11

Chlopie prezentujemy obecnie podobny poziom (niestety). Natomuast Real ma cos czego nie mamy w tym sezonie - szczescie. Chociaz mozna by sie nad tym zastanowic po meczu z RSS. Tak wiec proponuje modlitwe zamiast slepego zadufania w wyimaginowany obeaz zespolu. ;)

0

Chyba obiektywni ;)

1

Oglądałeś mecz ? Widziałeś jego "czyszczenie" po urazie. Z 20 minut grał jakby bał się dotknąć piłki. Z Albą to samo. Co innego zdolonść fizyczna do gry a co innego zdolność do gry na 100% zaangażowania które było wczoraj konieczne. Wczoraj to było bardzo widoczne. Jak dla mnie złe decyzje Lucho - nieodpowiedzialne do kwadratu dlatego że straciliśmy dużo z mocy przerobowych poza tym ryzykowaliśmy naprawdę sporo tuż przed el-classico. Poza tym jak dla mnie bramka dla RSS padła właśnei przez te niezrozumiałe decyzje (pomijając oczywiście to że byli lepsi w całym meczu). To nie pilkarze (i nie lekarze) decydują czy piłkarze mają grać tylko trener. Braki w motoryce tuż po faulach na Albie i Pique było widać gołym okiem. Bramka dla RSS padła właśnie przez te braki (u Pikeja)

0

A co musi czuć Alex Ferguson - ten to jest dopiero dowartościowanym szkoleniowcem ;)

3

Dajcie spokój ile tu było głosów że wszyscy byli spokojni o mecz z RSS i jak się skonczyło - widzieliśmy.

0

To Lucho podejmuje decyzje - gola straciliśmy bo Pique miał drewnianą nogę. Chwile wcześniej obwiązywał sobie kostke co by nie spuchła za bardzo. Nie mów mi że to nie miało wpływu na zwykłe wybicie piłki z bramki. Dodam że Pique też zgłosił "gotowość do gry" chwile po tym jak machał łapkami że chce zmianę. Nieodpowiedzialność - tyle.

1

A to Alba decyduje ?

4

Wk .... ł się i pojechał w Bieszczady

0

Ja tak nie uważam. Nie był wybitny na tej pozycji ale nadrabiał walecznością i trzymał poziom. Poziom do którego w obecnej formie Busiemu pare pięter brakuje. Gdyby wczoraj Mashe grał w środku podejrzewam że wywalczyłby dla nas kawałek boiska w tej właśnie jego części.

3

Nie wyglądało to gorzej niż wygląda teraz. Busquets potyka się o własne nogi (dosłownie !!!) :(

0

To fakt i Marlon na zmiany

0

Ja nie mam wątpliwość że wyszło by na plus. Nawet jak w najlepszej formie Busi jest lepszy na tej pozycji to w obecnej formie (która się nie zmienia od bardzo długiego czasu) Mashe go zjada po prostu jako piłkarz ogólnie.

24

Trzeba Cie chłopie przesunąć na DP i dać odpocząć (długooo) Panu Busqetsowi.

0

Ale to już nie taki początek sezonu - nie przesadzajmy.

0

Wczoraj Mashe powinien był być przestawiony na DEF pomocnika a za Busiego powinien był wejść Marlon. Tylko ten Pique był taki niepewny. Kurde słabo to wyglądało. Podejrzewam że Mashe by troche wywalczył z tego środka boiska kawałek dla nas.

