sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurde ludzie zejdzcie z tego chlopaka. Jak choragiewki. Prasa robi sensacje a wy juz widzicie go jako zdrajce. Boze troche rezerwy do tematu. Chlopak ma megatalent jest mlody, rozrywkowy i ma prawo byc !!! Jeszcze nigdzie nie poszedl i mowil nie raz ze jest szczesliwy. Chcecie wychodowac z niego klona messiego ? Nie da sie !! On jest inny i trzeba uszanowac to ze nie jest introwertykiem. Ja mam nadzieje ze zarzad go nigdzie nie pusci jesli nawet to prawda ze mysli o zmianie. Takiego technika jak neymar nie ma !!! Nie ma nigdzie w ptofeskonalnym futbolu a wy juz go sprzedajecie za 200 baniek bo jest niby sep na kase. Niby czemu ? Bo ktos tak napisal ? Zobaczymy - jeszcze jest czas zeby go mieszac z blotem na razie powinniscie go wspierac bo to nasz skarb zaraz po messim
0
Oby nie Francje
0
Masakra jakaś. Hajsy panowie ktoś tu go mocno pcha w górę jak i real w LM. Jak nie wiadomo o co chodzi to ... wiadomo że chodzi o hajs. ;P
2
Perez nie wie ale barca sie nim interesuje
1
Chodzi o hajsy promuja swojaka. Pewnie jakies uklady lewe. Ronaldo zdobedzie ZP i ktos przytuli kilka melonow. To polityka ale mogli by kuzwa troche delikatniej go przeciskac bo kozwa oczy bola
0
To sa naciski menagerow i uklady zapewne. Wiadomo gorące kulki Lowa :D
0
Nie oglądałem meczu Portugalii ale widziałrm hejty na zelka tyle ze bardzoej za postawe pozaboiskową. Jak on sie zaprezentował ? Zasłuzyl na 11 kolejki ?
0
A mi się wydaję że mogą to być Węgry i Austria.
0
Tez mam mieszane uczucia co do niego lecz jak przejrzałem jego filmy na YT i zobaczyłem to jak prowadzi piłkę ile widzi i jak się ustawia - to jednak robi wrażenie. Ten koleś naprawde prezentuje wysoki poziom. Inna kwestia jak z jego mentalnością to też jest bardzo ważne. Potrzebujemy walczaków takich właśnie jak Mashe.
0
Jaki sens dla niego przechodzenie z Atletico do slabszego klubu (te wymienione oprócz barcy of course)
0
A tam bonucci. Jest ktos inny - Pogba :). Chciałbym widziec mine pereza i zidana po takim zabiegu ale przede wszystkim chciałbym zobaczyc Pogbe w naszej koszulce.
3
Nie wydaje mi się. Taconazo dobrze powiedział. Przypominasz sobie choćby jeden dzień gdzie w naszych gazetach byłby chwalony zawodnik realu (obydwu gazetach). Wstyd mi za naszuch pismaków. Ci z Madrytu o wiele bardziej obiektywni są.
0
New World Order ;)
3
A czy ban i neymargate nie sa poklosiem poprzednikow czasami ? Tak tylko pytam.
1
Nie tylko Marca. As też ładnie. Obiektywnie patrząc na te wojny gazet to w Madrycie mają większą klasę pismaki.
0
Stary coraz bardziej głupieje na starość i mu i mu się na uczciwość zbiera. No no teraz zagaił że proceder istnieje. Jeszcze parę lat w stronę tunelu i sumienie go tak przyciśnie że się "oczyści". He he ciekaw jestem co mogłoby wtedy wypłynąć. Mam nadzieję że Barca jest czysta ;)
0
Zgrywus to jest alves pedro sie tylko usmiechal, zresztą dobry zmiennik ale hujowy zespol wybral. Żaluje ze chelsea nie spadla pomimo ze pedro byl w ich sklahie ... i fabregas. ;P
2
wąsik he he ;)
0
Wiem że to ploty ale jakby te 2 transfery weszły byłoby super. A Real niech se bierze Pogbe za 120 baniek. Wiem Pogba dobry jest ale myślę że można znaleźć spokojnie kogoś kto do nas wniósł by więcej i kosztowałby przynajmniej połowę taniej. Mi się bardzo podoba np. Carasco z Atletico.
6
Niech se wygrywa każde okienko byle wara od pucharów :)
1
Chcesz mistrza Luka to podesloj agenta do nas. Moze cos zaradzą ;)
0
A o kim sie nie pisalo ? ... :)
0
Temat z pogba zmienil sie odkad tranuje ich zizu. To ziomki i rodaki sa niestety
10
Ale Iniesta jest chyba kapitanem repry więc można ich rozgrzeszyć.
Swoją droga ciekawe czy go pokażą jak repra odniesie sukces ;). Pewnie wcisną Ramosa żałosne pismaki.
11
Samego Vermalena. Rudy jest ok.
1
Przeciez on jeszcze nie dostał prawdziwej szansy. Spezedaz go w tym momencie tylko by skompromitowała zarząd.
0
Biorąc pod uwagę to że jego ojciec prawdopodobnie będzie siedział Leo będzie grał padakę na tym turnieju
5
Ja myśle ze to mogło nawet od niego wyjsc.patrząc na jego miłosc do klubu to on na pewno chce byc z nami związany.
0
Wybrał Marca no no. :)
0
Po co. Mają dobry fax przecierz ;)