Mówicie co powinno być a co nie powinno. Oni ten ranking nie robią z dupy tylko na podstawie danych. Dlatego m.in. Nolito oraz James jest tak wysoko. Nie wiem tylko gdzie podział się Busi.
Cóż. Najwięcej mają Real, Man Utd, Citizens i PSG. Dwie ostatnie wiadomo - szejkowie. United ma z genialnych umów sponsorskich oraz z tego, że w angielskiej lidze są ogromne pieniądze. A Real to Real, światowa, ogromna marka i ma pieniądze zewsząd kredyty.
Ja zawsze w BPL za Arsenalem, po prostu ich lubię, grają piękna piłkę, a Wenger to świetny menedżer, bardzo niedoceniany. Należy im się Mistrzostwo Anglii.
Dla Andresa dochodzi wieczna chwała za zdobycie pamiętnego gola w Finale MŚ, a dla Leo wieczna chwała za bycie najlepszym piłkarzem w historii.
Co za Legendy!
0
Ależ mi szkoda Arsenalu.
0
Widzę święta udzielają się Man Utd i Realowi że chcą kupić Neymara.
0
Mówicie co powinno być a co nie powinno. Oni ten ranking nie robią z dupy tylko na podstawie danych. Dlatego m.in. Nolito oraz James jest tak wysoko. Nie wiem tylko gdzie podział się Busi.
0
A Leo zostawi "10" Neymarowi. :)
3
Dominacji Messiego i kogo?
1
Vidal już ma 22 bo biega na treningu z tym numerem.
1
Arda na 100% z numerem 7?
0
Trofea nie powinny dzielić.
0
No dokładnie. I tak jeszcze są ograniczenia jak Financial Fair Play. Wygranych nie można kupić, ale zawsze siano się przyda.
2
Cóż. Najwięcej mają Real, Man Utd, Citizens i PSG. Dwie ostatnie wiadomo - szejkowie. United ma z genialnych umów sponsorskich oraz z tego, że w angielskiej lidze są ogromne pieniądze. A Real to Real, światowa, ogromna marka i ma pieniądze zewsząd kredyty.
20
Właśnie z tej racji wygrania wszystkiego. Premie dla zawodników to ogromny wydatek.
43
Rozbierz się i pilnuj ubrań, jak mawiała moja mama. ;)
0
Ja zawsze w BPL za Arsenalem, po prostu ich lubię, grają piękna piłkę, a Wenger to świetny menedżer, bardzo niedoceniany. Należy im się Mistrzostwo Anglii.
0
Wolelibyście zdobyć puchar, ale zapłacić kontuzjami MSN, czy przegrać, ale mieć ich w pełni formy i zdrowych?
0
Messi też wystąpił w 3 finałach. 2009, 2011 i 2015. Iniesta w czterech, bo jeszcze w 2006.
10
Dla Andresa dochodzi wieczna chwała za zdobycie pamiętnego gola w Finale MŚ, a dla Leo wieczna chwała za bycie najlepszym piłkarzem w historii.
Co za Legendy!
2
To że jest w komisji to chyba jego decyzja i raczej nie ma co mieszać w to rządu. Poza tym mógł sobie odpuścić grę wczoraj.
46
Dzisiaj mija miesiąc od rozbicia Realu na Bernabeu. :P
0
Już teraz super transfer będzie. :P
0
Ma ktoś foto koszulki z plakietką Mistrza Świata?
0
Busi prowadzi, pięknie.
0
Puziol się po katalońsku mówi, dajcie spokój.
2
Wenger approves :D
4
Messi trenuje minę na Zurych :D
0
Suarez MVP :D
0
Mamy to! Plakietka jest nasza! :D
3
Bravo kocur :D
0
To Argentyńscy kibice tak pięknie śpiewają cały mecz?
1
Suarez... Nic więcej nie powiem. Hahahaha Szpaku mistrz :D
0
Ale gramy. Coś pięknego.