- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1611 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1611 Culés
0
13XII rocznica stanu wojennego,moje 43 urodziny i 15 rocznica śmierci lidera zespołu Death Chuck Schuldiner.
1
@kazbychu Ciekawe czy tradycyjnie będzie apel smoleński?
2
@sewerynVeB Mam nadzieję że w każdym z tych przypadków :). O Dorsiaki lecą w Trójce.
3
@kazbychu Wypowiem się tak. Mogą robić sobie apele smoleńskie w dniu 10 kwietnia jak ciągle chcą sobie upamiętniać zmarłych w katastrofie, ale nie w rocznice wprowadzenia stanu wojennego, wybuchu powstania czy Święta.
2
@kazbychu Nachodzi mnie czasem taka myśl, co Schuldiner osiągnąłby gdyby żył do dzisiaj. Przecież cała dyskografia Death cechuje się "tendencją zwyżkową." Co album to progres. Dwa ostatnie krążki to praktycznie arcydzieła wykraczające poza ramy death metalu. To samo z Cliffem Burtonem. Młody facet z niewyobrażalnym talentem, mający jeszcze tyle do zaoferowania. Co innego gdy umiera artysta spełniony, ktoś taki jak Cohen, Bowie, Dio czy Lemmy. To wciąż smutne, ale oni chociaż mieli szansę w pełni zaoferować światu swój talent.
1
@Misanthrope Moim zdanie Chuck niekoniecznie wydawalby coraz lepsze plyty. Apogeum jego tworczosci wedlug mnie padlo na inyvidual thought patterns i human, pozniej troche slabiej. Wiele zespolow tak ma. Metallica np Masters of puppets i and justice. Krestor extreme aggresion i coma of souls. Jedynie slayer dosc dlugo poziom trzymal. To chyba dla tego bo nie eksperymentowali za bardzo ze stylem. Pozdro.
0
@sokot Clif bas Chuck gitara perkusja ...... i II gitara ........ .kogo proponujecie.
1
@kazbychu Dimebag Darrel (Pantera)/Jeff Hameman (Slayer) + Docent z Vadera
1
@kazbychu Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
0
@domyslsie Dzięki pozdrawiam.
1
@sokot Podobnie tylko bez Darrela.