0

Tak dali miliony na baner reklamowy który musi grać bo się obrazi i teraz próbują zakłamać rzeczywistość. Pomarzyć mogą. Jutro napiszą że Messi się z nimi dogadał zapewne .... i u nich będzie grać od 2018 XD

31

Już dajcie spokój - nie powiedział nic kontrowersyjnego - w sumie to nawet bardzo mądre słowa jak na niego ;). Pozdrawiam,

0

daj linka coś nie mogę znaleźć.

0

Oczywiście jeśli kratką nazywać kilka meczy na starcie słabych + reszta sezonu w formie ;). Pisałem wyżej że on jest chyba najstabilniejszym grajkiem w naszej kadrze - tak uważam, ale oczywiście szanuję twoją opinię.

1

Pokaż mi te statystyki. I Co takiego o mnie mówi emotikona obrazująca śmiech z prowokatora ? Pokaż się tu po sezonie - pośmiejemy się troszkę ;). Tak na marginesie kupiłeś już bieliznę z buźką Krisztiano ?

4

No może w twoim świecie. Kto niby jest taki kozak u was poza Modricem ? Żarty zachowaj sobie na stronę realmadryt.pl. Tak swoją drogą przeczuwasz już zbliżające się mecze ? :) Tyłeczek zaczyna piec ? Barcelona jakoś wyszła pozytywnie z tych najcięższych. Zobaczymy jak sobie poradzicie z Atletico, oraz z nami. Dopisz sobie z miejsca -6 i luknij na tabele. Później zacznij się modlić o grę w pucharze UEFA XD. Czeka Cię jeszcze pół sezonu udręki gdzie nawet u was połowa fanów mówi że macie mega farta z "taktykiem" ZIZU jako trenerem który boi się dotknąć swojego rodaka Benzynkę oraz "modela od majtek" za to wykazuje mega odwagę z Jamsem i Isco i jako odwieczne gwiazdy nieboskłonu"galacticos" usadza na ławie. No ma jaja XD

0

Mi to sie wydaje ze Vidal po prostu nie wykonuje zalozen taktycznych trenera i w tym problem.

22

Ta a BBC zjada MSN. Tych dwoch panów cechuje "jakby to powiedzial" kapitan grzmot brak ambicji. A na lawie sadzal ich kazdy trener bialych od kilku lat. No ma jaja ten Zidan nie ma co XD.

2

Dokładnie a wiesz czemu ?
Ano temu że nie pie .... li głupot w mediach (z całym szacunkiem do Pikeja którego lubię nie tylko za grę ale i za te głupoty ;) ). I zawsze gra na 200% nigdy nie odpuszcza nawet jak nie jest w formie.

6

Ok masz rację zawalił kilka bramek w ciągu kilku sezonów. Ale kto nie zawalił ? Pique jest czysty ? No bez przesady jak na przerobionego z DP'ma gracza to on jest genialny. Gra bardzo dobrze na ŚO na DP a ostatnio nawet na PO zagrał jak profesor. fakt na żadnej z tych pozycji nie jest numerem jeden na świecie ale na każdej z nich pokazał się jakby był z TOP 5 ;) Dla mnie to wystarcza by chcieć go tu trzymać jak najdłużej.

25

Każdy ma prawo do swojej opinii ja się z twoją nie zgadzam i uważam że jeśli już nazywać tak prostacko czyjeś wypowiedzi to twoja jest bzdurna. Pique wraca na następny mecz a z Masherano jest tak że jak traci formę to na maks kilka meczy a jak ją odzyskuje to na cały sezon. Można przeanalizować jego grę w poprzednich latach i wyciągnąć wnioski - chyba że się jest jego strasznym przeciwnikiem - a wiem że tutaj wielu takich. Co do Mathieu to daje radę pamiętaj też że jest 4 - tym wyborem trenera

0

Po lajkach widać że trafił z żartem - wyluzuj kolego.

4

Prawa obrona staje się palącym problemem. Jak Sergio traci forme to zaczynamy mieć problemy. Trener nie myśli stawiać na Vidala więc trzeba ogarnąć tą cześć boiska. Natomiast kontrakt Ronaldo to miód na moje uszy. Strzelają sobie w finansowe kolano z mocnego obrzyna bez znieczulenia XD. Normalnie zaczynam kibicować Żelkowi w jego popularności ;)

14

Teraz mamy 3 naprawdę topowych obrońców: Piqenbauer, Umititi i Mashe :) plus nieco odstający lecz dający radę Mathieu. Sytuacja jest idealna. Teraz Umtiti na transfermarkt warty jest 25 baniek euro. Pogra u nas na takim poziome ze 3 lata i będzie najdroższym obrońcą w historii. :)

0

Szacuneczek. Do następnego :)

0

No ale próbował ;) Zanim zdał sobie sprawę że nie da rady sędzia już nad nim z żółtkiem ciężko dychał XD

0

Dostał hajs od flora żeby wykartkować MSN ;P

0

Dlatego mu się należy ;) he he

0

Na pewno to się skończy dominacja (yyy chyba zbyt mocne słowo) ale tylko Cristiano ;)

1

Ale szykuje się beka z Krisztiano jeśli faktycznie będzie grał do 41 roku życia. Normalnie czipsy, piwko i serial komediowy co mecz białych. :)

