0

Ależ mi szkoda Arsenalu.

0

Widzę święta udzielają się Man Utd i Realowi że chcą kupić Neymara.

0

Mówicie co powinno być a co nie powinno. Oni ten ranking nie robią z dupy tylko na podstawie danych. Dlatego m.in. Nolito oraz James jest tak wysoko. Nie wiem tylko gdzie podział się Busi.

0

A Leo zostawi "10" Neymarowi. :)

3

Dominacji Messiego i kogo?

1

Vidal już ma 22 bo biega na treningu z tym numerem.

1

Arda na 100% z numerem 7?

0

Trofea nie powinny dzielić.

0

No dokładnie. I tak jeszcze są ograniczenia jak Financial Fair Play. Wygranych nie można kupić, ale zawsze siano się przyda.

2

Cóż. Najwięcej mają Real, Man Utd, Citizens i PSG. Dwie ostatnie wiadomo - szejkowie. United ma z genialnych umów sponsorskich oraz z tego, że w angielskiej lidze są ogromne pieniądze. A Real to Real, światowa, ogromna marka i ma pieniądze zewsząd kredyty.

20

Właśnie z tej racji wygrania wszystkiego. Premie dla zawodników to ogromny wydatek.

43

Rozbierz się i pilnuj ubrań, jak mawiała moja mama. ;)

0

Ja zawsze w BPL za Arsenalem, po prostu ich lubię, grają piękna piłkę, a Wenger to świetny menedżer, bardzo niedoceniany. Należy im się Mistrzostwo Anglii.

0

Wolelibyście zdobyć puchar, ale zapłacić kontuzjami MSN, czy przegrać, ale mieć ich w pełni formy i zdrowych?

0

Messi też wystąpił w 3 finałach. 2009, 2011 i 2015. Iniesta w czterech, bo jeszcze w 2006.

10

Dla Andresa dochodzi wieczna chwała za zdobycie pamiętnego gola w Finale MŚ, a dla Leo wieczna chwała za bycie najlepszym piłkarzem w historii.
Co za Legendy!

2

To że jest w komisji to chyba jego decyzja i raczej nie ma co mieszać w to rządu. Poza tym mógł sobie odpuścić grę wczoraj.

46

Dzisiaj mija miesiąc od rozbicia Realu na Bernabeu. :P

0

Już teraz super transfer będzie. :P

0

Ma ktoś foto koszulki z plakietką Mistrza Świata?

0

Busi prowadzi, pięknie.

0

Puziol się po katalońsku mówi, dajcie spokój.

2

Wenger approves :D

4

Messi trenuje minę na Zurych :D

0

Suarez MVP :D

0

Mamy to! Plakietka jest nasza! :D

3

Bravo kocur :D

0

To Argentyńscy kibice tak pięknie śpiewają cały mecz?

1

Suarez... Nic więcej nie powiem. Hahahaha Szpaku mistrz :D

0

Ale gramy. Coś pięknego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?