0

Grał słabo i to już jego drugi taki mecz. Rozpieścił nas wczesniej super formą to teraz każde jego potknięcie będzie widziane niestety. Lecz jeśli chce być wielkim piłkarzem to musi to przezwyciężyć i tyle. To już Busi się trochę poprawił.

1

Mashe od 3 meczy jest o klase lepszy niz Umtiti. Miedzy innymi dzieki doswiadczeniu i zrozumieniu sie z kolegami. A w chwili obecnej przy stanie kadry ratuje nam sezon. Co ty opowiadasz za kretynizmy. Sprzedac bo ma 32 lata ? Jesli zachowa forme to jest najlepszym okresie. Taki Umtiti to trafia sie raz na 10 lat a lige i lm musimy wygrac w tym roku. Ludzie to chyba patrza na zawodnikow przez pryzmat reklam telewizyjnych w ktorych biora udzial

0

Staral sie staral :)

10

Messi schodzac rzucil butem. Arda lubi to XD

2

To by byla chyba pierwsza sytuacja gdy Messi kombinuje w ten sposob. Nigdy nie widzialem zeby nurkowal. Jak moze biec to nigby nie wybiera opcji "leze" wiec nie sadze ze pogrywal na czas.

0

Bedzie wnukom opowiadal ze pocisnol troche najlepszego pilkarza swiata ;) Ciekawe czy doda ze zrobil z siebie pajaca przy okazji

5

Niedoceniany ale jakze potrzebny. Podobnie sprawa ma sie z Masherano. Ci goscie sa trzonem tej druzyny.

5

Tak mają też prawo zachowywać jakiś rozsądek. Szczerze - trzeba być chyba upośledzonym żeby Javiera sprzedawać po kilku gorszych meczach gdzie przez 3 lata był ostoją tej drużyny.

3

Juz dawno jest nr 1 tylko biale gimby slepe. Wolą reklame majtek.

0

Widze ze lubisz argument kasy. Pytanie jeszcze co dla mlodego gracza lepsze kasa czy trofea. Bo tu chyba nia masz juz argumentu nad wyzszascia Arsenalu. Podejzewam ze Bellerin tak mowi bo nie chce siac fermentu. Licze ze kiedys sie zamelduje u nas i mniejsza kasa nie bedzie mu przeszkadzac za to szafka z trofeami sie ugnie. Arsenal to idealny klub na wiek Bellerina lecz niedlugo od nich odejdzie zapewnie. Wengerowi ten chlopak duzi zawdziecza i tylko dobrze o nim swiadcza te wypowiedzi

0

Glupoty opowiadasz. Cancelo jest zajebisty lecz gorszy od Bellerina no i bardziej skrzydlowy niz obronca

0

On by wygryzl Sergiego ;)

5

No to Paco ma dopiero jaja ;)

1

Racja już więcej dawał Neymar. Straty Messiego dość ostro biły po oczach przynajmniej mnie.

2

A ja to widzę tak. Neymar ma na najwięcej asyst i to jest fakt ale w oczy się bardziej rzuca fakt że on potrafi holować długo piłkę i to też robi. Czasami ją potem niestety traci bo podejmuje to ryzyko. Dlaczego ma najwięcej asyst i są to perełki ? Ponieważ tym holowaniem umie "zawiesić" na sobie kilku piłkarzy na raz utrzymać się przy piłce i odegrać. Niewielu graczy tak potrafi a on tak i też mu to wychodzi (co widać właśnie po statystykach). Niestety natura ludzka zapamiętuje bardziej potknięcia niż sukcesy.

0

E he he komu on tak przywalil w ucho ?

0

Serio ? Przysłania gały ? Widziałeś jak Borussia jechała z Legią ? Portugalczycy też raczej bezproblemowo. Natomiast białe gwiazdki jak to białe gwiazdki nie zniżą się do poziomu grających piłkarzy dla takiej Legii. Więc nie mów hop chłopaku.

2

Szkoda że Busquet zdąży ;)

2

Kogo za Busiego, kogo za Busiego :(

1

Dodam coś od siebie ;)






A było niżej nie doczytałem ;)

0

Nie no trzeba oddać Legii że też ładnie zagrali zupełnie jak by nie byli z Polski ;)

0

Ja tam już od dawna kibicuje Zidanowi za wytrwałość w wystawianiu BBC XD. Dla mnie bohater.

0

Coś na poprawę nastroju ;)

0

Zwracam honor :)

3

On wygrał ? On tam śniadania Pepowi przynosi do łóżka XD

0

Bo ty za to złapałeś mój w lot, wyrobiony komiku :P

13

Głupki i głuptaski XD

0

Dalej przesadzasz ... tym razem z reakcją na moją odpowiedź XD

2

To samo bylo z Danim. Ludzka glupia natura :(

0

Nie pszesadzaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?