sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To fakt. Ale ile hejtu tu bylo na niego. Ja zacząłem tesknic za nim juz pierwszego dnia. Ale super ze poszedl do Juve dla mnie to 2 po Barcie ekipa ktorej kibicuje ;)
9
A ja licze na to ze niemcy i portugalczycy ich opitola i wyladuja w pucharze ueafa. Byloby pieknie :)
1
Oj tam, oj tam :)
0
Kurde tego "talizmana" z niego to chyba tylko redakcja FCbarca robiła. Brazylijski serial ...
0
Być może lecz ja jednak wolałbym jednego De Bruyna niż Denisa + Arde. Koleś by był faktycznym zagrożeniem dla Iniesty na jego pozycji. Teraz jak brak jest Iniesty to można co najwyżej liczyć na przebłyski Rafinhi (które akurat ma ;) lecz to tylko przebłyski)
0
Nie no ja wiem że Arda ma swoje zajebiste dni ostatnio i ładną formę złapał. To samo można powiedzieć zapewne o Gomesie i Denisie. Zapewne każdy z nich będzie miał super okresy. Lecz zawsze są to tylko okresy - nic stabilnego. De Bruyne wydaje mi się pod tym względem ich przebijać zresztą nie tylko o to mi chodzi ten piłkarz po prostu jest wybitny w mojej ocenie.
0
Jakbyś dobrze się przyjrzał to zauważyłbyś w mojej odpowiedzi też akcent humorystyczny ;)
0
Z tytułu wynika że 25 % bramek jest takich ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To zawsze są błędy. koronkowe akcję - błędy w ustawieniu, idealnych kontrach odzyskanych ... chyba jednak nie takie idealne ;).
30
Nie chce się czepiać ale czy można tracić bramki w jakiś inny sposób niż po własnych błędach ?
0
Oczywiście ale to się kumuluje w obie strony. Ostatni mieliśmy tu (i cały czas redakcja próbuje to utrzymać) wojenkę Bravo&Stegen. Zupełnie jak w polskiej polityce. Aby się tylko działo ....
0
Na to jak grali Man City. Jak walczyli i ile zdrowia wkładali w drugą połowę to podejrzewam że i Pep Guardiola (gdyby był u nas) by nie pomógł ;). Nie znam się ale tu chodzi chyba o intensywność gry. My jej nie mieliśmy i nie wiem czy to nie było w sumie zamierzone, bo sytuacja w grupie klarowna.
51
Niepokojace podbojanie hejtu przez redakcje ;)
1
Moim skromnym zdaniem jedynie mógł zareagować na słabą grę Busquetsa. Cała reszta to po prostu zajebista postawa Manchesteru i tyle. Przypomnę tylko że nastawienie na ten mecz zapewne było w obu ekipach troszeczkę odmienne. Man City grało troszkę o życie - jakby polegli to mogliby mieć spory problem z wyjściem z grupy. My natomiast mogliśmy sobie pozwolić na mecz na większym luzie i tyle. Intensywność jaką Man City włożyła w ten mecz była uderzająca i bardzo mi to zaimponowało (w drugiej połowie oczywiście). Chciałbym aby nasi tak grali co mecz ale tutaj moim zdaniem nie musieli. Biorąc pod uwagę plagę kontuzji - w tym meczu mogliśmy (jak nie powinniśmy byli) sobie pozwolić na mniej intensywną grę. W tą niedzielę za to intensywności od nich będę wymagał bo to będzie mecz bardzo ważny z ciężkim przeciwnikiem a biali są 2 pnkt lepsi w tabeli i nie można tu popełnić błędu. A Lucho jest bardzo dobrym trenerem więc nie ma co się podpalać za bardzo ;)
0
Wszystko ok. Ale jaki grajek spełni te wymogi ? Czy jest ktoś na rynku który ma tą "wizję" gry na takim poziomie na jakim miał Xavi ?
17
Ta od razu Neymara. Nie rób z nich juz takich gladoatorów. Wpierdol by dostali i wstyd by byl
4
Zajebisty z niego pilkarz. Przydalby sie u nas zamiast denisow, gomesow czy ard ;)
3
..... powiedzial niemiec :)
7
Man city było lepsze nie dało nam argumentów na odpowiedź. Oni grali w zasadzie bardzo istotny dla nich mecz. Porażka mogła oznaczać nawet nie-wyjscie z grupy przy pechu w następnych spotkaniach. My byliśmy w bardziej komfortowym położeniu. Zabrakło tylko intensywności w drugiej połowie a Man City ją miał. JA wole intensywność zobaczyć w niedziele jeśli miałbym wybierać między meczami. Coś mi się troszkę wydaje że ta porażka mogła być wliczona w plan.
0
W niedziele mecz o wiele ważniejszy i pewnie też trudniejszy w moim odczuciu.
5
Dla kolegi autora polecam stronę realmadryt.pl z takimi artykułami myślę że z otwartymi rękoma przyjmą.
1
No trochę powiewa wioskową prywatą.
1
A co nie znasz tego scenariusza ?
0
A ja tam lubie jego hardy charakter. Nie dajec sobie po pagonach skakac i tyle. Lubie takich kozaczkow. Stoiczkow tez byl zajebisty.
0
Niekoniecznie bo scenariusz moze sie powtorzyc zdobedzie cos z realem lub portugalia jako statysta i znowu beda mu wciskac nagrode ... podejzewam ze nawet jakby na lawie te nagrody zdobywal to za wspieranie kolegow i bidowanie ducha druzyny by mu chcieli dac ;)
0
Na powtórce dopiero skumałem ze to paco podawał. W sumie ładnie dograł skubany, może nie musi tak się tak na tych golach skupiać na razie.
2
Bartek coraz lepszy sie wydaje ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
A temu brazylijskiemu Ronaldo to o co chodzi ? Menopauze przechodzi ? Boli taki takst od kolesia którego się szanowało. Widać w realu się zeszmacił jednak. ..... Widzę że jest news ... co za pała.