sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Loret de mar ? ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ten jeden mecz Gomesa lepszy od wszystkich Denisa
0
Ale biali maja srake z tego tytulu ;)
5
Moze to ze zawodnicy potrzebuja przelamania po alaves. Psychologicznie mysle ze dobrze dla msn ze sie podbudowalo.
0
Mnie nie przekonał wtedy. Jedyni ktorzy mnie przekonali do te pory to Umtiti i Digne
1
Ja bym jeszcze szampana nie otwieral to dopiero pierwszy w miare dobry jego mecz u nas. Zdazyl za to zaliczyc 2 slabe wystepy oraz 1 kontuzje tak ze ten tego ... ;)
0
Przesadzasz chyba nie kopnął go specjalnie chciał go obiec
0
Jak zwykle. Gomes też daje rade :)
0
Extraklasa ? :P
0
JA myślę że Lucho ściągnie Neymara jak ten nie będzie dawał nic drużynie .. co innego ściągnąć Messiego ;)
7
Pierdzielnij se tatuaż z Herbem Barcy na czole - Polski będziesz miał zaliczony
0
No to w zasadzie nie skomentował tej wypowiedzi :)
0
Te insynuacje maja zarzewie z sytuacji na povzatku pracy LE w zespole. Chcial zdiac Messiego a ten go olał :)
0
Nie zastanawiałem się aż tak nad tym, lecz uważam go za większego celebrytę niż piłkarza w chwili obecnej. Bardzo go lubię ma zajebisty charakter i strzela te swoje niekonwencjonalne gole lecz uważam że już Benzema nawet jest lepszy jako 9 - wiątka .Bez spiny proszę ;)
0
Ibrę uwielbiam ale w ogóle bym go w tym zestawieniu nie umieszczał nawet. Chyba że kilka lat temu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurcze tego Denisa to powinni na ziemie sprowadzić. Koleś gra każdy mecz a nic prawie nie wnosi. Ja rozumiem wielkie nadzieje z nim związane ale ile można. Ławka by go zmobilizowała.
0
Dla mnie zawsze to będzie gryzoń, wampir i takie tam. Lecz w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Koleś ma charakter. Nie ca co się spinać.
2
Nie było Ronaldo w klubie to przyszła chemia. Poczekaj niech pogra kilka meczów pow ..... rwia się na kolegów że strzelają a nie on i będzie po chemii :)
3
Las Palmas też przez moment prowadziło XD
4
Wrodzony talent
5
Fete mają i grille robią :P
0
Bo tu nie problemem bylli gracze tylko brak zgrania a to bpodstawa
0
Tak napisałem Ci też że nie wszyscy są źli. Ja uważam że ten sposób pomocy jest niedopuszczalny w momencie gdy mamy takie przecieki ludzi którzy chcą rozwalić europe. Ty też nie czytasz co dokładnie Ci ludzie piszą na tym forum tylko atakujesz. Przykład wycieczka po pisie i Ziobrze gdzie nikt nikt poruszał tematu partii. (nie jestem za PIS'e w razie jakby co)
1
Napiszę to raz jeszcze to był mecz oczyszczenia: gołym okiem widać kto nie zdał egzaminu. Niestety dawali rade tylko starzy wyjadacze (oprócz Masherano). Jednakże sam Neymar, Raitic czy Byskuets to za mało by przebić sie przez takie ustawienie jakim zagrał przeciwnik. Vidal jest słaby i nie powinno być więcej tematu że zaczyna mecz w podstawowej jedenastce chyba że nie ma wyjścia bo np jest jakaś kontuzja Roberto.
0
Ciekawe myślenie jest z twojej strony. Nie powiedziałem że wszyscy są źli to po pierwsze po drugie: Muzułmanie mają inną kulturę i może na tym się skupmy bo dużo ich napływa. Ja wiem że w Syrii mieszką też dobrzy ludzie i chrześcijanie. Problem w tym że wśród tych normalnych są zradykalizowani muzułmanie oraz duża grupa NIENAWIDZĄCA zachodu która przyjeżdża tu i sieje terror. W ośrodkach gwałcą nawet dzieci. CI bardziej odjechani podkładają bomby. Nie wiem ile ty masz lat i czy masz dzieci - jeśli nie to możesz się bawić w dobrego samarytanina lecz ja niestety jestem za kogoś odpowiedzialny i nie mam zamiaru siedzieć cicho jak europa deprawuje się coraz bardziej niż jest teraz. Czy słyszałeś kiedykolwiek o ludziach uciekających sprzed wojny i zachowujących się tak jak ci o których rozmawiamy ? Jeśli nie no nie gadaj głupot. Polacy też nic nikomu nie zawdzięczają. Nie raz pokazywali światu że potrafią walczyć i ginąć za innych (np za Anglię), nie raz też swiat wypinał się na nas. Czas myśleć o sobie a nie być marionetką Brukseli. Ja chce by np taki Paryż był Paryżem a nie miejscem gdzie muzułmanin napierdala białą kobiete po twarzy później gwałcą ja zbiorowa bo nienawidzą ZACHODU a ona jest niewierna. Jeśli tego nie rozumiesz to mi cie szkoda po prostu. W tym momencie Polski to nie dotyczy ale zbyt szanuje Europe Chrześcijańską by przymykać na taką polityką oczy.
3
TO był mecz oczyszczenia. Myślę że LE wie dużo więcej po tym meczu.
0
Barca to zawsze musi coś odwalić z jakimś beniaminkiem :/
6
Czlowieku glupoty gadasz jak potluczony. Widziales uchodzcow polskich z 2 wojny swiatowej ? Widziales zdjeci. Nedza bieda kobiey o dziedzi zaglodzone. Pojechali na zachod i tworzyli go swoja praca. Ci natomiast licza na socjal gwalca a sa i tacy co podkladaja bomby. Nie mowie ze wszyscy tacy sa. Ale jest ich bardzo duzo ? Nie chce takiego swiata dla swoich dzieci chlopaku wiec przestan byc takim altruisa. Jakby europa byla taka pro pomocna to nie utrzymywala by sztucznie tego konfliku. Od tego w ogule zacznijmy.