6

głupoty piszesz. Bo co - 4 pnkt brakuje i już ligę oddajemy ? Na GD mają spiąć dupska i zajechać białych tak żeby im się odechciało grać w piłke - tyle. Pozdrawiam ;)

0

To chyba Gabi byl

2

Pozniej jest megaszczesliwy ... ;)

1

Tu juz nie chodzi o to ze zalatwi ten jeden czy dwa meczyki. Pozniej przez 5 meczy bedzie pajacowal. To co wszysktich tutaj wkurza w CR7 jest bardzo podobne do tego co posiada Neymar ale nikt jakos tego nie widzi

1

Tak sie nakrecilas ze odwrotnie odbierasz to co pisze. Piszac 'sam' mialem na mysli ze nie podaje nikomu. Z kontestu wydaje mi sie ze odebralas to jako ze wszyscy graja kiche a on nie. Podzielam twoje zdanie lecz nie az tak. Lawka by mu wystarczyla zeby zaczac myslec. Turan na tej pozycji jest bardzo dobry.

1

Nie no troche przesadzasz nie gra kichy od roku. Ogólnie często mu się dobre mecze trafiają. Problemem jest jednak to że równie często gra na boisku SAM !!!! Oczywiście że powinien usiąść na ławkę dla przykładu już po pierwszym takim meczu.

0

A jaki zespol by nie byl ;)

0

Ma racje - ostatnio jest bezuzyteczny

1

Neymar irytuje coraz bardziej. Zaczyna przypominać białego celebryte z przerośniętym ego. Jak dla mnie to niech spada do tego PSG a my moglibyśmy za niego wyciągnąć Griezmanna. On po prostu nie ma w sobie za dużo pokory a to ważne aby odnosić sukcesy.

6

Koniec czego ? Kibicujesz tylko Messiemu ? Przed nim tez byli u nas wybitni gracze i po nim tez beda

0

Odpowiedz prosta. Mówimy o nim bo on był w stanie ten mecz wygrać - nie zrobił tego z powodów egoistycznych i jakiś dziwnych uprzedzeń. Inni nie pociągneli bo są klasę od niego gorsi a to można wybaczyć. Zaczyna mnie naprawdę ten chłopak irytować a byłem jego pierwszym obrońcą.

10

Nie mniej jednak wczoraj gra Neymara irytowala szczegolnie jego upartosc w stosunku do Digne i brak rozgrywania z nim pilki. Jak nie mogl mu podac zeby nie blysnac nieszablonowym zagraniem to tego nie robil. Barca to nie prywatny folwark LE powinien speowadzic go na ziemie.

0

Dobre zdanie. Ale wydaje mi się że pomału jednak wdrażają się Gomes i Suarez. Niestety mieliśmy w pomocy przerwę w jakości i trzeba coś wyprodukować w końcu. Osobiście nigdy nie narzekałem na Rakitica - uważam że zawsze robi swoje; - Rafinhia widać że potrafi rozwinąć skrzydła jak chce ... no właśnie - jak chce; A Denis i Gomes coraz ładniej ... pomimo że tracimy punkty oni mi się zaczeli podobać w ostatnich meczach. Nie ma co pompować balona ale z nich może być i myślę że będzie kawał pożytku. ;). Pozdrawiam :)

5

Trzeba pogratulować Realowi. Ładnie zagrali ten wyjazd. Kurde jedna z gorszych sobót w ostatnim czasie :(. Pozdrawiam. Nie tracimy nadziei ;)

0

Oby gral benzema i cr7 XD

0

Jedni zartuja inni sie jaraja historia. Tyle w temacie. Nie tobie jednemu osadzac co jest lepsze dla tej strony.

0

Oni maja swoje furtki pisane dtobnym maczkiem w umowie ktorych ludzie nie czytaja zazwyczaj. Nic nie zdzialasz zapewne

14

No. Mozesz to zrobic jeszcze raz XD

0

Nie o to chodzi przecież ... z pogardą na niego spojrzał XD

0

"a „Zidane naciska Benzemę”, który już trenuje z grupą i ma wystąpić w derbach" - oby mu się udało :)

1

Wszystko fajnie lecz skoro w realu licza tylko bbc to u nas powinni tylko msn liczyc - takie moje zdanie

0

J myślę że w Realu prędzej Robercika zobaczymy ;)

3

Ludzie to najgorsze co zaistniało na tej ziemi. A sama zdrada to mały pikuś. Zabijamy siebie nawzajem dla przyjemności, pieniędzy, władzy, przekonań religijnych i h... wie ile jeszcze powodów jest na te okoliczność. Robimy to ludziom starszym swoim i innym dzieciom - najbliższym i najbardziej oddanym nam osobom. W białych rękawiczkach i gołymi rękami umazanymi po szyje we krwi i flakach. Robimy to dla zasad i przekonań które trwają kilka sekund. Wstydzę się że jestem człowiekiem. Zdrada to naprawdę mały pikuś przy tym jak ludzie się zachowują i jak się w sobie z tego tłumaczą. Wystarczy spojrzeć co dzieje się na świecie co się działo i co będzie się działo. Non stop mamy wołyń wszędzie.

0

Młynarczyk byl the best

0

Każdy widzi świat po swojemu - nie bronie Ci twojego punktu widzenia. Jak dla mnie jest tak jak napisałem. Nie mogę powiedzieć że go nie lubię bo dzięki niemu klub ma spokój w jednym elemencie układanki a temat czy to brak ambicji czy oddanie ... trudno powiedzieć ja jednak zostanę przy swoim. Robi nam dużą przysługę - szkoda że ludzie zamiast to docenić szydzą. Lecz taka już nasza natura.

2

Szkoda mi tego chłopaka ale jednocześnie jego "ofiara" dla naszego klubu jest imponująca. Koleś oddał karierę dla Barcelony.

0

No to powinni dać radę ;)

0

Ile ekip wchodzi z tej tabeli - wie ktoś ?

1

Według moich odczuć to nie stosuje się do założeń taktycznych - to wystarczy a my nie musimy tego zauważać - bo cholera wie czego trener od niego oczekiwał (taktycznie).

1

Na pewno będzie pierwszy do bitki na boisku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?