sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ronaldo w tym momencie to jest cienki jak sznurowadło. Bale jak był przy piłce to panika w Atletico była (przynajmniej na początku meczu)
0
Tylko mnie nie hejtujcie ;) ale Bale do puki nie złapie zadyszki jest niezłą maszyną. Zazdroszczę im tego grajka. Jedyny z BBC który może się równać z MSN.
0
Z nami też grał dobry mecz. Myślę że wniósł by więcej do pomocy u nas niż taki Turan.
21
Ja powiem jedno - Yannick Carrasco. Kurde on gra zaj....scie. Fajnie by było mieć takiego grajka u nas. Robił z białych wiatraki az miło było patrzeć. Żywy ogień ma w nogach.
10
Kurde powinniśmy zainteresować się tym Carassco. CO ten chłopak wczoraj grał po wejściu - poezja. Z nami zresztą też miał świetny mecz. Ciekawe czemu Cholo nie wystawia go w pierwszym składzie.
1
Ejjj ludzie. Barca w moim sercu ale trzeba oddać białym co wywalczyli. Ten mecz mógł się tak skończyć i się tak skończył. Szkoda mi że nie dało rady Atlatico to dla nich h .... wy cios.
0
Kuźwa mać chłopak se łąkotkę wyciął co by tam grać. Ale lipa :(
0
Bellerin myślę że kurtuazyjnie tak odpowiadał. Ogólnie to wydaje mi się że chciałby się przenieść do Barcy gdzie na pewno zagrałby coś od początku (zanim by ewentualnie nawalił jako transfer)
0
To niestety jest mozliwe :(
1
Najgorszy wróg ale nasz wróg ;) Coś w tym jest na pograniczu szacunku za walki jakie razem toczymy.
0
i Dybale XD he he
0
Doczytałem na necie że 100 mln. Więc możliwość juve ma ;)
0
ciekawe jaką ma klauzulę
2
Ostatni z "prawdziwym" charakterem. Szkoda by było :(
7
Albo wywiad sprzed roku ;)
0
No wstyd mi :(. Przepraszam przedmówce. Ale zestawienie tych imion obok siebie po prostu narzuciło mi tą myśl z automatu. Zwracam honor :)
0
Ale wiesz ze w klubie musi byc 3 bramkarzy ? :) ... I ze wlasnie mowimy o bramkarzach ?
6
Alez złosliwy ten Neymar normalnie z ta fryzura to przegina X]
0
Ha ha ha wypozyczyc Masipa i Marca dodaj jeszcze Bravo ;) geniuszu strategii.
2
Co ty chłopie bredzisz ? Wypad z tej strony z rasizmem na podwórko kury ganiać
0
Nie wiem - nie znam gościa i tego z czego się śmieje :). I w sumie się nie spinam :P
0
Iniesta jest niesamowity z tymi swoimi kółeczkami, koles z 10 razy wyprowdzil w pole kilku na raz stojac prawie w miejscu. Jego sty gry jest co najmniej imponujący oczywiscie w optymalnej formie jak wczoraj.
0
Gdybysmy dostali kapelki pokroju wolfsburga to i w slabej formie bysmy ich pykneli tetar bylibysmy w finale
0
Puenta puentą ale z fartem bym tego meczu nie wiązał.
0
Sorki telefon mi pochrzanił posty i napisałem nie pod tym co powinienem stąd tak bardzo wyrwane z kontekstu :(
0
Rakitic i Iniesta sa lepsi od Banegi. Jedli juz to Banega na zmiany
0
Piękny mecz !!!! Obie kapele z sercem :)
0
Skoro podpisali taka umowe to trzeba sie wywiazac i tyle. Honoru troche.
0
A ja myślę że właśnie dlatego Suarez ma bardzo duże szanse na złotą piłę
0
Poza tym Suarez ma już złotego buta to chyba też procentuje.