37

Już Rakitić dobry. Nieźli jesteście xd

2

No Busquets, no party.

0

Jak mnie wkurza jak 50% czasu piłka jest na aucie..

0

Skąd to zdziwienie?

0

Dzisiaj na niebiesko!

3

86 goli - 2 tytuły
79 goli - 4 tytuły.
Sami wybierzcie. ;)

0

http://wiz1.net/channel1
Multirelacja.

2

Oby to było tylko 10 dni.

0

Hahaha :D

0

Morata nie trafia z metra..

0

Zdecydowanie. ;)

0

Buffon co wyjmuje. Klasa.

0

Wyjazdowe stroje Juve są przekozackie.

24

Mam nadzieję że w KMŚ też dostanie szanse się wykazać.

0

Który mecz zapowiada się najlepiej?

0

Jeden z bardzo niewielu którzy doceniają Dyrygenta piłki nożnej.

0

Nie było ocen za RSSS, a tu już był mecz z Valencią. Będą za mecz z Realem, czy nie?

1

Bo lubi? Co Ci przeszkadza?

0

A masz takie statystyki dla całej La Liga?

2

Hahahaha :D Ja widzę co chwile przytaczanie 11-1, żałośne są te pachołki.

0

Nie piszcie co powinien Lucho a co nie. On na pewno wiedzial co robi.

0

Okej, dzięki.

0

Pytanie do znawców: Czy da się zrobić tak, że funkcja lokalizacji będzie się włączać razem z aplikacją i wyłączac razem z nią? Żeby nie była włączona cały czas tylko żeby działa razem z aplikacją.

0

Coś jak w 13/14? To nie dobrze. Bardzo niedobrze.

1

Co takiego robił Leo że mówicie o beznadziejnej grze? Pytam serio, bo nie oglądałem.

0

O kurde, faktycznie, mój błąd. :D

0

Edit:
PRAWIE takim składzie wygraliśmy LM w czerwcu! Vamos!

8

Tylko się nie utop w morzu samouwielbienia. ;)

91

Bale 8, Busi 21.

Bez komentarza.

9

Uwaga, wolny Ronaldo. Cieszę się że nie jestem na trybunach SB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?