- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1450 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1450 Culés
0
Jeśli faktycznie Vidal zostanie (co mnie bardzo cieszy), a nowy trener uzna, że warto postawić na Marlona, to zarząd bez problemu będzie mógł rozbić bank w celu kupna pomocnika (albo dwóch) i PO. Tym bardziej, że kilku graczy pewnie od nas odejdzie: Mathieu, Gomes, Arda, Vermaelen, Tello. Jeśli sprowadzimy tylko jednego pomocnika, to rozważyłbym też sprzedaż Paco i kupienie kogoś innego do rotacji z MSN.
6
@LuisSalvano Gomes nie odejdzie, nie sprzedaje się zawodnika po jednym sezonie, bo to nie jest korzystne dla żadnej ze stron.
3
@JimMorrisonFCB Chyba, że zupełnie niczego nie wnoszą do drużyny.
0
@LuisSalvano Ja nie widzę sensu sprzedaży, która przyniesie dużą stratę.
0
@JimMorrisonFCB Kupili go za 35. Myślę, że za 30 sprzedadzą go bez większego trudu. Będą stratni parę milionów, ale co poradzić? Lepiej chyba zrobić to, niż później chrzanić, że nie meli pieniędzy na więcej transferów.
1
@LuisSalvano Sprzedaż Paco? Ale po co, skoro to idealny i perspektywiczny zmiennik dla MSN, który w dodatku załapał nasz styl gry i do tego sporo kosztował? Poza tym w przypadku MSN nie można mówić o rotacji, bo jeśli ta trójka jest zdrowa i nie zawieszona, to i tak będzie grać w praktycznie każdym meczu. Pomimo początkowego niepokoju, Paco okazał się świetnym transferem.
1
@LuisSalvano A po co zmieniać Paco?
0
@LuisSalvano Paco i Gomes zostana i beda coraz lepsi.
0
@sokot Paco może i tak. Gomes nie wnosi zupełnie niczego do gry, jest wolny, długo podejmuje decyzje, nie stwarza zagrożenia pod bramką rywali.