- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1719 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1719 Culés
6
Wobec pewnych sytuacji nawet człowiek z dużą dozą tolerancji na dziwactwa środowisk artystyczno-lewicowych nie może przejść obojętnie. Właśnie przeczytałem, że Maja Smrekar - słoweńska artystka, która własną piersią karmiła szczeniaka, a nawet zapłodniła swoją komórkę jajową komórką pochodzącą od zwierzęcia, otrzymała prestiżową nagrodę dla artystów "Golden Nica" na festiwalu Ars Electronica w Linzu. XD
Z kolei niedawno po raz pierwszy „Playboy” zdecydował się na zamieszczenie sesji zdjęciowej transpłciowej kobiety. Ciekawe co na to Hugh Hefner? Przewraca się w grobie czy przygarnąłby takiego „króliczka”?
23
@Ratamahatta Co się z tym światem dzieje.Wg. mnie ludzie są po prostu coraz głupsi i niedługo po kilku nieprzemyślanych (globalnych) decyzjach będziemy mieli kolejną epokę kamienia a ogień będzie rarytasem...
4
@Kajtek77 Idokracja. Do takiego modelu ten świat dąży
0
@Ratamahatta " kolei niedawno po raz pierwszy „Playboy” zdecydował się na zamieszczenie sesji zdjęciowej transpłciowej kobiety. Ciekawe co na to Hugh Hefner? Przewraca się w grobie czy przygarnąłby takiego „króliczka”?"
LOL ;)
zapraszam, transbaba już była dawno dawno temu: http://www.newnownext.com/caroline-cossey-playboy-transgender-hefner/10/2017/
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ratamahatta Patologia.
1
@Ratamahatta Karmienie piersią psa jeszcze sobie wyobraziłem... ale te zapłodnienie? Aż mi się Family Guy przypomniał XD
Jeden z najbardziej porypanych odcinków w historii :)
0
@krzychu1526 Jak Ty sobie wyobrażasz karmienie psa piersią? :D
0
@Ratamahatta Dokąd zmierzasz świecie. Ta ,,postępowość'' jest naprawdę przerażająca.
0
@sidzej No jakoś dałem radę ;) Oczywiście to chore, ale wyobrazić sobie można. Na sadolu często były gorsze rzeczy.