mediów ich właścicieli i ich siły. Teraz połowa świata oczernia nasz kraj bo w Polsce są neonaziści ... tak jakby ich krajach tego nie było XD. Ktoś to kolego przygotował, wypuścił i zaplanował.
0
Cóż mogę Ci odpowiedzieć chyba tylko tyle że nie zgadzam się z tobą coraz bardziej :) z tego co widzę nie tylko ja ;). Co do rezerwowych "pracować" a pracować do spora różnica. Np taki Denis ostatnio niby grał a jednak tak niemrawo i zachowawczo, do tyłu i z błędami że dla mnie to była gra na alibi. Vidal przynajmniej nie boi się robić tego co umie, może mu nie wychodzi czasami ale spocony jest non stop ;). Jednym słowem kto nie ryzykuje podejmowania ryzyka wychodzi przynajmniej w moich oczach o wiele gorzej. Delofeu też oceniałem dość wysoko bo zapi .....ał ładnie, do momentu aż zobaczyłem jakie kretyńskie błędy popełnia ;)
2
Ba - wydaje mi się bardziej pożyteczny nawet od Paco w naszym zespole a o Paco nikt nie mówi że do odstrzału jest.
29
Nie do końca podzielam twoją opinię. Jako rezerwowy moim zdaniem o wiele lepszy od Delo czy np Denisa. Ogólnie z rezerwowych ja go ceniłem. Dużo wiatru robił zawsze trochę asyst mu wpadało, czasami coś strzelił,. Poza tym zostawiał serce na boisku czego nie było tak widać u innych rezerwowych. Jedyny jego problem to brak ogrania co owocowało taktycznym zagubieniem od czasu do czasu.
0
Identyfikacja z klubem ... naprawdę nigdy nie mówisz nic potocznie ?
0
A o tym to ja wiem :). Z Delo jesteśmy w plecy a miał być kupiony na zarobek.
1
Niby racja ale jednak przybysze- uchodźcy czy emigranci - jak zwał tak zwał (zazwyczaj wyznania muzułmańskiego) troszkę sobie taką renomę wyrobili swoim zachowaniem w ostatnim czasie.
0
Może mieli na myśli że nie znają jego danych osobowych, ale w sumie wyznanie też trudno ocenić na pierwszy rzut oka.
0
Morderca - samobójca w sumie debil lepiej pasuje ... chyba że mu kazali co jest bardzo prawdopodobne w takich instytucjach.
0
Przecież to wypożyczenie - nie musieli nic dawać w gruncie rzeczy - to bardziej taki ukłon ze strony Watfordu.
0
Tak ale to trio nie funkcjonowało non stop na najwyższych obrotach. Miałem wrażenie że mentalnie się "zjadali". Albo Messi grał z Suarezem albo Neymarem. Suarez z Neyem raczej się na boisku nie widzieli za dobrze. Oby Coutinhio był lepszym uzupełnieniem.
0
Alba podobno dużo śpi. Tak kiedyś było mówione w jakimś artykule.
0
No ale od razu tlen by był podany przynajmniej ;)
0
Gomorra.
0
Spoko, pozdrawiam ;)
0
Kupili go bo była okazja by zarobić. Wygląda na to że coś im interes nie pyknął.
0
"Co lepsi obrońcy chowają ręce do tylu. To nie jest mój wymysł tylko zapis w przepisach" Jeśli nie umiesz klecic logicznych zdań to tego nie rób wcale, bo teraz jeszcze idzisz w zaparte. Moje myślenie jest logiczna konsekwencją odbioru twoich wypocin. Skoro używasz skrótów myslowych znanych tylko sobie nie dziw się że ktoś cię nie rozumie a juz na pewno nie zarzucaj komuś braku czytania ze zrozumieniem bo trochę za wysoko się cenisz ;). Pomijając już ten szczegół - karnego nie miało prawa być tak jak napisałem kolega wyżej.
0
Kolega nie przedstawi bo takiego nie ma. Ale zgrywać madrale to umie ;)
0
Zabiłeś tym Pepem ;)
4
Na szczęście Valverde już po pierwszej połowie skumał co nie działa i zareagował więc na Chelsea nie powinien popełnić podobnego błędu.
0
Ciekawe że przytacza rękę Carvahala jako argument - on chyba jest z białej części Madrytu ;)
0
Ty za to wcale nie ignorujesz kilku osób które Ci tłumaczą że się mylisz do tego jeszcze obrażasz ;) Sam powołałeś się na przepis o celowości zagrania później przyznałeś że takowej nie było u Umtitiego a na końcu stwierdziłeś że karny 100% bo takie masz nie wiem przeczucie ? Koleś mu nabił rękę. Równie dobrze można tu mówić o celowym nabiciu przez strzelającego jeśli już sobie dywagujemy. Tu masz artykuł i zdjęcie które rozwiewa wszelkie wątpliwości.
http://www.fcbarca.com/81443-od-74-meczow-w-lalidze-nie-podyktowano-rzutu-karnego-przeciwko-fc-barcelonie.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
Jak on miał cofnąć tą rękę kolego ?
Co do Carvahala - co ty porównujesz przecież on rzucił się i obronił strzał jak bramkarz - tu już mówimy o celowym zatrzymaniu piłki co tłumaczą przepisy które sam przytaczasz XD
0
A co mnie ręka Carvajala obchodzi ? Sędzia nie podyktował karnego na ręce Umtitiego i postąpił prawidłowo. Jakby takie ręce były uznawane to co lepsi gracze celowo by je nabijali dla karnych. Aha i nie obrażaj mnie kolego ten skrót zostaw sobie dla kogoś komu jesteś w stanie powiedzieć to na żywo w oczy.
0
No ale z pretensjami to chyba jednak nie do mnie co ? ;)
72
Nie no pojechałeś trochę z tym Semedo. Moim zdaniem ma i szybkość i technike a brakuje mu zmysłu taktycznego on przede wszystkim nie ma dobrego zgrania z kolegami.
8
To fakt ale talentu i zaangażowania nie można mu odmówić ;)
3
A jak dla mnie Duet Umtiti-Verma (zdrowy) najlepszy. Przesadzasz z tym że Umtiti lepszy od Belga o klasę. ojj grubo przesadzasz. Są porównywalni.
1
Ale będzie filmisko. Nie mogę się doczekać XD
Harvey, De Niro, Al Pacino i Pesci. No kurna chyba wszyscy są.