sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To bardzo istotna umiejętność dla naszej drużyny. Zbyt często zdarza nam się nie przełamywać autobusów. A prawie każda drużyna tak z nami gra. Brawa dla tego Pana :). Po pierwszej bramce idzie już zazwyczaj lawinowo.
1
Może hejterzy Stegena tego nie rozumieją. Myślenie nie boli
6
W końcu leczą Vermaleena ;)
11
Dla mnie jeden z najlepszych .... walczak z doświadczeniem - uwielbiam takich piłkarzy. Koleś dużo widzi i walczy za trzech. Wystarczy mieć go w składzie i grać obok a kolegom zaraz się chce. Z takim typem tak po prostu jest. Moim zdaniem mamy o wiele za mało takich grajków. Może jeszcze Rakitic trochę się mentalnością wpisuje w taki charakter lecz Mashe doświadczeniem go zjada. Jego odejście to byłby cios dla drużyny nie tylko ze względu na walory czysto piłkarskie :(
0
Bravo poprzedni sezon mial fenomenalny prawdopodobnie najlepszy w karierze. Zdobył WSZYSTKO. Teraz ma gorszy niestety to fakt. Nie tylko dlatego ze loty obnizyla leciutko Barca. Po prostu wiecej goli wpuszcza.
0
Eto to by taką sobie pensyje zażyczył że wskoczył by na pierwsze miejsce listy płac :D
0
Kurde szkoda ze nie kupilismy kevina. Ten koles bedzie wymiatal. Zreszta juz wymiata.
0
Real gra lepiej bez Krystyny. Niech lepiej się leczy. Bale o wiele ciekawiej i co ważniejsze efektywniej ciągnie gre jak nie ma presingu obsługiwania "gwiazdeczki"
0
Opchnąć Arde Chińczykom bo jakoś nie daje rady i go kupić ;)
0
Stary nie trzeba być detektywem my na tym forum obstawiamy od kiliku lat wasze losowania. Wpada w 90% :P. Spróbuj bo można wygrać kase na smarowanku Pereza. Jedyne dylematy to czy np.: Benfica czy Wolfsburg jak ostatnio więc 50 do 50 lub 100% pewniak: Mn City. "Wiecznie płaczą". Wasza Krystyna przebija całą naszą jedenastkę. A to że w 10 wstawiają się za sfaulowanym ? Kolego to akurat jest atut. U was tego nie ma co ? :) Nie wstyd Ci czasami po losowaniu że jesteście przepychani ? TO nie ma nic wspólnego ze sportem i zdrową rywalizacją. Kiedy Real w 1/8 powiedzmy wpadł na Atletico Bayern czy Barce ? Przez pół roku co miesiąc zwalnialibyście trenera a Perez kupował by za grube miliony gwiazdeczki superbohaterów mające zmienić stan rzeczy. byleby hala dzieci nie płakały w mediach społecznościowych.
0
aaa kolega biały :) "Koniec płaczu". Nikt tu nad tym nie płacze. Jeśli coś nas w .. rza to to że kupujecie kolejne losowania od kilku lat w LM. A potem jak "przebrniecie" przez wielki Wolfsburg to zachwycacie się nad statami Krystyny. Nie mamy się czego wstydzić odpadliśmy w dobrym stylu z lepszą częścią Madrytu. Zobaczymy ile Wasz ZIzou popracuje - zapewne do porażki w LM i znowu będzie ciężkie przebudzenie i szukanie nowego trenera. W tym momencie wasz zespół to zbieranina panienek z przerośniętym ego i wasze chwilowe kupione sukcesy tego nie zmienią. My w poprzednim roku zdobyliśmy LM pokonując każdego liczącego się mistrza Europy wy natomiast gubiliście się na kupionych losowaniach. Tak swoją drogą nie zdziwiłbym się gdyby sie okazało że Perez posmarował też naszą drogę krzyżową którą wtedy przebyliśmy (skoro robi to dla swoich od kilku lat).
0
Sorki źle zinterpretowałem chodzi mi oczywiscie o strzelenie 4 bramek i 3 asysty a nie 10 w skali ocen tej strony. Messi tego raczej nie doświadczył.
0
Tak ale nie przypominam sobie by oprócz karety miał 3 asysty
0
Nie rozumiem czemu czytelnicy nie dawali 10 Suarezowi :(. Nawet Messi nie miał w swojej historii takiego meczu. Trzeba Luisa naprawdę nie lubić żeby nie dać maksa za taki występ.
0
Ok to sprecyzuje: "Barca zagrała wczoraj z ogórami a Wy już jakby mistrzostwo zdobyli. Jak przegraję jeden mecz to płacz. Zachowujecie sie jak kobiety w ciąży."
Twoje pierwsze irytujące zdanie. Reszta to przepychanki. Ale masz racje nieważne już :) VeB i bez urazy ;)
0
Ta Sergio. Ten co moralizował Piqeja żeby nie wprowadzał fermentu ;)
0
Nie ja pisze "wygrywacie", "sprzedajecie" wiesz co to za forma ? Chyba ty jednak już dawno zmieniłeś stronę. Wiem co to nienawiść jednak nie pisze o kibicach swojego klubu "głupie dzieci" lub
że "zachowują się jak kobieta w ciąży". Ale ty jesteś hipokrytą opowiadasz mi tu o jakimś szacunku jednocześnie przemycając epitety na bądź co bądź ludzi którzy są po twojej stronie. Wierzą w tą samą kwestie co ty ... no chyba że jesteś jakimś trollem i piszesz z białej. Co cie boli ? że twoi ziomkowie cieszą się z wygranej a smucą z porażki ? W czym masz problem ? I dla wyprostowania:
1 nie jestem ekstremistą -jadę po tobie bo nie szanujesz swoich.
