sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest proste Ronaldo to chodzaca reklama. Pepe nie. Kasa rzadzi tym swiatem dlatego nie maja znaczenia re staty az tak. Podejzewam ze jakby mial jeden puchar mniej i tak by dostal ta nagrode bo wiekszosci sie to oplaca
0
Tak. skoro wrzuciłem film z YT to jestem dzieckiem z gimbazy i sezonowcem XD. Nie lubię mówić o swoim wieku bo to już nie jest powód do argumentów na plus dla mnie ;). Pamiętam jednak czasy kiedy grał jeszcze Kluivert a YT nie był tak popularny. Uważam że Neymar nie jest gorszy od Ronniego. Co więcej w pewnych aspektach jest od niego lepszy właśnie jeśli chodzi o cechy które dałeś na plus Ronniemu. Rozumiem że Ney może irytować i ciężko o rzetelne porównanie lecz postaraj się na moment odrzucić uprzedzenia i oceń ich czysto piłkarsko. Bardzo szanuje R10 ale tak jak jemu pala odbiła w pewnym momencie to Neymar jeszcze tego nie osiągnął ;)
1
Bo widzisz Mario ludzie go nie trawią bo jest mega zdolny i bezczelnie to pokazuje - szczyci się tym. Jak dla mnie ma do tego pełne prawo a rzesze niespełnionych piłkarzy też mają w sumie prawo do maści na 4 litery i tyle.
0
Pogba staje się prawdziwym symbolem padaki w Man Untd. Najpierw go oddali a ten zrobił oszałamiającą karierę. Teraz przepłacili za niego srogo a ten jak nazłość nic nie gra XD.
0
Zobacz do czego ten chłopak jest zdolny jeśli mu przeciwnik na to pozwoli:
To są jego skille oczywiście z ligi brazylijskiej - tam jest łatwiej. Nie rozumiem natomiast hejtu w jego stronę jak póbuje u nas grać podobnie. Ja tam mu kibicuje aby osiągnął poziom jaki prezentował w Santosie lecz w naszej La - lidze. Chce aby czarował nas takimi zagraniami nawet jak leszcze mają mieć ból 4 liter.
0
Według mnie technikę użytkową mają na podobnym poziomie. Problem z Neymarem jest taki że ludzie postrzegają go jako "bezczelnego gówniarza" to nic że stojąc z nim sam na sam na boisku mogą co najwyżej nadążyć za piłka tylko wzrokiem. Nie doceniają jego talentu i patrzą na niego przez prymat negatywnych jego cech. Bo jakim prawem ten młody brazylijczyk tak butny i pewny swoich umiejętności tak bezczelnie je okazuje? Umie to robić więc niech robi a ludziom od niego gorszym w tym fachu polecam prace nad sobą a nie skupianie się nad jego fryzurą lub tym że ograł jednego za dużo w ich mniemaniu. To jest właśnie bardzo słabe a nie gra Neymara.
0
Przydzielic mu Samuela i powinno byc ok
0
Oni graja z Villarealem - też się w końcu potkną.
0
No no a miał nie podbierać nikogo z Barcy a tu zakusy na największe nasze asy ;)
0
Nie mówimy o charakterze tylko jego umiejętnościach, talencie i tym co potrafi zrobić a innych na to nie stać. Skupiasz się na jego mimice oglądając futbol ? Ja nie oglądam meczy z takich powodów tylko aby obejrzeć bramki i kunszt w FUTBOLU a Neymar go ma w nadmiarze i trzeba to docenić. Nie raz nam mec z wygrał i wygra. TO że pajacuje - nie pochwalam ale nie będę po nim z tego powodu jechał bo chłopak jest geniuszem skilli.
0
Jeśli tego nie widzisz jesteś ślepcem. Chociażby przyjecie loba przez pół boiska krzyżakiem. (Robi to bardzo często) On sztuczki techniczne używane na treningach w zabawie wprowadza do prawdziwych meczów. Tylko wybitnych graczy stać na takie ryzyko. A chłopak daje rade - nie spala się i nie ośmiesza jest najlepszy w tym aspekcie na świecie według mnie.
0
Mnie tam Neymar czaruje nie prowokuje. Jedyne czym mnie wkurza to to że czasami jak już ściągnie na siebie pół boiska to mógłby odegrać komuś na patelnie a tego czasami nie robi.
4
Dzisiaj Rafa leiej die prezentowal niz wychwalany przez wiele osób Denis we wszystkich meczeach w tym sezonie.
4
Dadza mu nagrode od Armaniego za slipy, albo cos w stylu 'tecza nadziei' od gejów z Maroka xD
0
Co fakt to fakt. W Realu jest kest lepszy od Krystyny poza tym bylo widac ze prowadzi ta Walie w ME.
0
Juz pokazal ze 3 razy tali wypad.
0
Nie jest od nich gorszy wcale. Oczywiscie czas pokaze czy te pierwsze mecze to nie przypadek. Ale coraz dluzej ten "przypadek" cos trwa. Ten koles jest materialem na najlepszego obronce nie tylko w Barcelonie. Cholera nawet jak Pique jest przy pilce to nie czuje takiej pewnosc gdy jest przy niej Samuel. Zobaczymy co zagra z Realem i Atletico.
3
Wszyscy zdziwieni oprócz sędziów i Pereza XD, jak 98 nie pomoże to i 101 się znajdzie :P
6
Fajnie ... Bartra :)
0
No to Messi by miał już tych piłek z osiem :)
0
On legii zaladuje z osiem. To co oni wczoraj grali to juz dawno czegos takiego nie widzialem
0
Stawiam ze bedze powyze 23 w plecy
0
Nie ja ci odpowiedzi udzielilem po prostu zagailem czy nie spedzasz wakacji w loret. Twoja odpowiedz miala wydzwiek w tym kontekscie zlosliwy.
0
Widze ze spiete te twoje wakacje. Nie ma to jak zgryzliwosc przy uprzejmym zagajeniu rozmowy.
1
Loret de mar ? ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ten jeden mecz Gomesa lepszy od wszystkich Denisa
0
Ale biali maja srake z tego tytulu ;)
5
Moze to ze zawodnicy potrzebuja przelamania po alaves. Psychologicznie mysle ze dobrze dla msn ze sie podbudowalo.
0
Mnie nie przekonał wtedy. Jedyni ktorzy mnie przekonali do te pory to Umtiti i Digne