sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I tak pewnie nie zagra. I w sumie dobrze - jakoś nie przekonuje do tej pory.
2
Pensja by ich zabiła ;)
2
Szkoda że nie można dawać minusów :(
0
Ale w tym momencie grzałby ławe :)
2
trollolololo :)
6
100% racji kolego !!! Wielu z tej strony już go sprzedaje.
0
Ale wiesz ze w jednym zdaniu zaprzeczyłeś jego sensowi ? To sztuka w sumie :) W zasadzie to niezła zagadka jest jeszcze sugerujesz aby ruszyć komórkami mózgowymi XD.
0
I czasem to jest zbyt wielkie nic wiecej .... wyjasnij pls. :)
0
Odp 1 tyczy rowniez coibie nie chwytaj sie bzdur jak mie masz argumentow to luzna rozmowa i nikt raczej nie lata ze slownikiem po forach. Odp 2 nie musiales tego pisac aby z kontekstu to wynikalo odp 3 stawial w tym sezonie bo Mashe bez formy. Ja pisalem o poprzednich 3 - czego nie rozumiesz ?? Odp 4 sam sobie odpowiedziales na swoj bol tylka Odp5 Chlopak jast skromny i tyle 3 sezony tym slowom przecza. Jeszcze jakies punkciki ?
0
Eee tam taki Vidal nikomu drzwi nie zamknął
0
No to powiedz mi jakich poprzednikow pokonal Pele. Nie mozna kwestionowac ze w tamtym czasie byl bardzo dobry lecz nie bede powtarzal po przedmowcach ze pilka sie zmienila. Faktyczbie nie wiadomo czy pele by sobie poradzil w Europie ;) ale wiesz musialby nie tylko sobie poradzic ale tez byc o wiele lepszym od innych. Nawet teraz liga Brazylijska jest niezbyt mocna a co dopiero w tamtym czasie. A tak na marginesie: kim jestesmy skoro to tak wiadomo ?
0
Umtiti wygryzł Masherano ? Ha ha obys sie jeszcze nie zdziwił. Jestem zwolennikiem Francuza lecz Masherano od dawna jest wpasowany w zespół i gra na bardzo wysokim poziomie (oprucz kilku ostatnich meczy). Dani Alves jakby zostal prawdoodobnie dalej byłby głownym PO Barcelony a Sergi bylby upychany gdzies w srodku. To ze przez 3 ostatnie sezony Mashe byl w Once de gala znaczy tyle ze jak odzyska forme to dalej tam bedzie lub bedzie gral na DP nie mow glopot ze to nic nie znaczy bo to ukladanka obecnego trenera i znaczy wiecej niz twoja chec pozbycia sie go. ;). Umtiti bedzie pomalu wprowadzany prawdopodobnie a Masherano to pluca i serce tej druzyny i podejzewam ze LE to doskonale wie bo caly czas na niego stawia. W kancu wroci na wlasciwe tory. Nie bez kozery prosili go o pozostanie. Wiec moje argumenty jednak mniej liche niz twoje obuzenie tym ze zostal.
0
Fabregas to inny typ gracza - lubi zaskakiwać transferami ... np Chelsea XD i zawsze całuje herb na koszulce. Jakby poszedł do Realu też by całował ;)
0
Ha ha z całym szacunkiem ale gadasz głupoty. Mashe ostatnie 3 sezony był non stop w once de gala bez spadku formy praktycznie. Teraz nagle nie nadaje się do Barcelony bo ma gorszy start sezonu ? Ja rozumiem takie opinie po CAŁYM sezonie spapranym ale nie po kilku początkowych meczach. Dani Alves potrafił przeplatać takimi występami 3 sezony pod rząd ale jak wracał do formy to nagle był znów najlepszym prawym obrońcą. Szkoda słów na takie komenty. Podpisze kontrakt i znów będzie wymiatał.
0
Przecież Digne dopiero co przyszedł i jak na razie co wychodzi to daje rade. Bez sensu artykuł. Vidal ma problem ale nie Digne - ten ma czas na przekonanie trenera poza tym prezentuje się jak do tej pory bardzo dobrze. Jedyne co nie fajne może być to to że obaj być może zagrają w jednym meczu. Zgranie z ŚO możesz szwankować przez co mogą być głupie straty pod bramką.
0
Spokojnie Grzmot jest lepszy od Pele'go
1
Za dużo bajek od dziadka było za młodu.
0
On na co drugim zdjęciu staje na palcach ... taki nawyk :)
6
Tym bardziej że Di Maria zjadał (grając w realu) obecnego Kroosa na śniadanie :D. Zawsze im zazdrościłem tego grajka.
0
Lepiej zeby tego nie ogladali to bolesna lekcja bedzie. Masci zabraknie w internetach.
10
A co to zadufani w swojej PL angole tacy wazni niby ? Wiecej kasy idzie z azji wiec niech siedza cicho. Wolny rynek. Oburzenie kurna. Smiechu warte.
0
"Gdyby Lewy nie tracił tylu piłek i się tyle nie przewracał... no i nie potrzebnie wchodzi bardzo często w drybling co mu bardzo rzadko wychodzi przez co zamiast strzelać głupio psuje akcje." eeee ty tak serio ? OMG
0
a są tacy :O ?
1
ON prędzej wyląduje w RM zamiast Benzyny.
0
Robert po prostu umie się ładnie zastawiać ciałem - to jest dobry bat na autobusy bo oprze się o 1-3 zawodników i odgrywa do jakiegoś szybkiego gostka wchodzącego w tłum i jest sytuacja. TO trafne spostrzeżenie - faktycznie Robert na autobusy dobry jest
0
Ona tez wyjasnia. I jest bardziej przekonujaca niz ty. Nie dziwie sie ze do reszty nie chcesz sie odniesc. Ciekawa postawa - wyjasnilem ci ze mnie obrazales bezpodstawnie to nie chce ci sie ustosunkowac. Pozdrawiam.
2
Tyle ile Stefan ;)
0
Popieram. Ograny z doswoadczeniem i nieustepliwy. Jak to sie mowi gryzie trawe. Takich lubie :)
17
Czyli do 2020 afery w sadach z nasza druzyna beda na 100% ;)
0
A ty mi akurat będziesz opowiadał na jaki temat mogę się wypowiadać. :) Z twojego monologu widzę że mnie zaszufladkowałeś - wydedukowałeś że jestem przeciw twojej tezie ... hmmm ciekawe na jakiej podstawie tak zabłysnąłeś intelektualnie? Jakież to klapki na oczy napędza dziś tvn i propaganda anty-pisowska (dla twojej wiedzy i aby ci troszeczkę hejtu i zółci oszczędzić - nie jestem za PISEM - TADAAAM ha ha ha). No walcz dalej z przeciwnościami losu bo wiatr wieje widzę srogo po oczach. Masz swoją rację to używaj jej z rozmysłem bo walisz ślepakami i nawet nie jesteś w stanie ocenić czy strzelasz do przeciwników. Lecz nie napisze Ci że - cytuje ciebie - " Rozmowa z ludźmi twojego pokroju to jak rzucanie bekonem w czołg" bo szanuje Cie jako rozmówce bardziej niźli ty kogolwiek w tej rozmowie uszanowałeś.