9 grudnia 2015, 21:05
37
Już Rakitić dobry. Nieźli jesteście xd
9 grudnia 2015, 21:00
2
No Busquets, no party.
9 grudnia 2015, 20:51
0
Jak mnie wkurza jak 50% czasu piłka jest na aucie..
9 grudnia 2015, 20:31
Skąd to zdziwienie?
9 grudnia 2015, 19:26
Dzisiaj na niebiesko!
9 grudnia 2015, 07:12
3
86 goli - 2 tytuły 79 goli - 4 tytuły. Sami wybierzcie. ;)
8 grudnia 2015, 21:55
http://wiz1.net/channel1 Multirelacja.
8 grudnia 2015, 21:45
Oby to było tylko 10 dni.
8 grudnia 2015, 21:11
Hahaha :D
8 grudnia 2015, 21:10
Morata nie trafia z metra..
8 grudnia 2015, 21:06
Zdecydowanie. ;)
8 grudnia 2015, 21:04
Buffon co wyjmuje. Klasa.
8 grudnia 2015, 21:00
Wyjazdowe stroje Juve są przekozackie.
8 grudnia 2015, 19:42
24
Mam nadzieję że w KMŚ też dostanie szanse się wykazać.
8 grudnia 2015, 19:32
Który mecz zapowiada się najlepiej?
8 grudnia 2015, 19:14
Jeden z bardzo niewielu którzy doceniają Dyrygenta piłki nożnej.
7 grudnia 2015, 19:24
Nie było ocen za RSSS, a tu już był mecz z Valencią. Będą za mecz z Realem, czy nie?
7 grudnia 2015, 19:06
1
Bo lubi? Co Ci przeszkadza?
7 grudnia 2015, 15:19
A masz takie statystyki dla całej La Liga?
6 grudnia 2015, 12:07
Hahahaha :D Ja widzę co chwile przytaczanie 11-1, żałośne są te pachołki.
6 grudnia 2015, 09:35
Nie piszcie co powinien Lucho a co nie. On na pewno wiedzial co robi.
5 grudnia 2015, 23:44
Okej, dzięki.
5 grudnia 2015, 23:35
Pytanie do znawców: Czy da się zrobić tak, że funkcja lokalizacji będzie się włączać razem z aplikacją i wyłączac razem z nią? Żeby nie była włączona cały czas tylko żeby działa razem z aplikacją.
5 grudnia 2015, 23:19
Coś jak w 13/14? To nie dobrze. Bardzo niedobrze.
5 grudnia 2015, 23:16
Co takiego robił Leo że mówicie o beznadziejnej grze? Pytam serio, bo nie oglądałem.
5 grudnia 2015, 19:44
O kurde, faktycznie, mój błąd. :D
5 grudnia 2015, 19:41
Edit:PRAWIE takim składzie wygraliśmy LM w czerwcu! Vamos!
5 grudnia 2015, 17:26
8
Tylko się nie utop w morzu samouwielbienia. ;)
5 grudnia 2015, 16:20
91
Bale 8, Busi 21. Bez komentarza.
5 grudnia 2015, 16:09
9
Uwaga, wolny Ronaldo. Cieszę się że nie jestem na trybunach SB.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
37
Już Rakitić dobry. Nieźli jesteście xd
2
No Busquets, no party.
0
Jak mnie wkurza jak 50% czasu piłka jest na aucie..
0
Skąd to zdziwienie?
0
Dzisiaj na niebiesko!
3
86 goli - 2 tytuły
79 goli - 4 tytuły.
Sami wybierzcie. ;)
0
http://wiz1.net/channel1
Multirelacja.
2
Oby to było tylko 10 dni.
0
Hahaha :D
0
Morata nie trafia z metra..
0
Zdecydowanie. ;)
0
Buffon co wyjmuje. Klasa.
0
Wyjazdowe stroje Juve są przekozackie.
24
Mam nadzieję że w KMŚ też dostanie szanse się wykazać.
0
Który mecz zapowiada się najlepiej?
0
Jeden z bardzo niewielu którzy doceniają Dyrygenta piłki nożnej.
0
Nie było ocen za RSSS, a tu już był mecz z Valencią. Będą za mecz z Realem, czy nie?
1
Bo lubi? Co Ci przeszkadza?
0
A masz takie statystyki dla całej La Liga?
2
Hahahaha :D Ja widzę co chwile przytaczanie 11-1, żałośne są te pachołki.
0
Nie piszcie co powinien Lucho a co nie. On na pewno wiedzial co robi.
0
Okej, dzięki.
0
Pytanie do znawców: Czy da się zrobić tak, że funkcja lokalizacji będzie się włączać razem z aplikacją i wyłączac razem z nią? Żeby nie była włączona cały czas tylko żeby działa razem z aplikacją.
0
Coś jak w 13/14? To nie dobrze. Bardzo niedobrze.
1
Co takiego robił Leo że mówicie o beznadziejnej grze? Pytam serio, bo nie oglądałem.
0
O kurde, faktycznie, mój błąd. :D
0
Edit:
PRAWIE takim składzie wygraliśmy LM w czerwcu! Vamos!
8
Tylko się nie utop w morzu samouwielbienia. ;)
91
Bale 8, Busi 21.
Bez komentarza.
9
Uwaga, wolny Ronaldo. Cieszę się że nie jestem na trybunach SB.