0

Kanały mu leo sadził jak grali w gałe XD

0

Harakter zołzy ? Jakis przyklad tego co mówisz ? Juz slyszalem takie wrzuty ale od zdesperowsnych bulem dupy przescieradel. Avatar barcy cie nie definiuje. Sory erol to do złotego

0

EEe tam zaraz wstyd ;). Zalerzy jak na to patrzeć. W Polsce jskbym miał okazje to bym popaprańców cioł za każdym razem. 50% pensji zabieraja a starsi ludzie umieraja z powodu braku refundowania leków. Dla mnie dno, wodorosty i złodzoeje i z checia bym ich oszukiwal przy kazdej mozliwej okazji. Moze messi za ta kase szpitale buduje ? ;) Nie zdziwilvym sie.

0

Wedlug mnie ci " ojcowie" z ameryki południowej to niezłe nugusy. Najpierw stary Neya umoczony z Santosem teraz ojciec Messiego z Urugwajem. Kurde ciekawe to.

0

Ja tam bym Mashe w nic nie włączał. To jeden z "niewidocznych" piłkarzy robiących bardzo doba robotę ;). On jest potrzebny i to bardzo.

0

A turniej grająu siebie ... ;)

0

Ja nie wiem czy pozycja negocjacyjna z juve jest lepsza. Alves chyba odejdzie za darmo - nam nic do tego. Chyba ze właczymy do operacji Mashe.

0

Eee tam ma pewnie kilka domów na świecie. Myśle ze w londynie np. tez

0

Jakby przyszedł Pogba to Turan dostasłby 1% czasu w sezonie. Wątpie zeby coś pokazał

2

Iniesta ma wiecej meczów gorszych ? No bez jaj. Ostatnie 2 miesiące Iniesta jest najlepszy w pomocy a często w całej drużynie w meczach.

0

Teraz to jest możliwe, lecz wtedy lepszy był Toure. Poza tym Grzesiu jest w stanie być lepszy od Busiego - to moje zdanie :)

2

To nie proś. Każdy ma prawo do śledzenia historii swojego klubu. I to że poprosisz aby tego nie robił nie ma nic do rzeczy XD. Na ten temat jest pełno materiałów w internecie i sprawa jest wciąż jednym z najgorętszych wydarzeń w historii pomiędzy naszymi klubami. To że ktoś nie kibicował wtedy Barcelonie nie znaczy że nie ma prawa podchodzić do tej sprawy emocjonalnie. To był Idol który się wypiął tyłkiem na wszystkich kibiców Barcelony i na swoich kolegów z boiska. I w sumie ja nie wiem czemu on to zrobił. Wątpię że chodziło tylko o kasę. Sukcesy też miałby u nas raczej zapewnione (biorąc pod uwagę drużynę która się tworzyła wokół niego)

0

No niekoniecznie. To był nasz zajebisty zawodnik. Koles który robił przewage a dla którego barwy nasze nic nie znaczyly. To troszke jak z oszukiwanie setek tysiecy osób z usmiecgem na twarzy. Barcelona go kochała prawie jak teraz Messiego.

0

Ok to moje zdamie jest. Nie musze wszystkich przekonac ;)

0

Wedlug mnie Yaya byl lepszy od Busiego. Preferencje Guardioli zadecydowaly. Nie twierdze ze nie bez porzytku dla Barcy obecnie

0

To zdolny chlopak jest (krycha) ;). Busi jest super ale tez ma wady. Pada nawet jak taki Griezman go popchnie ;).

1

Według mnie Krychowiak jest w stanie wygryźć Busiego z 1 składu. Oczywiście musiałby dostać szanse - wydaje mi się że by ją wykorzystał.

0

Akurat Bale chyba jako jedyny z białych ostatnio walczy i nie gwiazdorzy. Jak jest w gazie to robi niezły dym inna sprawa ze kondycje ma na 20 pierwszych min meczu.

0

No to by byl czad :)

0

Pod wzgledem niesprawiedliwosci chyba ;)

0

Z tego tekstu wynika ze oni go na rotacje dla MSN chca co nie zmienia faktu ze chyba slaby by byl to transfer.

0

Wydaje mi sie ze podgrzewaja tylko atmosfere. Vidal mial kontuzje jak byl zdrowy dostawal swoje szanse wiec nie sadze za LE mu nie ufa

0

Ani Gotze ani Mata. Obaj by nawet ławki nie zagrzali za długo. Według mnie byłoby to bardziej nie trafione niż z Turanem

0

I jeszcze Lacazette

0

Kurcze co do Alvesa sie zgadzam ale Mashe jako 3 stoper ? Bez jaj - jego sezon był stabilniejszy niz Piqeja. Kurde ludzie go naprawde niedoceniaja :(

1

Jaka święta krowa ? Jeśli jest mocnym punktem to tylko dlatego ze tą pozycję sobie wywalczył. Jak dla mnie powinien zostac jesli przyjdzie nowy i go wygryzie ( lub Pikeja) to wtedy LE zrobi co do niego nalezy i tyle.

1

Nie przesadzaj z tym "wolny i nie zwrotny". Ludzie oceniaja go po sprincie z Balem. Gdzie u nas chyba tylko Jordi Alba by sobie poradził w tej sytuacji. Nie wydaje mi się by Bartra był wolniejszy od np. Piqeja.

2

Ronaldo w tym momencie to jest cienki jak sznurowadło. Bale jak był przy piłce to panika w Atletico była (przynajmniej na początku meczu)

0

Tylko mnie nie hejtujcie ;) ale Bale do puki nie złapie zadyszki jest niezłą maszyną. Zazdroszczę im tego grajka. Jedyny z BBC który może się równać z MSN.

0

Z nami też grał dobry mecz. Myślę że wniósł by więcej do pomocy u nas niż taki Turan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?