Nie oddajemy go przecież od tak. Są tam ludzie, którzy się na tym znają i uznali, że Grimaldo nie prezentował się wystarczająco dobrze aby grać w 1. drużynie.
Klub ponad wszystko, jeżeli miałby wrócić za darmo, okej. Ale nie możemy wydawać pieniędzy na piłkarza nam niepotrzebnego.
Valdes chciał większych pieniędzy to teraz ma. A Pedro sam chciał odejść, szkoda że do Autobusów.
1
Neymar zaraz dziabnie, jestem pewny ;)
0
Busi co za podanie. :O.
5
2. Raz strzela w każdych rozgrywkach. Najlepszy piłkarz w historii. Messi.
3
Szpaku się poprawił, przeprosił, ale nie, trzeba mu wytknąć. Oglądającie mecz a nie się zajmujecie ludzkimi pomyłkami.
0
A tymczasem Ancelotti w Bayernie od następnego sezonu.
0
Często hejtujecie Rakiticia że podaje do tyłu. On nie ma innej opcji bardzo często
2
Ajjj. Iniesta pięknie.
1
Suarez już szaleje. :D
9
Cała otoczka jak na Mundialu w Brazylii, cudownie.
7
Najlepszy piłkarz jesienii w Bundeslidze wg Kickera to Douglas Costa. Lewy 8. A "eksperci" chcieli mu dać Złotą Piłkę...
0
LO na zmianę tak? Bo nie wiem co jest nie tak z Jordim. A trzeci bramkarz jest niepotrzebny moim zdaniem.
1
Może Leoś przeznaczy swój kamień na cele charytatywne? Przy tym te "miliardy" na Haiti mogą się schować.
0
Nie oddajemy go przecież od tak. Są tam ludzie, którzy się na tym znają i uznali, że Grimaldo nie prezentował się wystarczająco dobrze aby grać w 1. drużynie.
0
Najlepszy piłkarz w historii.
2
Mylisz znaczenia. Miej więcej dystansu, serio.
2
Miały być zaległe oceny, ale ani słuchu po nich.
0
Aaa haha :D
0
Co? :D
6
Legendarne zdjęcie: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/12346553_983646911713981_416552239830405283_n.jpg?oh=38c6506ffcba1ed07a4087b0177992ba&oe=5717E342
0
Hahaha :D Trochę jak w podstawówce, ale bardzo dobrze powiedział :D
0
Co powiedział?
0
Walić styl, liczy się wynik. To mecz pucharowy.
1
Klub ponad wszystko, jeżeli miałby wrócić za darmo, okej. Ale nie możemy wydawać pieniędzy na piłkarza nam niepotrzebnego.
Valdes chciał większych pieniędzy to teraz ma. A Pedro sam chciał odejść, szkoda że do Autobusów.
3
Ziomek, jest jakiś mecz na świecie, którym się nie interesujesz? :D
0
https://www.facebook.com/polishtrolls/photos/pb.296731610453866.-2207520000.1450300531./783696535090702/?type=3&theater
:D
0
Nie zdziwię się jak pójdzie razem z Pepem do Man City. Poza tym to szklanka.
1
Nie żebym Cię do czegoś namawiał, ale takie jasełka do doskonała okazja żeby zwiać i obejrzeć mecz. :D
16
Jej, dopiero szaleliśmy po bramce Pedro w 116. minucie, dopiero dostawaliśmy od Athleticu 4 bramki, a już za tydzień święta. Jak to leci...
3
Dobra szansa dla Grimaldo, ale marne szanse że dostanie miejsce.
6
Ma ktoś dzisiejszy artykuł MD o tatuażach Neymara po polsku albo po angielsku?