sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Moim zdaniem faktycznie Barca być może nie powinna była takiej akcji wprowadzać. Ale myślę że nie chodzi tu o obronę samego Messiego tylko o "kampanie" która jest wymierzona w osoby związane z Barceloną - a najlepiej te najbardziej znane. Stoi za tym zapewne ta laska co pracowała w realu. Więc niech się walą i będą równie skrupulatni w sprawdzaniu ekipy białych. Podejrzewam że co drugi bogaty piłkarz robi takie przewały ale biała strona ma "plecy" które jednocześnie pracują aby pogrążyć Barcelonę. Dopieli swego skór .... ny. Co chwila sprawdzają naszych piłkarzy - jestem na 100% pewien że w papiery białych nie można nawet spojrzeć bo by się poleciało ze stołka. I tyle jeśli chodzi o uczciwość Messiego i .... tych "instytucji".
0
Ale te MD jest wkór ...ce :[
5
Duzo tu widze prawych ludzi. Zupelnie jak autor teksu. Same "Macierewicze" - ile to razy w tekscie bylo ze Messi to przestepca fiu fiu. Ja osobiscie tak bym go nie nazwal nawet jakby byl polakiem i grał w 3 lidze. Uwalil skarbowke na miliony ? Ok teraz to splaca zapewne z niezlymi odsetkami wiec panie autor slowo przestepca zachowaj dla mordercow i gwalcicieli lepiej bo ploniesz pan z emocji ploniesz.
0
Smutniejsze jest to że Messi Z bardzo dobrą Argentyną ciągle odpada w finałach na tego typu imprezach. A CR7 z przeciętną Portugalią wygrywa puchar z reprezentacją do tego grając padakę.
1
Chyba się kończą ;)
1
Mam to samo. Ten koleś byłby mega wzmocnieniem.
5
Jedyny zespol ktory wedlug mnie nie zasluzyl na taka pozycje to Portugalia. Niemcy tez nie grali nie wiadomo jakiego turnieju. Przypomne Ci ze grajac z nami to my mielismy wiecej z gry. A wczoraj 2 polowa byla francuzow i byli skuteczniejsi tyle. Mieli tez farta jakby girou podal do griezmanna po babolu tego czarnego co messi go kiedys osmieszyl to byloby 3:0
3
Stary, przeprowadz ty sie do Berlina lepiej.
1
W atletico tez siedzi wiec pewnie by sie zgodzil
0
W atletico wychodzi z ławki właśnie
1
Kurde jak ja bym go chciał u nas :)
9
Bo widzisz to oni maja kompleks Messiego. Nie maja u siebie nikogo lepszego pilkarsko gloryfikuja woec najbardziej medialnego a zarazem najwiekszego dupka mowiacego o sobie ze jest piekny i bogaty.
0
Hmm szkoda ze nie zrobiłem print screena. Jeszcze 3 godziny temu było tam napisane czarno na białym że Messi został uniewinniony. No ale teraz to już nie mam dowodu swojej racji :(. Ale ale widać że było grzebane spójrzcie na link który zapodałem jest w nim tytuł newsa. A teraz wejdźcie na niego i zobaczcie nowy tytuł :) HA ha. noo nieładnie zamiast przyznać się do gafy to tak tuszować ;)
0
Droga redakcjo po cholerę wstawiacie newsy że Messi został UNIEWINNIONY ? Oto link do waszego wpisu.
http://www.fcbarca.com/70583-leo-messi-oczyszczony-z-zarzutow-o-popelnienie-przestepstw-podatkowych.html
Sprawdzajcie źródła może wcześniej ?
0
Mnie tam bale przekonal do siebie juz jako gracz realu. W przeciwienstwie do Krystyny odbieram go jako zajebistego sportowca. Wczesniej w totenhamie nie widzialem w nim az takiego talentu.
