2

Ronaldo w tym momencie to jest cienki jak sznurowadło. Bale jak był przy piłce to panika w Atletico była (przynajmniej na początku meczu)

0

Tylko mnie nie hejtujcie ;) ale Bale do puki nie złapie zadyszki jest niezłą maszyną. Zazdroszczę im tego grajka. Jedyny z BBC który może się równać z MSN.

0

Z nami też grał dobry mecz. Myślę że wniósł by więcej do pomocy u nas niż taki Turan.

21

Ja powiem jedno - Yannick Carrasco. Kurde on gra zaj....scie. Fajnie by było mieć takiego grajka u nas. Robił z białych wiatraki az miło było patrzeć. Żywy ogień ma w nogach.

10

Kurde powinniśmy zainteresować się tym Carassco. CO ten chłopak wczoraj grał po wejściu - poezja. Z nami zresztą też miał świetny mecz. Ciekawe czemu Cholo nie wystawia go w pierwszym składzie.

1

Ejjj ludzie. Barca w moim sercu ale trzeba oddać białym co wywalczyli. Ten mecz mógł się tak skończyć i się tak skończył. Szkoda mi że nie dało rady Atlatico to dla nich h .... wy cios.

0

Kuźwa mać chłopak se łąkotkę wyciął co by tam grać. Ale lipa :(

0

Bellerin myślę że kurtuazyjnie tak odpowiadał. Ogólnie to wydaje mi się że chciałby się przenieść do Barcy gdzie na pewno zagrałby coś od początku (zanim by ewentualnie nawalił jako transfer)

0

To niestety jest mozliwe :(

1

Najgorszy wróg ale nasz wróg ;) Coś w tym jest na pograniczu szacunku za walki jakie razem toczymy.

0

i Dybale XD he he

0

Doczytałem na necie że 100 mln. Więc możliwość juve ma ;)

0

ciekawe jaką ma klauzulę

2

Ostatni z "prawdziwym" charakterem. Szkoda by było :(

7

Albo wywiad sprzed roku ;)

0

No wstyd mi :(. Przepraszam przedmówce. Ale zestawienie tych imion obok siebie po prostu narzuciło mi tą myśl z automatu. Zwracam honor :)

0

Ale wiesz ze w klubie musi byc 3 bramkarzy ? :) ... I ze wlasnie mowimy o bramkarzach ?

6

Alez złosliwy ten Neymar normalnie z ta fryzura to przegina X]

0

Ha ha ha wypozyczyc Masipa i Marca dodaj jeszcze Bravo ;) geniuszu strategii.

2

Co ty chłopie bredzisz ? Wypad z tej strony z rasizmem na podwórko kury ganiać

0

Nie wiem - nie znam gościa i tego z czego się śmieje :). I w sumie się nie spinam :P

0

Iniesta jest niesamowity z tymi swoimi kółeczkami, koles z 10 razy wyprowdzil w pole kilku na raz stojac prawie w miejscu. Jego sty gry jest co najmniej imponujący oczywiscie w optymalnej formie jak wczoraj.

0

Gdybysmy dostali kapelki pokroju wolfsburga to i w slabej formie bysmy ich pykneli tetar bylibysmy w finale

0

Puenta puentą ale z fartem bym tego meczu nie wiązał.

0

Sorki telefon mi pochrzanił posty i napisałem nie pod tym co powinienem stąd tak bardzo wyrwane z kontekstu :(

0

Rakitic i Iniesta sa lepsi od Banegi. Jedli juz to Banega na zmiany

0

Piękny mecz !!!! Obie kapele z sercem :)

0

Skoro podpisali taka umowe to trzeba sie wywiazac i tyle. Honoru troche.

0

A ja myślę że właśnie dlatego Suarez ma bardzo duże szanse na złotą piłę

0

Poza tym Suarez ma już złotego buta to chyba też procentuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?