0

Nie tyle nie sadze ze mls jest nieatrakcyjna finansowo co uwazam ze chinska jest bardziej pod tym wzgledem atrakcyjna. Dlateo nie zgadzam sie ze chodzi o aspekt finansowy

0

Czy ja wiem gdyby byl aspekt finansowy to nie odrzucalby chińskiej ;)

0

No chłopak jest niesamowity lecz nadal uważam że oprócz dośrodkowań powinien schodzić jak Alves i próbować strzelać - zbyt mało mamy takich prób w zespole.

0

Chłopie nie przesadzaj z takimi teoriami. Fakt ze LE nie daje mu szans i to wygląda słabo. Lecz nikt z nas oprócz trenera nie wie jak Aleix spisuje się na treningach. Z moich obserwacji jego gry w Barcelonie wygląda to że chłopak faktycznie ma polot i umie pociągnąć linią lecz czasami zachowuje się tak jak by kompletnie stracił skupienie i ma dość sporo negatywnych wpadek przez to w meczach. Uważam że problem Vidala to właśnie skupienie. Trener nie może ryzykować takim zawodnikiem bo jak wiadomo najczęściej tracimy mecze przez pojedyńcze wpadki zawodników. Wydaje mi się że chce go wymienić w najbliższym czasie (jakiś transfer - może Bellerin) właśnie ze względu na to że czasami gra jak jeździec bez głowy - chociaż jakby nad nim popracował to faktycznie może by zrobił z niego grajka bardzo dobrego - takie moje zdanie. Musimy zaufać LE on dobrze prowadzi Barcelone i nawet jakby Vidal miał być ofiarą jakiejś niesprawiedliwości (w co wątpię) to ja wolę trzymać stronę trenera który dobrze układa zespół. Barcelona no klub nie można wszystkim dogodzić bo tak wypada.

0

Alves czasami umiał kropnąć z daleka. Sergi też by mógł popróbować takich strzałów.

1

Tylu hejterów jest na tej stronie Neymara. Obserwujcie go proszę teraz i zastanówcie się następnym razem pisząc o jego bezczelności i że nic nie daje drużynie oprócz popisówek. Teraz Messi rządzi Barcą i to normalne że Ney jest w jego cieniu ale tylko jak Messi siedzi na ławie z powodu kontuzji to Neymar naturalnie przejmuje jego role i jest tym który prowadzi Barce do zwycięstw. Tak było podczas ostatniej długiej przerwy Messiego i tak mam nadzieje będzie teraz (co już troszkę widać). Ten bezczelny gówniarz to nasza przyszłość więc szanować gościa ;)

0

Wiem wiem, po prostu tak to juz jest ze jak ktos siedzi to gada i tyle. Nie jest to zle w sumie tylko obrazuje ze koles ma ambicje. Niech pokazuje w meczach jakie dostanie dobra pilke to nie bedzie musial gadac ;)

0

Mats tez swojego czasu za duzo gadal ;)

0

Ronaldo ladnie focha strzelil. Panienka niezadowolona bo zaeszla. Ha ha ha

1

Z kimkolwiek z 1 jedenastki barcy jak i realu. Cr7 teraz jest h.....wy po prostu. Gra za nazwosko i kase od sponsorow.

0

Pi .... oli jak jakis Smuda normalnie.

0

Sie Kazio rozkręcił ;)

1

Arda lepszy od Gomesa? Hmmm

1

Po lajkach widac jakie podejscie maja ludzie do takiego zachowania w sumie to nie wien po co ci odpisalem nawet. Ps w zyciu wszystko musisz miec gdzies napisane zeby wiedziec jak sie zachowywac ?

3

Bo to piłkarz jednej pozycji LE lepiej by zrobił jakby już Neya wrzucił na prawą a Arde na lewą po kontuzji Messiego. Neymar by sobie lepiej poradził a Arda na lewej grał dobrze.