2 nie toleruje jak ktoś wybiela siebie i wyszukuje "gorszość" innych aby zabłysnąć na forach.
3 irytujesz mnie wkurzając się na radość i smutek z porażek/wygranych (to już według mnie przegięcie)
4 TU SIĘ ZGADZAMY :) - nie podoba mi się jak kibice sprzedają pół zespołu lecz jak napisałeś wcześniej tobie przysługuje prawo wyrażania opini więc daj to prawo innym tym bardziej kibicom swojej drużyny.
0
"Piszę W,y bo w odróżnieniu od takich jak Ty nie uważam że kibice się nienawidzą tylko rywalizują." Przejedź się do Madrytu lub Barcelony i spytaj się co miejscowi myślą o drużynie przeciwnej. Myślę że tutaj to małe piwko. Lecz jak chcesz to dalej uważaj że się nie nienawidzą. Nie mam z tym problemu ale nie obrażaj swoich jak się tak odcinasz od nienawiści - cytując Cię "głupie dzieci".
0
Twoją odpowiedź natomiast w pełni rozumiem i też tego nie lubię, lecz to nie to samo co cieszenie się ze zwycięstwa lub rozpacz po porażce jak to określił "prokofiew" jak kobiety w ciąży.
0
Jedna rada nie robi się kupy do własnego gniazda Panie mądrzejszy od wszystkich na tym serwisie. Jeśli kibice tu zachowują się jakby byli w ciąży to ty przynajmniej masz okres. Tematu z CR7 nie podejmuję nawet. Szanuje go tylko i wyłącznie za umiejętności i pracowitość. Nie raz okazywał że człowiekiem jest miernym więc nie dziwię się kibicom Barcelony że go hejtują co więcej widzą to tez co niektórzy obiektywni kibice Realu. Kim jesteś by oceniać emocję innych ? Co więcej emocję które powinieneś rozumieć. Haloooo wygraliśmy 8:0 jeśli masz z tym problem to się nie ciesz ale nie obrażaj tych co to robią.
0
Może zepsół go Suarez w odniesieniu do stat Pichichi
0
Tak ale po cholere w opisie jest mecz Barcelony z Depo i ani słowa że będą wk ... ć kibiców wstawkami meczu rywala. Myśle ze o to chodzi
0
Chyba nawet Messi nie ma takiego osiągnięcia w CV :)
5
Ale wiesz że Real i Barca to odwieczni rywale a kibice się nienawidzą ? Czy dopiero zacząłeś zabawę w kibica i tego jeszcze nie wiesz ?
Z twojego tekstu wynika "WY" - czyli inni kibice Barcy tacy niedojrzali a ja taki mądry będę was pouczał. Odpuść i daj się cieszyć zwycięstwem. Chcesz ględzić to idź gdzie indziej. Ostatnio z nimi wygraliśmy w 2013 później były same remisy więc odpuść teksty o ogórkach i zainteresuj się przeciwnikiem i historią spotkań. Ja się ciesze widząc kibiców tej strony szczęśliwych ty widzę nie bardzo dlatego może ... zmień barwy ? Sam nie wiem. A to zwycięstwo coś zmienia (nie wiem czemu tego nie widzisz). Mamy mniej meczów do końca i nie tracimy lidera.
1
Troche mi szkoda Mashe po tym meczu Barty jeśli wiecie o co mi chodzi .... ;P
0
Albo poczują się zluzowani a wszyscy wiemy jak takie podejście się kończy. Nie ma co opowiadać że coś się wydarzy na 100%. Ja dziś oczywiście liczę na zwycięstwo - musi być! Co do głównych przeciwników wątpię aby się potkneli co najwyżej jakiś remis może polecieć ... nie zdziwię się jeśli poleci i u nas.
0
Jak możesz pisać takie głupoty po ostatnich naszych wynikach. Jak dzisiaj wygramy a Real i Atletico się potkną to nadal dwa słabsze mecze kończą zabawę. Nie to że nie mam wiary po prsotu irytuje takie wieszczenie. Później dupa boli 5x mocniej
75
Boże nie chce wierzyć w takie wypowiedzi jak twoja :). Czy ty myslisz że Ferguson z Manchesterem przez całą swoją pracę zdobywał tryplet ? LE nie ma jaj ? no comment.
0
"9 na 10 obrońców w takiej emocjonującej końcówce zrobiło by to samo" Pamiętaj że tutaj górę biorą emocje - nie mówimy o samych umiejętnościach. Tak odbijając trochę od tematu mam taką dygresję: wszystko posypało się od porażki z Realem tak jakby nam oddali tą lipną formę jaką mieli przez cały sezon. Szlag mnie trafia przez to. Jestem gotów zaryzykować stwierdzenie że gdyby nasi położyli wtedy Real dalej by była forma 9 pnkt. przewagi i LM w zasięgu ale to oczywiście tylko gdybanie ;)
0
Moja wina - nie wpisałem daty urodzenia ale uwierz mi jestem sporo starszy ;)