0

Benzema strzela w kratkę.

0

Sommer dzik co czyści. :O

0

Niezły ten Coman. Mam nadzieję że powrót Riberiego nie zatrzyma jego szybkiego rozwoju.

0

Jak wygląda sytuacja Paco Alacera? Albo Rodrigo? Oni by się nadali świetnie do nas, znają ligę itp. A Wolałbym któregoś z nich niż Lavezziego.

32

Także ten...
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

0

Nie umiem Ci pomóc z tego miejsca. Spróbuj reinstall AdBlockera i zobacz.

6

Puchar Króla znowu nieREALny?

2

AdBlocker.

12

Na pewno nikt nie ma jakiegoś zawieszenia sprzed 4 lat?

0

A na X360?

0

Były oceny za RSSS?

8

Ostatni raz się tak śmiałem jak Florek wymienił Ancellotiego na Beniteza.

1

6:1, dyskwalifikacje, gdzieś to już grali... :D

29

Na pewno nie na Real xd

4

I Nolito do tego i mamy 2 MSN :D

2

Villanovense = Roma :D

0

Munir! Sandro wow.

2

Samper dzik! Sandro brawo!

0

Jak tam Samper?

0

Nie wszyscy mają internet do takich rzeczy, może ma limitowany, albo za wolny? Weźcie wy do c**** czasem pomyślcie.

0

Ależ się przyjemnie czyta takie wiadomości..

0

Jak się nazywa ten ziomek w 2:20?

0

Panowie z Eleven niech się pilnują z tą "masakracją" na przyszłość. ;)

0

Niech gra, haruje na treningach tyle co Claudio i Mats, a wiecznie siedzi na ławce. Warto z takiej okazji dać mu zagrać.

1

Co to za gala? Co mnie ominęło? To już 11 stycznia? :O

0

Ms. Turan WOW. :D

0

Pierwszy brazylijski w sensie, tak? :)

0

Można gdzieś głosować na 11 FIFPro, czy robią to tylko dziennikarze itp?

5

Nie obrażaj Luisa :D

1

Ostatnie miesiące przede wszystkim, zdecydowanie podczas nieobecności Leo ciągnął drużynę, moim zdaniem bardziej Neymarowi się należy miejsce niż Suarezowi, ale oczywiście obaj powinni tam być. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?