1

Powiem więcej - zajebiście asekurował całą akcję i był tam gdzie powinien być. Gdyby nie pech Correa by za chwilkę albo leżał albo zgubił piłkę kosztem Masherano.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

szkoda że Ci odpowiadają ? Szkoda że to olewasz.

3

Masherano wczoraj zagral bardzo dobry mecz. To nie jest zadna prowokacja. Za bramke bardziej odpowiada kanal piqeja niz poslizg szefuncia. Koles byl tam gdzie powinien zareagowal blyskawicznie i gdyby nie pech correa nic by nie zdzialal.

0

Racja jednak po zejściu Messiego i Busquetsa jakość spadła dość widocznie. Arda znowu nic nie wnosił natomiast Gomes faktycznie grał w miarę przyzwoicie (lecz jednak dużo gorzej niż Busi). Wydaje mi się że po części wynikało to z faktu że Messi "trzymał" ten mecz. Po jego zejściu piłkarze trochę nie mogli się odnaleźć. Gdyby Messi nie grał od początku to zapewne nastawienie spowodowało by lepszą gre u pozostałych - odpwiedzialność przejął by Suarez lub Ney a tak to abscynencja Messiego w połowie meczu trochę wszystkich zaskoczyła i rozwaliła strukturę.

2

No fakt ale szkoda strasznie bo wygrana u siebie z Atletico to bardzo mocne punkty by były :(

0

Padaka to zbyt mocne słowo. Bronili się bardzo mądrze zresztą oni zawsze to umieli robić. Oczywiście zgodzę się natomiast że wynik byłby inny gdyby do końca grał Messi i Busi. To akurat było widoczne jak na patelni.

0

A nie wydaje wam się ze podpisanie wielomilionowego kontraktu może trochę mieszać w skupieniu naszego Busiego ? Już po meczu miejmy nadzieje że nie myślał o tym zbyt wiele to zresztą i tak już nieistotne.

0

Cholercia też se termin wybrali. Na dzień po jednym z najcięższych meczy w lidze - porażka.

2

Raz ze nie doścignie dwa w następnym roku Messi odskoczy o następną piłke XD (jak nie w tym)

2

Co za czasy nastały w piłke grać pięknie nie można bo słabszego dupa boli. Lewackie poglądy się zakorzeniły nawet w piłce - wszędzie tylko multi-kulti i równouprawnienia. Jak ktoś chce być Neymarem to niech zap ..... ala na treningu. Tak jak i Europa to i piłka schodzi na psy.

2

Bo my ich jechac nie bedziemy ?

0

No tak bo Naymar nie umie minąć 3 piłkarzy jednym zwodem. Kuźwa ludzie proszę was .... Nie raz pokazywał triki że szczeka opadała i z korzyścią dla zespołu. np. przyjecie dośrodkowania - sombrero nad głową rywala, obrót - uderzenie z pierwszej i gol z woleja ? Niewielu tak potrafi. Czy to nie było piękne ? Czy nie było korzyści dla zespołu ?

5

Przesadzasz ze wszystkie jego triki są pod publikę. Fakt robi to czasami ale ma nietuzinkową jakość techniki użytkowej. Staram się go chłodno ocenić. Uważam że np przyjęcia krzyżakiem lobów (pod publikę w twoim mniemaniu zapewne) pomagają mu się rozluźnić - poczuć mecz i upewnić że wszystko gra i może popłynąć z przeciwnikami w polu (swoimi umiejętnościami oczywiście i z korzyścią dla zespołu). Taki moje zdanie. Koleś ma to coś gra u nas a wielu go hejtuje - nie rozumiem tego. Ronniego też bardzo szanowałem ale pamięć niektórych krótka - jak poszedł w tango to w 4 literach miał nasz klub. DO tego dodajmy że Neymar to chłopiec w zasadzie gdy będzie miał 3 dychy na karku to może zacznie rozsądniej dysponować swoimi atutami. Na razie cieszmy się jego stylem bo magików w piłce nożnej jak na lekarstwo a ten jest akurat nasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?