sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Normalnie czuje się jak dziecko na gwiazdkę XD. Niespodzianki latają ładne.
0
No fakt ale drugi mógł być lepszy a nie gorszy ;P
1
Ja tez go zrozumialem i podzielam jego zdanie. Pierwszy LE sezon byl lepszy.
0
Na pewno nie w tym sezonie. Może jest cierpliwy chłopak ;)
1
Ciekawe czemu Pogba wybrał akurat Man. Untd. Może coś chce udowodnić włodarzom z Manchesteru ? (Jakiś kompleks oddania za darmo ?) Nie liczyłbym na jego miejscu na wiele pucharów w tym klubie w najbliższej przyszłości, chociaż diabłom życzę osobiście jak najlepiej - bardzo lubię ten klub jeśli chodzi o BPL to chyba najbardziej.
0
Kotem w worku ? Daj spokój :) Pół świata piłkarskiego o nim marzyło wtedy.
0
A no Pinto to następna historia ;)
1
Przyznam ci racje w jednym. Byl niepewny jak wchodzil na zmiany pierwsze 5-10 minut. Pozniel lapal faze i gral jak z nut. Jak gral od poczatku - tego efektu nie bylo. Jesli natomiast porownujemy do Bartry: slawetna akcja gdzie Bale go wziol na obieg i strzelil brameczke. Na 100% Mathueu by sobie na to nie pozwolil - jak jzz sie rozpedzi to nie ma na niego bata ;)
17
Wolny ? To najszybszy nasz obrońca jak nie najszybszy w ogóle w Barcelonie. Chyba tylko Jordi ma lepsze osiągi w tej kwestii.
0
On teraz puczem zajęty jest gdzie go ciągacie ;P
0
Bo niby Barcelona nie podpisala znim takiego kontraktu ? Zostala naciagnieta ? Chlopak jest dobrym rezerwista nie odstaje az tak od reszty. Mial tez problemy z sercem to go troche przychamowalo.
0
Tylko aleix vidal i rafinha rzadziej ? Ciekawe ... tzn Douglas czesciej z tego wynika ?
0
A tego nie wiem - przyznaje nie sprawdziłem ;)
1
3 punkt to dla nich atut akurat - gorzej że później na siłę będą go wpychać więc jeśli uda im się zrobić team bez CR7 a na bank im się uda, to jego powrót wszystko rozpierniczy zapewne.
0
Myślę nawet że nie specjalnie muszą go przekonywać ;). Bardziej się boje że Marcelo może namieszać.
16
Przejrzyj ty chopie na YT akcje Nazario .. to nie są karne ;)
0
Tak czy siak teraz to nie jest jedna z najlepszych drużyn Europy ;)
2
Cytuje: "turniej International Champions Cup z udziałem najepszych drużyn Europy" - czyżby ? :P
2
Co tam robi Chelsea ja się pytam ;)
0
No fajnie fajnie :) Ale czuje tu sarkazm ... czemu ?
1
Jest już oficjalka na Lucasa Diagne
https://www.facebook.com/FCBarcacom/?fref=nf
0
Jednak Neymar to Neymar w tym filmie najpiękniejsze akcje to z jego udziałem :) .. nie doceniamy go trochę ;)
0
Zapewne logowanie jest zapamiętane w ciasteczkach co ułatwia logowanie ludkom bez bana ;). Twoje ułatwienie dla większości byłoby utrudnieniem :D
1
Ha ha tutaj chyba połowa strony poleciała po finale XD
4
Trzeba być niezłym ignorantem żeby tego nie widzieć. Jakby były dowody to nie było by sprawy w dyskusjach tylko w sądzie. Pytanie - kibicujesz Barcelonie tak ? Nie uderza Cie fakt że nagle okazuje się że kibicujesz przestępcom ? Neymar, Messi, Masherano i pewnie kilku innych których sprawy nagłaśniali co kilka dni ? Tego typu newsy wypływają od 2-3 lat. Myślisz że inne kluby są czyste ? Że kolesie z Realu, Atletico itd. nie robią przewałów ? Kolego robią i to prawdopodobnie w takiej samej skali. I w sumie mnie to nie boli. To że Messi okradł urząd też nie. Boli mnie natomiast to że ktoś pracuje od tych wyżej wspomnianych 2-3 lat aby brudy Barcy wypływały. Jeśli zarząd i prawnicy ma problemy żeby znaleźć na to dowody to przestań zadawać sarkastyczne pytania bo ja tych dowodów na pewno nie mam. Ale powtarzam trzeba być ignorantem żeby nie sklecić tego w całość. A czekaj ... wszedłem na twój profil - ha ha ha - nie dziwne że jesteś ignorantem skoro jesteś kibicem Realu. Ok ale jak czegoś nie jesteś w stanie zrozumieć to powstrzymaj się od komentarzy proszę.
3
Hmmm wiesz - myślę jednak że nie. Będą być może o tym wzmianki ale zawsze będzie główny temat że Messi zdobył 5 złotych piłek i był piłkarzem wszechczasów który pobił wszelkie możliwe rekordy. Liczę na jego powrót do kadry i mistrza w Rosji ;)
0
Tak masz racje to przestępstwo. Zauważ jednak co dzieje się ostatnio. Co chwilę wynajdują coś z rękawa na naszych graczy. Messi, Neymar, Masherano. Można by rzec że celują wysoko ;). Naprawdę myślisz że Barcelona jako jedyna jest klubem przestępców ? Jeśli coś wypłynie na białych (np Benzema) To idzie to bardziej ze strony Francuskiej nie Hiszpańskiej.
0
To smutny fakt :(
3
Myślę że takie wałki robi dużo piłkarzy bogatych. A jak na razie widzę afery związane tylko z Barceloną. Ok są winni ale szlag trafia że sądy tak stronniczo lustrują. Nie jestem w stanie uwierzyć że Barcelona (tylko Barcelona) to klub oszustów i tutaj ta akcja ma jakiś sens ale nie trafia w sedno.
8
Nie do końca. Sam wyrok uczciwy ale trwa kampania szkalująca Barcelonę ze strony Madrytu, więc nie powinni siedzieć cicho.