0

To samo tyczy się Masherano. Też jakoś przycichło i już go nie sprzedają.

0

bo wojna idzie.

0

Digne zachaczył

1

Mathieu faulował tylko raz - druga sytuacja. Co widać na powtórka bezspornie :).

7

Mathieu dostał jedną zasłużoną kartkę za drugi faul. Za pierwszym razem sędzia pomylił się fatalnie co widać na powtórkach bo faulował Digne nie Mathieu. Mathieu zrobił tylko zdziwioną minę ale on nawet nie dotknął przeciwnika. Błąd sędziego .

0

A wie ktoś może co z Zabaletą ? Nieźle mu się ta noga juhą zalała. Kurna przecież to było muśnięcie - zastanawiaca sytuacja.

0

Marc dzisiaj już ostrożnie - ze 4 razy wypieprzył w trybuny. Bez ryzyka :P

0

Zerwał się ze smyczy ;P

0

Ja się tylko boję żeby nie łapał kontuzji. Jak będzie zdrowy to myślę że poziom Puyola spokojnie osiągnie. Na razie jedyne czego mu brakuje to pewności siebie - takie wrażenie odnoszę. W sumie nowe otoczenie nowy zespół i to najlepszy na świecie - trema pewnie jest ;)

0

Dzisiaj nie grał aż tak źle. Troche się poprawia już.

0

Dokładnie. Wczoraj też pieknie zachował się Luisito przy asyście do Leo. Spokojnie mógł strzelać ale pomógł Messiemu zdobyć Hat-trika. Myślę że podał dokładnie po to właśnie.

0

Masherano też pięknie i to na nowej dla niego pozycji. A jeszcze kilka dni temu toczyłem boje z ludźmi którzy go sprzedawali na tej stronie :)

0

Cos Guardioli sie wyrwal z klatki nasz tygrys ;)

2

Rudy wczoraj nie powinien zejsc pierwsze zoltko sedzia sie pomylil. To Digne faulowal rudy go nawet nie dotknął. Mi tam go szkoda bo gral dobe pechowy jest troche

0

On mial wczoraj jakas rocznice 150 mecz czy cus. Dlatego dostal karniaka od Messiego. Dobrze ze obudzila sie w nim pilkarska zlosc i to naprawil.

0

Dobra dzieciaku nie spinaj tyłka niech Ci tam będzie że Pele. Barca wygrała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciesz się :)

2

Bez przesady nie przeceniaj mocy slow tego filutka. Pique mu pewnie odpowie - stary dostanie zawalu. A Gerard dogra fo konca mistrzostw i odejdzie. Zapewne i tak hejty na niego poleca nawet z federacji (mowie oczywiscie o tym siwym starcu)

2

Tez mnie to zastanawia. Nawet gazety pisaly ze noe wiadomo o kogo chodzi. Widac poczul sie do roli. ;)

0

raz do roku to i kura piardnie :)

0

Spoko niech kryją go wszyscy. Wtedy ich rozjedziemy w 10siątke

0

Napisałeś że Barca jest dla nas czymś więcej niż klubem lecz czasem jest to zbyt wielkie nic więcej. Raczej ty wyjaśnij. Ile ty masz lat ? :) Jeśli jesteś dzieckiem to spoko nie chce się z tobą droczyć - rozumiem - serio, nie nabijam się czy coś :).

PS. "zbyt wielkie nic więcej" - to stwierdzenie jest nielogiczne bo: "nic więcej" nie może być "zbyt wielkie". Rozumiesz teraz ?

Następne dość nieskładne zdanie to:
"skoro niby zaprzeczyłem ale czemu"

Raczej powinno być "skoro odbierasz moją wypowiedź że czemuś zaprzeczyłem to powiedz mi czemu zaprzeczyłem".
Używasz po prostu zbyt dużych skrótów myślowych - niedopuszczalnych w Polskim słownictwie, co powoduje że osoba rozmawiająca z tobą nie jest w stanie rozszyfrować twoich intencji "w lot"

Naprawdę nie ciągnij tego nie będę Cię uczył wypowiadania się tak aby twój rozmówca Cię rozumiał. To jednakże bardzo ważne w kontaktach międzyludzkich. ;).

Pozdrawiam serdecznie :)

Aha i powinno to Cie interesować bo to bardzo ważne nie tylko dla Ciebie ale i dla twojego otoczenia.

2

Rafinha zapewne zmieni Iniestę w drugiej połowie

0

Teraz tez napisałes nieskładnie. Chodziłeś do polskiej szkoły chłopie ? Co to za zdanie: "Skoro niby zaprzeczyłem ale czemu" ? Bez ładu i składu. Aby sie porozumiewać z ludźmi trzeba znać jakieś podstawy składania zdań. To 1-2 klasa szkoły podstawowej.

0

No ok ale powiedz mi tylko czy kibicujesz Barcelonie.

2

Serio bedziesz mial ubaw ? Jestes kibicem City ?

0

Pożyjemy zobaczymy. Obyś miał racje. :)

2

I tak pewnie nie zagra. I w sumie dobrze - jakoś nie przekonuje do tej pory.

2

Pensja by ich zabiła ;)

2

Szkoda że nie można dawać minusów :(

0

Ale w tym momencie grzałby ławe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?