1

Już dawno Mashe powinien grać zamiast Busquetsa na środku. Mashe jest w wysokiej formie od przynajmniej 5 spotkań natomiast Busi ... szkoda słów :(

0

Fakt RSS grało wczoraj dobrą piłkę. Ale doskonale o tym wiedzieliśmy wcześniej. Gadania o "klątwie" było co nie miara przed meczem, ale wniosków wyciągnietych - zero. Jakbyśmy odpowiedzieli taką samą agresją i intensywnością to nawet porażka była by miła. A tak mieliśmy do czynienia z rozmemłaną drużyną która był zdziwiona że RSS jednak jest dobry. Powtarzam wystarczyło rzucić się na nich tak jak oni na nas - wynik sam by sie obronił - nikt nie miałby pretensji za porażkę. Oni oglądali się na siebie z pytaniem - kto weźmie ciężar gry na siebie. A powinni byli każdy z osobna gryźć trawe - taka prawda. Wiem takie spotkanie się zdażają ale aż taka beznadziejna postawa to cholera była u nas baaaardzo dawno temu. Nie za porażke ich winimy tylko za to co sobą w tym meczu prezentowali

0

Trochę racji ma lecz uważam mimo wszystko że postawę jaką zaprezentowali nasi to do kosza należy wrzucić i więcej nie wyjmować.

2

Ja nie wiem jakiej oni kuźwa lekcji nie przerobili. Nie rozumiem aż tak słabej postawy. Tyle lat pierdzielenia o jakiejś "klątwie" a to bzdury wyssane z palca. Przegrywamy nie przez pecha czy "klątwy" tylko dlatego że wychodzimy ze związanymi nogami. Dlaczego nasi nie rzucili się na nich tak jak oni na nas ? Biorąc pod uwagę klasę piłkarską poszczególnych grajków wystarczyłoby biegać tak zażarcie i walczyć jak oni. Wynik sam by się obronił. Może mecz by był zbyt otwarty ale jestem przekonany że in plus dla nas. Nie wiem czemu zagrali aż tak statycznie. Moje podejrzenie to fakt że za tydzień el-classico i chcieli dojechać do tego meczu bez urazów i zawieszeń. Ale nie można aż tak ... aż tak się asekurować do jasnej cholery. To i tak nic nie dało, Pique i Alba pomimo asekuranckiej gry i tak mało nie nabawili się poważnych kontuzji. To był mecz który oni powinni byli wygrać tylko po to aby zmienić morale w zespole właśnie przed el-classico. Nie cierpię takich gadek po meczu jak teraz że niby wiedzą że oni byli lepsi i się kajają. I co z tego że wiedza ? Przed meczem też wiedzieli że dają ciała na ich obiekcie i czas najwyższy pokazać jaja. A oni zamiast jaj wypieli się do przeciwników tak aby jak najłatwiej im "wchodziło" i do nas kibiców też się wypieli abyśmy widzieli jak w głebokim poważaniu mają nasze cele.

9

Akurat Neymar wczoraj pokazał że jak chce to potrafi ... zachowywać się godnie na boisku. Bo to że potrafi grać to każdy wie.

3

To co sędzia nam zabrał z Malagą - teraz nam oddał. Mówię o nie uznanych bramkach.

0

Wstyd za ten remis. Zasłużyliśmy na lanie :(

0

Cicho bo zabije trenera ;)

0

To na pewno. ;)

0

Nie doszukiwalbym sie dzisiaj winy u niego mimo wszystko ;). Brak Neymara na GD jest cholernie kuszace dla Realu tym bardziej ze nie bedzie Garetha. 2+2 zawsze da 4 ;)

0

Dzisiaj Jak zagra Neymar to pewnie sędzia pokaże mu żółtko za samo wejście na boisko ;P

0

Tak czy inaczej wolałbym Roberto w pomocy bo jest bardziej kreatywny niż cała środkowa paka razem wzięta teraz. A obrońce na poziom potrzebny w Barcelonie można myślę znaleźć. Co do Belerina i kontraktu - jakby mu przedstawili takie właśnie rozwiązanie - że jest podstawowym wyborem na tej pozycji w Barcelonie - myślisz że by nie przyszedł ? ;) Nie takie kontrakty się już na rynku przebijało.

0

... no właśnie, po wciśnięciu przycisku ;P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Skaczcie do góry ... jak kangury :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?