5 grudnia 2015, 16:05
0
Benzema strzela w kratkę.
5 grudnia 2015, 15:57
Sommer dzik co czyści. :O
5 grudnia 2015, 15:41
Niezły ten Coman. Mam nadzieję że powrót Riberiego nie zatrzyma jego szybkiego rozwoju.
5 grudnia 2015, 13:16
Jak wygląda sytuacja Paco Alacera? Albo Rodrigo? Oni by się nadali świetnie do nas, znają ligę itp. A Wolałbym któregoś z nich niż Lavezziego.
4 grudnia 2015, 18:10
32
Także ten... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
4 grudnia 2015, 17:13
Nie umiem Ci pomóc z tego miejsca. Spróbuj reinstall AdBlockera i zobacz.
4 grudnia 2015, 17:11
6
Puchar Króla znowu nieREALny?
4 grudnia 2015, 17:10
2
AdBlocker.
4 grudnia 2015, 14:56
12
Na pewno nikt nie ma jakiegoś zawieszenia sprzed 4 lat?
3 grudnia 2015, 18:26
A na X360?
3 grudnia 2015, 18:24
Były oceny za RSSS?
2 grudnia 2015, 23:58
8
Ostatni raz się tak śmiałem jak Florek wymienił Ancellotiego na Beniteza.
2 grudnia 2015, 23:41
1
6:1, dyskwalifikacje, gdzieś to już grali... :D
2 grudnia 2015, 23:35
29
Na pewno nie na Real xd
2 grudnia 2015, 21:43
4
I Nolito do tego i mamy 2 MSN :D
2 grudnia 2015, 21:42
Villanovense = Roma :D
2 grudnia 2015, 21:33
Munir! Sandro wow.
2 grudnia 2015, 21:26
Samper dzik! Sandro brawo!
2 grudnia 2015, 21:21
Jak tam Samper?
2 grudnia 2015, 20:44
Nie wszyscy mają internet do takich rzeczy, może ma limitowany, albo za wolny? Weźcie wy do c**** czasem pomyślcie.
2 grudnia 2015, 16:33
Ależ się przyjemnie czyta takie wiadomości..
1 grudnia 2015, 15:54
Jak się nazywa ten ziomek w 2:20?
1 grudnia 2015, 12:35
Panowie z Eleven niech się pilnują z tą "masakracją" na przyszłość. ;)
1 grudnia 2015, 12:32
Niech gra, haruje na treningach tyle co Claudio i Mats, a wiecznie siedzi na ławce. Warto z takiej okazji dać mu zagrać.
30 listopada 2015, 23:34
Co to za gala? Co mnie ominęło? To już 11 stycznia? :O
30 listopada 2015, 21:29
Ms. Turan WOW. :D
30 listopada 2015, 21:27
Pierwszy brazylijski w sensie, tak? :)
30 listopada 2015, 19:38
Można gdzieś głosować na 11 FIFPro, czy robią to tylko dziennikarze itp?
30 listopada 2015, 17:34
5
Nie obrażaj Luisa :D
30 listopada 2015, 17:33
Ostatnie miesiące przede wszystkim, zdecydowanie podczas nieobecności Leo ciągnął drużynę, moim zdaniem bardziej Neymarowi się należy miejsce niż Suarezowi, ale oczywiście obaj powinni tam być. ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Benzema strzela w kratkę.
0
Sommer dzik co czyści. :O
0
Niezły ten Coman. Mam nadzieję że powrót Riberiego nie zatrzyma jego szybkiego rozwoju.
0
Jak wygląda sytuacja Paco Alacera? Albo Rodrigo? Oni by się nadali świetnie do nas, znają ligę itp. A Wolałbym któregoś z nich niż Lavezziego.
32
Także ten...
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
0
Nie umiem Ci pomóc z tego miejsca. Spróbuj reinstall AdBlockera i zobacz.
6
Puchar Króla znowu nieREALny?
2
AdBlocker.
12
Na pewno nikt nie ma jakiegoś zawieszenia sprzed 4 lat?
0
A na X360?
0
Były oceny za RSSS?
8
Ostatni raz się tak śmiałem jak Florek wymienił Ancellotiego na Beniteza.
1
6:1, dyskwalifikacje, gdzieś to już grali... :D
29
Na pewno nie na Real xd
4
I Nolito do tego i mamy 2 MSN :D
2
Villanovense = Roma :D
0
Munir! Sandro wow.
2
Samper dzik! Sandro brawo!
0
Jak tam Samper?
0
Nie wszyscy mają internet do takich rzeczy, może ma limitowany, albo za wolny? Weźcie wy do c**** czasem pomyślcie.
0
Ależ się przyjemnie czyta takie wiadomości..
0
Jak się nazywa ten ziomek w 2:20?
0
Panowie z Eleven niech się pilnują z tą "masakracją" na przyszłość. ;)
0
Niech gra, haruje na treningach tyle co Claudio i Mats, a wiecznie siedzi na ławce. Warto z takiej okazji dać mu zagrać.
1
Co to za gala? Co mnie ominęło? To już 11 stycznia? :O
0
Ms. Turan WOW. :D
0
Pierwszy brazylijski w sensie, tak? :)
0
Można gdzieś głosować na 11 FIFPro, czy robią to tylko dziennikarze itp?
5
Nie obrażaj Luisa :D
1
Ostatnie miesiące przede wszystkim, zdecydowanie podczas nieobecności Leo ciągnął drużynę, moim zdaniem bardziej Neymarowi się należy miejsce niż Suarezowi, ale oczywiście obaj powinni tam być. ;)