2
Lipa wiem. Najgorszy sort to PO i PIS i stare partie. Nowoczesna to tez gówno. Ja tam lubie Korwina i Kukiza. Korwin może kontrowersyjny ale na pewno jest najdalej od uzależniania kraju od innych Krajów, Unii i innych dziwnych tworów.
0
Przez 8 lat rzadzilo PO tzn UE. Sprzedali wszystko !!!! Kaczory pewnie nie lepsze ale mam nadzieje ze ich rozlicza. Rowniez licze na Polexit i Kukiza u wladzy.
0
To by byla niezla podpucha ;)
0
Po jutrzejszym meczu moze sie troche nazmieniac w hierarhii realu ;)
0
Widzisz. To nie tak ze ja tego nie rozumiem. Po prostu irytuje mnie fakt ze koles ktory w 99% swoich zachowan wywoluje politowanie, powie cos milego w tych pozostalym 1% i sa tacy ktorzy od razu wala mu jskies teksty typu szacun, klasa, itd. Na takie slowa mysle ze trzeba zasluzyc w dluzszym odstepie czasu. Trudno szanowac kogos kto wynosi sie ponad innych i szczerze mowiac nie rozumiem ludzi ktorzy to robia jak dla mnie maja zanizona samoocene. Nie odbieraj tego prosze personalnie - mowie bardziej ogolnie
1
To miłe co powiedział fakt ale wiesz ... biorąc pod uwagę co on odpierdzielał przez ostatnie kilka lat, jak bardzo zapatrzonym w siebie jest człowiekiem podejrzewam po prostu że jeden z jego PR'ców powiedział mu żeby się udzielił bo będzie to mile odebrane. Jeśli jest szczery to z chęcią biłbym mu brawo ale jak można spodziewać się czegoś miłego po kolesiu który się wścieka jak kolega z drużyny strzelił bramkę a nie wielki CR7 i jeszcze tego nie ukrywa - wali focha i nie gratuluje gdy cały real się ściska w radości XD.
0
Chłopie "naprawde dużą klasa" ? Prawie wszyscy kierują takie słowa teraz do niego. Powiedział co mówią wszyscy - ot co więc przestań z tą dużą klasą ;) Ale miło bo wątpię by ktoś się po nim tego spodziewał.
0
Masz rację pominąłem te ekipy a warto było wspomnieć szczególnie o Walii i Panu Bale który jest przekozakiem w porównaniu do pana "machamy łapkami" z Portugalli. Mam nadzieje że Walia (szczególnie Bale) zmiażdży Portugalie (szczególnie Krystyne) w półfinale ;)
0
Nie podoba mi się CODZIENNE zachowanie CR7 o wiele bardziej niż jedna wpadka Leo. Strasznie pojechałem nie ma co. Różnica taka ze z jednej strony mamy do czynienia z egoistą na co jest multum nagrań z drugiej strony z (prawie) altruistą na co też jest od cholery dowodów. I jedno "pęknięcie" tego faktu nie zmieni.
1
Obok tego typa to ma szanse się wybić ;P
2
Islandia jak dla mnie the best. Poza tym wszystko w miare bez niespodzianek za wyjątkiem Portugalii grającej kiszkę a walczącej o medale w tym momencie. To irytuje najbardziej biorąc pod uwagę oczywiście CR7 który macha rączkami nic nie grając jednocześnie i naszego Messiego wkładającego serce w repre i płaczącego po porażce. Jakoś nie mogę patrzeć na Portugalie nie przez pryzmat Krystyny :(
0
Wielkie transfery i wielka kupa LM i Reprezentacji :P
0
Jeszcze raczej nie ale ma papiery by być o wiele lepszym od rudego to fakt.
0
Teraz będą nim rotować - za 2-3 lata podstawowy skład jak się sprawdzi
0
Na jakiej podstawie piszesz ze rozmawial z innymi. Z tego co powtarzal naszym kibicom to zawsze chcial zostac u nas i grac z Messim. Nie czytajmy plot !!