0

Ok może za 2 czy 3 lata to będzie opcja. Mnie po prostu irytują takie głosy teraz - bo zagrał kilka meczy słabszych. On jest cholernie potrzebny tej drużynie i uważam że zastąpienie go wcale nie będzie takie łatwe jak wielu ludzi tu uważa. To nie jest absolutnie uwaga do Ciebie ale widzę jak po nim jadą na tej stronie bo jest "niemedialny". Szlag mnie trafia bo nie wiem czy Ci ludzie są ślepi czy jak. Ona haruje jak wół i przez to mamy spokój na tyłach. Co do jego formy to chciałbym nadmienić że jest on jednym z najstabilniejszych pod tym względzie grajków w zespole. Jak traci formę to na kilka meczy, jak ją odzyskuje to zazwyczaj na cały sezon.
Może i warto go będzie sprzedać ale na pewno nie teraz.
Pozdrawiam serdecznie :)

0

Ja tam lubię "pod papugami" ;)

1

No sto procent zgodności normalnie :) Pozdro

0

spoko przyjąłem lecz się nie zgadzam ;). Pozdrawiam.

0

ok. Po prostu się nie zgadzamy. Ja napisałem swoje ty swoje. Tyle. Dalej Uważam że Rakitić robi lwią robotę w zespole. Myślę że nasze inne punkty widzenia mogą wynikać z faktu że Rakitic w Sevilli był kreatorem a u nas Lucho nakazał mu rozpierniczać akcje przeciwników i robi to doskonale lecz mało osób to docenia. A z wrodzonego talentu wyjdzie mu czasami ładna bramka lub asysta. Rakitic strzelał bardzo istotne bramki dla nas ostatnio. (tracilibyśmy punkty gdyby nie one). I w 100% nie zgodzę się z tobą że jest niestabilny. Zauważ że on gra non stop praktycznie - to raczej oznacza że robi to co do niego należy i nie grzeszy niestabilnością ;)

0

W poprzednim sezonie Busquets był fenomenalny i na pewno lepszy od Ivana (jego całokształt w całym sezonie). Lecz bazował w zasadzie na olbrzymiej intuicji w ustawieniu oraz fenomenalnych dograniach. Nie widziałem nigdy czegoś takiego u piłkarza - po prostu wiedział gdzie się ustawiać aby kleić grę całego zespołu. To fenomenalna umiejętność lecz zobacz co się z nim stało jak mu tego zabrakło. Jest prawie śmieszny w tym momencie - taki ciapa - nie wie co się na około niego dzieje - źle wychodzi, źle podaje, źle przyjmuje piłke - co chwila babole. Mam nadzieje że to co miał w poprzednim sezonie szybko odzyska. Uważam jednak że Ivan jest stabilniejszym grajkiem (to na pewno) i daje więcej w ofensywie teraz jak i dawał wtedy. To Ivan przełamywał trudne mecze gdy napastnicy nie wywiązywali się ze swoich zadań po za tym nigdy nie schodzi z pewnego poziomu w destrukcji przeciwnika czego nie można powiedzieć o Sergio.

0

Nie zgodzę się z tobą. W zasadzie nie pamiętam meczu w którym Ivan byłby bezproduktywny (pozostała dwójka to inna historia). On robi robotę troszkę inna (destrukcja) i ktoś to musi robić. Nie jest to zbyt widowiskowe lecz niestety konieczne, należy to zauważać i doceniać - nie wszyscy muszą być na świeczniku opinii publicznej by mieli opinie bardzo przydatnych w zespole.

0

Nie przepraszaj - masz prawo się nie zgodzić. Ja uważam jednak że w wielu meczach dają więcej niż to widać na pierwszy rzut oka. No może za wyjątkiem Busqetsa ostatnio ;)

0

Niestety tak. Powiedzmy że sprzedajemy Masherano w okienku zimowym. I kupujemy grajka innego - młodego perspektywicznego. Naprawdę uważasz ze zaadoptuje się jak Umititi ? Takie przypadki zdarzają się baaaaardzo rzadko. Patrz Denis, Gomes, Arda, Vidal - praktycznie każdy transfer oprócz Francuza trudno się adoptował. W tej chwili mamy luksus w obronie ale i tak jest on na pograniczu - jeszcze jedna kontuzja i jest lipa (a wirus fifa przed nami). Ty naprawdę liczyłbyś że Marlon pociągnie obronę ? Według mnie teraz jest optymalnie mamy na siłę zarabiać kosztem straty trofeów ? Mashe od kilku meczy jest jednym z najlepszych na boisku (obudził się w najlepszym momencie i ratuje nam tyłki) i to nie ważne czy gra na PO czy na DP czy na ŚO. Insynuacje o sprzedaży go aby wyjąć kilka baniek w momencie gdy gonimy lidera, a on jest ostoją linii obrony i naprawdę jako jeden z niewielu daje pewność że nie zawali to niestety jest kretynizm kolego. Ale wróćmy do scenariusza sprzedaży i opcji że wszyscy zdrowi. Mamy wtedy Pique i oczywiście Umititiego + zmiany: Mathieu i jakiś nowy. Jak dla mnie - wypada któryś z podstawy i już mamy niepewną linie obrony. PS. a co z Iniestą ? też sprzedać na pewno gruby hajs by za niego był. Za 2 lata Messi będzie w wieku Mashe uważasz że też powinniśmy od razu opchnąć ? Widzisz są zawodnicy którzy dają tej drużynie coś więcej niż tylko niekwestionowany wkład na boisku. Dają jej jeszcze charakter i swoiste DNA a Masherano się do nich zalicza. Ja nie chce Barcelony "najemników" tylko piłkarzy którzy zostawili tu serca i naprawdę tworzą ten klub.

24

No Pique zaczyna się udzielać. Widać wraca do zdrowia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?