Oby tylko Aguero i Di Maria wytrzymali bez kontuzji do końca turnieju bo w dwóch ostatnich przypadkach nie było któregoś z nich w finale.
BTW. Przypomniały mi się czarne chwile gdy Goetze zdobywał bramkę. Smutne chwile dla piłki.
"Spośród czterech zawodników tej formacji któryś należy do światowej czołówki na swojej pozycji? Nie sądzę."
Nie zgadzam się, mimo podania dość trafnych wyjaśnień niżej.
Jak najbardziej do czołówki należy Pique oraz Alba. Wiadomo że nie są cały czas w formie, ale absolutnie są to topy na swoich pozycjach.
Szczerze mówiąc myślałem że te dobre zespoły którym Ronaldo nie potrafi strzelić gola to Atletico czy PSG, a tu się okazuje że Villarreal jest dla niego za mocny.
Samolot z piłkarzami Dumy Katalonii - Airbus A380 - największy samolot pasażerski świata, leci właśnie obok Antonova An-225 a więc największego samolotu ogółem. Taki zbieg. :)
Zgadzam się z przedmówcami, potrzebny nam ktoś na miarę Pique. Była okazja na Abdennoura, to mówiliście że mamy tłok w obronie. Od przybytku głowa nie boli.
6
Ma ktoś dzisiejszy artykuł MD o tatuażach Neymara po polsku albo po angielsku?
0
W Realu Korea Północna widzę.
2
Alba chyba jednak trochę traci bez Neya.
0
Gra całkiem nieźle, ale starość nie radość.
24
Chyba coś pomyliłem i trafiłem na pudelek.pl
0
Oby tylko Aguero i Di Maria wytrzymali bez kontuzji do końca turnieju bo w dwóch ostatnich przypadkach nie było któregoś z nich w finale.
BTW. Przypomniały mi się czarne chwile gdy Goetze zdobywał bramkę. Smutne chwile dla piłki.
5
Okej, ale gdzie mu do Busquetsa, czy nawet Krcyhowiaka.
0
Rzeczywiście, faktycznie dobre. :D
0
FC Barcelona - Athletic Club on 17/01 at 20:30
W końcu nie 16:00.
0
Tylko mnie przenosi tu po kliknięciu "wielkie emocje w 1/8 finału LM"?
0
Tam z tyłu Grimaldo, ale ten na pierwszym planie to nie wiem.. Wygląda trochę jak Munir. Kto to? :D
0
"Spośród czterech zawodników tej formacji któryś należy do światowej czołówki na swojej pozycji? Nie sądzę."
Nie zgadzam się, mimo podania dość trafnych wyjaśnień niżej.
Jak najbardziej do czołówki należy Pique oraz Alba. Wiadomo że nie są cały czas w formie, ale absolutnie są to topy na swoich pozycjach.
0
No i super, ja się cieszę bardzo.
0
Obie firmy należą do sojuszu "oneworld". Ale nie rozumiem dlaczego nie lecą QA.
3
Szczerze mówiąc myślałem że te dobre zespoły którym Ronaldo nie potrafi strzelić gola to Atletico czy PSG, a tu się okazuje że Villarreal jest dla niego za mocny.
0
Też go lubię, jako jedynego z Realu obok Jamesa.
0
Co? xd
2
Villa. :)
4
Samolot z piłkarzami Dumy Katalonii - Airbus A380 - największy samolot pasażerski świata, leci właśnie obok Antonova An-225 a więc największego samolotu ogółem. Taki zbieg. :)
0
Zgadzam się z przedmówcami, potrzebny nam ktoś na miarę Pique. Była okazja na Abdennoura, to mówiliście że mamy tłok w obronie. Od przybytku głowa nie boli.
2
Ten moment, gdy piłkarz o którym słyszałeś parę razy w życiu mówi Pique żeby "szanował swoich szefów"...
4
Busquetsowi wszystko da się wybaczyć. To jest klasa, niesamowite.
3
Neymar jest niezbędny.
0
Nawet się nie ważcie wyzywać Busiego.
0
Narzekanie, jak zawsze. ;)
3
Leo jest teraz 16. w klasyfikacji strzelców. Ex aequo z Gameiro i Sanabrią. Mają po 5 goli.
0
Nie płaczcie tyle, nic wam nie pasuje. Dobrze gramy.
2
Dla was najlepiej jakby Rakitić grał na pałe do przodu, walić to że byśmy tracili piłke. Dajcie spokój.
2
Gdzieś w równoległym Wszechświecie Sandro właśnie wszystkich okiwał i przelobował bramkarza.
0
"Obrońcy Munira". Nie ma nikogo takiego tutaj.